robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No to zobacz kto ratował EV golami. Gdyby nie Dembele tych punktów byłoby znacznie mniej i kto wie. Może Barca nie byłaby pierwsza. To nie przypadek, że Barca tak gra w LL w tym sezonie ze słabymi drużynami. Z Sociedad mogliśmy przegrać, ale oni to zmarnowali 3 setki z rzędu. I tak dalej mogę wymieniać. Przy tych wygranych w końcówkach strasznie dużo szczęścia było.
Jeszcze ty z tym PK wylatujesz XDDDDD
3
Tak, wina Valverde, bo to on wystawił Roberto, a nie on sam. Litości. Błędne decyzje kadrowe to jego wina. Taki Dembele by się dzisiaj przydał. Wystawienie Roberto też było błędem. Z Roberto i Semedo tylko ludzie jak flagi piszą. Od zawsze powtarzam, że Semedo jest lepszy na PO.
0
Chociaż fajnie sklepali przy 3 golu Betis.
0
Nie tak były decyzje personalne trenera i to wszystko.
0
Dopóki będzie tam grał Roberto to tak będzie. To nie są zawsze złe decyzje w ustawieniu, ale po prostu braki w motoryce. Złe decyzje + braki fizyczne zawsze będą kończyć się stratą gola z jego strony. To już kolejny mecz kiedy on coś psuje.
1
Vidal bardzo dobry zawodnik. Munir też daje dobre zmiany. Szkoda Semedo, że siedzi na ławce, bo wciąga Roberto nosem. Tragiczna decyzja kadrowa co do Dembele. Zawsze strzelał gole w takich meczach. Po prostu wina trenera, bo to on wybiera zawodników do gry, a nie na odwrót i zawsze tak będzie. I zawsze tak będzie, że Roberto będzie na prawej stronie objeżdżany. Nie doczekamy się poprawy, bo to już taki zawodnik. Nie jest zwrotny, a ni specjalnie szybki.
0
To powinien być ostatni sezon EV. Setien zjadł go i taktycznie i decyzjami kadrowymi. Dembele by się przydał w tym meczu... To nie jest kloc, który nie ma szybkości jak Roberto. Taką kupe zagrać przed przerwą reprezentacyjną...
Haha jeszcze z Betisem taką passę przerwać. Mam nadzieję na jedno. Na więcej Vidala i na więcej Semedo, bo Roebrto to jest tragedia na prawej obronie. 3 mecz już praktycznie zawalony przez niego.
3
Wstyd, Betis przyjeżdża i pakuje 4 bramki na CN i passa poszła się ...
0
Valverde out
0
I cyk czerwona
0
CO XD? Kiedy ja tak pisałem, że super rotacje i dobrze, że dał kare dla Dembele?>
0
To jest ostatni sezon EV w Barcelonie. Setien go zjadł taktycznie jak chciał, a Betis klepie Barce jak chce.
1
Sklepali chłopaków jak chcieli
0
Roberto zejdź! Żółw by Cię przegonił
1
O Jezusku, a Roberto dalej na boisku. Nie mogę się na jego gre patrzeć!
4
Nie mogę bardziej z Roberto na PO niż z Rakitica na ŚP. Roberto tragedia 3 mecz z rzędu.
1
Czytaj ze zrozumieniem xd
4
Najbardziej to mi szkoda Semedo. Jak EV zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Semedo odejdzie. Tylko się marnuje na ławce. Napiszę to już z 5 raz. Jakby tam na miejscu Roberto był Semedo, to gościu do piłki nie dobiegłby.
0
Roberto w tamtej sytuacji nic nie zrobił. Był zagubiony i go zawodnik Betisu złapał jak juniora gdy wyszedł lekko.
4
Tak samo było z Roma czy Levante. Dobrze zorganizowany pressing i Barca EV już się gubi
2
To jest właśnie cały Valverde. Semedo dobrze gra, Roberto wraca po kontuzji i ma pierwszy skład. Ok ok. Rozumiem Roberto na Real, bo ma większe doświadczenie z Realem i wie czego się spodziewać, ale po meczu z Realem Roberto powinna spotkać soczysta ławunia. Semedo powinien grać. I niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie gra Semedo? Nie da się tego zrozumieć. Kaprys Valverde. Przecież jakby tam grał Semedo to gościu nie dobiegł by nawet do piłki.
9
Ja tylko o jedno proszę. O Semedo na prawej obronie, bo na Roberto nie da się patrzeć. Masakra
0
Ale Roberto jest mierny na tej prawej obronie. Kolejny mecz i kolejny raz zawala punkty Barcelonie
6
To jest właśnie Roberto na PO :D Przy Semedo ten gościu do piłki nawet by nie dobiegł.
0
Zobaczymy co Malcom na lewej stronie pokaże. Cudów się nie spodziewajmy :D
0
A ktoś tu wypomina zaangażowanie Dembele z 3 ligowcem...
0
No i nie przezyjesz, bo teraz wojna bylaby grupowym samobojsrwem. Nie wiesz kiedy giniesz, bo ktos Cie zaciuka z 2km. Mysle, ze kiedys wojny byly sprawiedliwsze dopoki nie wynalezli karabinow maszynowych i innego sprzetu.
0
Albo bitwa Szalonego Profesora z Adi czy bitwa Qkeya z Bodzio z wszystko vlog XD
1
To posłuchaj króla rapu. Rymy najlepsze, nawijka najlepsza, dykcja najlepsza. Tekst też nie jest o niczym. I to taki kawałek z kilkudziesięciu niezłych.
1
Dembele w BVB grał jeszcze lepiej. On ten Bayern to sam by rozjechał w formie z BVB.