1

Dembele w BVB grał jeszcze lepiej. On ten Bayern to sam by rozjechał w formie z BVB.

0

Ale Alcacer porobił Neuera haha

0

Jak z własnej woli wyjdzie za linie to obowiązuje, a chyba jak jesteś opatrywany przez lekarzy, bo ktoś Cię połamał, to nie twój wybór. Wtedy nie bierzesz udziału w grze.

12

Ten Sancho to jakiś demon prędkości. Jaka rakieta

0

Lewy na wyrównanie rekordu idzie :D

1

Już grał w lepszym klubie przecież...

0

Jak na razie to Bayern zachodził dalej w LM niż Barcelona.

0

Ja za dobrym meczem

1

A kto inny ma tam zagrać? Chyba jeszcze Munir, ale to będzie debiut Denisa w tym sezonie w LL raczej.

0

Nie wiem co użytkownicy tej strony zrobią, strach pomyśleć skoro Coutinho zastąpi najprawdopodobniej jeszcze bardziej znienawidzony gracz na LR :D

2

Nie widzę tutaj głupoty, a marnowanie 105mln € kosztem graczy, którzy już się nie rozwiną.

@BarcaInfo Trzeba go tej gry nauczyć... Spójrz gdzie był Cou czy Hazard w jego wieku.

2

Nie ma Dembele. Co z tego, że Munira, albo Denisa nie powinno być włącznie z Rafinha. I co. Jak Messi ma zielone światło do gry, to pewnie zagra od 1 minuty, a Malcom na lewej stronie...



Proszę o jedno... Że EV po sezonie już nie będzie i przyjdzie nowy trener, który zrobi bestie z Dembele.

0

Musisz wziąć lekcje od Eminema. Wtedy zniszczysz tę stronę.

0

Polak rodak zawsze lepszy

0



kozak :)

2

Gomorra

1

Wybierze start w wyścigach. On to się może ścigać na symulatorze, ale u siebie w domu i odpoczywać po ciężkich weekendach. Sam kiedyś mówił, że wszędzie ze sobą zabierał kierownicę i grał w hotelu w Richard Burns Rally

2

Alba to nie błyski tylko po prostu wybiega na wolne pole, dostaje piłkę, a potem wykłada na pustaka. Już tego Messiego nie wspominaj, bo EV udowodnił, że bez Messiego potrafią grać.

3

Dembele jeszcze odpali i będzie gwiazdą Barcy.

0

Ośmieszenie aktualnego zarządu Barcelony po raz 999. Tak drogo kupić, a potem sprzedać za śmieszne ponad 70mln €. XDDDDDDDDD

Od zawsze myślałem, że to Barca jest bardzo dobra w rozwijaniu młodych graczy, ale po ostatnich wybrykach i latach już w to zaczynam wątpić. Niech teraz mu pomagają. Od tego jest klub, by pomóc.

A jeszcze jedno - Niech sprzedają skrzydłowych, to Levante będzie miało szybszych graczy czy jakiś inny mniejszy klub.

2

Brawi, wierzcie dalej w te info od goscia, ktory mowil, ze Paulinho to katastrofalny transfer, a Cou ma 160cm wzrostu i nie nadaje sie do gry w pilke. Mial tam jeszcze kilka kwiatkow. Chodzi o tego typa z COPE oczywiscie

0

Jest. Marco D'Amore będzie nawet tam jednym z reżyserów chyba... Szkoda straszna, że tak się skończyło. Ja to bym zakończył na śmierci obu bohaterów i tyle. Mam nadzieję, że w 4 sezonie się to wyjaśni. Skąd się dowiedzieli o zabójstwie Gennara itd.

8

XD Trudno. Nie powiedziała - It's a prank bro?

Nie mogę, no smutno strasznie, też sobie tego nie wyobrażam, ale teraz kisne XD

1

Ma tyle na koncie, bo rząd w Brazylii czy kto tam chce mu ściągnąć długi. On wiesz ile ma hajsu? Nie dawno jeszcze latał coś promować.

0

Oby Gennaro go pomścił w 4 sezonie lub mogliby go uśmiercić. Ja 3 sezon zakończyłbym na śmierci obu bohaterów. Jeszcze większym echem, by się to odbiło.

0

UWAGA spoiler serialu Gomorra:

Właśnie obejrzałem ostatni odcinek 3 sezonu. Totalnie bez sensu! 4 sezon będzie do kitu. Nie lubię takiego czegoś. Myślę, że nie wyjaśnili kilku kwestii z Ciro i ta śmierć bez sensu. Gówniarzy zostawili, a uśmiercili główną postać i elo.

1

Trzeba sie przyzwyczaic do lekkich urazow Cou jak bedzie tak zajezdzany jak teraz. Akurar EV ostatnio trafil ze zmiana, ale do zmiany byl Cou, a nie Dembele. On juz kolo 90min nie potrafil przetrzymac pilki.

27

Gol Ronaldo klasa. Można te dotknięcie piłki oglądać i oglądać, ale komentarz Borka to już przesada. Od komentatorów wymagamy emocji, ale do każdej bramki, a nie tylko do ich boga. Ten co na TVP komentował mecz Barca-Chelsea się tak nie onanizował jak Messi zakładał 2 siaty "Kurtuła".

Reakcja kibiców Interu na gol z Barca mi tak TV nie rozsadziła jak komentarz Borka.

0

Czy te skróty na polsat sport premium w środy są z 2 dni czy tylko z dzisiejszego dnia? Jak z jednego to bardzo, bardzo słabo...

8

Świetna taktyka Mourinho. Dał się wyszumieć piłkarzom z Juventusu, a potem wprowadził Fellainiego i wyrównał. Świetnie przewidział przebieg meczu i ta zmiana. Geniusz, cierpliwość i wykończenie przeciwnika.

PS. Wygrana to wygrana. Ludzie za 20 lat nie będą pamiętać stylu, tylko będą wspominać wygrane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?