4

No to zobacz kto ratował EV golami. Gdyby nie Dembele tych punktów byłoby znacznie mniej i kto wie. Może Barca nie byłaby pierwsza. To nie przypadek, że Barca tak gra w LL w tym sezonie ze słabymi drużynami. Z Sociedad mogliśmy przegrać, ale oni to zmarnowali 3 setki z rzędu. I tak dalej mogę wymieniać. Przy tych wygranych w końcówkach strasznie dużo szczęścia było.

Jeszcze ty z tym PK wylatujesz XDDDDD

3

Tak, wina Valverde, bo to on wystawił Roberto, a nie on sam. Litości. Błędne decyzje kadrowe to jego wina. Taki Dembele by się dzisiaj przydał. Wystawienie Roberto też było błędem. Z Roberto i Semedo tylko ludzie jak flagi piszą. Od zawsze powtarzam, że Semedo jest lepszy na PO.

0

Chociaż fajnie sklepali przy 3 golu Betis.

0

Nie tak były decyzje personalne trenera i to wszystko.

0

Dopóki będzie tam grał Roberto to tak będzie. To nie są zawsze złe decyzje w ustawieniu, ale po prostu braki w motoryce. Złe decyzje + braki fizyczne zawsze będą kończyć się stratą gola z jego strony. To już kolejny mecz kiedy on coś psuje.

1

Vidal bardzo dobry zawodnik. Munir też daje dobre zmiany. Szkoda Semedo, że siedzi na ławce, bo wciąga Roberto nosem. Tragiczna decyzja kadrowa co do Dembele. Zawsze strzelał gole w takich meczach. Po prostu wina trenera, bo to on wybiera zawodników do gry, a nie na odwrót i zawsze tak będzie. I zawsze tak będzie, że Roberto będzie na prawej stronie objeżdżany. Nie doczekamy się poprawy, bo to już taki zawodnik. Nie jest zwrotny, a ni specjalnie szybki.

0

To powinien być ostatni sezon EV. Setien zjadł go i taktycznie i decyzjami kadrowymi. Dembele by się przydał w tym meczu... To nie jest kloc, który nie ma szybkości jak Roberto. Taką kupe zagrać przed przerwą reprezentacyjną...

Haha jeszcze z Betisem taką passę przerwać. Mam nadzieję na jedno. Na więcej Vidala i na więcej Semedo, bo Roebrto to jest tragedia na prawej obronie. 3 mecz już praktycznie zawalony przez niego.

3

Wstyd, Betis przyjeżdża i pakuje 4 bramki na CN i passa poszła się ...

0

Valverde out

0

I cyk czerwona

0

CO XD? Kiedy ja tak pisałem, że super rotacje i dobrze, że dał kare dla Dembele?>

0

To jest ostatni sezon EV w Barcelonie. Setien go zjadł taktycznie jak chciał, a Betis klepie Barce jak chce.

1

Sklepali chłopaków jak chcieli

0

Roberto zejdź! Żółw by Cię przegonił

1

O Jezusku, a Roberto dalej na boisku. Nie mogę się na jego gre patrzeć!

4

Nie mogę bardziej z Roberto na PO niż z Rakitica na ŚP. Roberto tragedia 3 mecz z rzędu.

1

Czytaj ze zrozumieniem xd

4

Najbardziej to mi szkoda Semedo. Jak EV zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Semedo odejdzie. Tylko się marnuje na ławce. Napiszę to już z 5 raz. Jakby tam na miejscu Roberto był Semedo, to gościu do piłki nie dobiegłby.

0

Roberto w tamtej sytuacji nic nie zrobił. Był zagubiony i go zawodnik Betisu złapał jak juniora gdy wyszedł lekko.

4

Tak samo było z Roma czy Levante. Dobrze zorganizowany pressing i Barca EV już się gubi

2

To jest właśnie cały Valverde. Semedo dobrze gra, Roberto wraca po kontuzji i ma pierwszy skład. Ok ok. Rozumiem Roberto na Real, bo ma większe doświadczenie z Realem i wie czego się spodziewać, ale po meczu z Realem Roberto powinna spotkać soczysta ławunia. Semedo powinien grać. I niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie gra Semedo? Nie da się tego zrozumieć. Kaprys Valverde. Przecież jakby tam grał Semedo to gościu nie dobiegł by nawet do piłki.

9

Ja tylko o jedno proszę. O Semedo na prawej obronie, bo na Roberto nie da się patrzeć. Masakra

0

Ale Roberto jest mierny na tej prawej obronie. Kolejny mecz i kolejny raz zawala punkty Barcelonie

6

To jest właśnie Roberto na PO :D Przy Semedo ten gościu do piłki nawet by nie dobiegł.

0

Zobaczymy co Malcom na lewej stronie pokaże. Cudów się nie spodziewajmy :D

0

A ktoś tu wypomina zaangażowanie Dembele z 3 ligowcem...

0

No i nie przezyjesz, bo teraz wojna bylaby grupowym samobojsrwem. Nie wiesz kiedy giniesz, bo ktos Cie zaciuka z 2km. Mysle, ze kiedys wojny byly sprawiedliwsze dopoki nie wynalezli karabinow maszynowych i innego sprzetu.

0

Albo bitwa Szalonego Profesora z Adi czy bitwa Qkeya z Bodzio z wszystko vlog XD

1

To posłuchaj króla rapu. Rymy najlepsze, nawijka najlepsza, dykcja najlepsza. Tekst też nie jest o niczym. I to taki kawałek z kilkudziesięciu niezłych.

1

Dembele w BVB grał jeszcze lepiej. On ten Bayern to sam by rozjechał w formie z BVB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?