sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No ale co to ma do mojego komentarza? To co mówisz jest logiczne, ale ja zauważam jedynie, że ludzie bogaci i wykształceni też pobierają te świadczenie. Sama mogę podać przykład mojej ciotki, bardzo popularnej na Śląsku psycholog, która prowadzi swoją działalność, zatrudnia kilka osób, ma 4 dzieci, pobiera 500+ i jeździ z dziećmi na wypasione wakacje.
41
No tak, bo przecież wysoko wykształceni lekarze, psycholodzy, czy prawnicy nie biorą 500+...
0
W końcu half no life.
10
No a PiS pokazał swoim spotem o uchodźcach, że jego program jest w 100% analogiczny, więc co za dzbany na nich głosują? :P
4
Stary dziadek, który ma się za nie wiadomo jakiego inteligenta, a od 20 lat nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów.
9
A niby czym się ci ludzi od Kukiza różnią od wymienionych przez ciebie partii? Ja osobiście uważam, że to nie jest poważna partia, bo nie można ich tak nazwać patrząc na to, że do sejmu wprowadzili Andruszkiewicza i Winnickiego, senior Morawiecki zrobił ich w konia, a jedynymi wyróżniającymi się postaciami tej partii są Kukiz, Tyszka i Jakubiak.
1
To jest bardzo proste. Dopóki nie pojawi się realna alternatywa, dopóty PiS i PO będą rządzić.
1
Dawno nikt mnie tak nie rozbawił. 200% racji, inteligencja w polskiej polityce to termin wymarły.
2
No wiesz być może wcześniej też o tym mówili, jednak ja nie oglądam całej transmisji, jedynie fragment. Najpierw była relacja z przemówienia Kaczyńskiego, potem KO i Jakiego. Nie zaklamuj rzeczywistości.
5
Pochanke z 5 minut temu zadała Trzaskowskiemu pytanie o porażkę, czyli nie jest tak jak mówisz.
5
Nieźle Trzaskowski pozamiatał. Jestem zaskoczona, bo mimo że obaj są beznadziejni, to Jaki miał ciut lepszą kampanię.
1
Przez chwilę nie wiedziałam, o którym miśku mówisz :P
1
Fossil ma fajne zegarki, a w takim przedziale cenowym na pewno znajdziesz coś fajnego ;)
2
No coś w tym jest. Telewizja nie powinna podnosić tematu, kandydaci nie powinni się promować. Ale rozmowa wyborców o konkretnych nazwiskach, czy szyldach naprawdę niczego nie zmienia.
7
Nie wiem jakie jest moje zdanie na temat myślistwa, bo się tym nie interesuje, ale jeśli ktoś ma się za bohatera bo zabija zwierzę to jest szurnięty. Jeśli rzeczywiście trzeba to robić to okej, siła wyższa. Ale jeśli babsko mówi, że dodawanie na fb zdjęcia z martwym zwierzęciem jest okazaniem szacunku, to nie wiem na jakim ona świecie żyje.
3
Kandydaci są odzwierciedleniem społeczeństwa. Skoro społeczeństwo nie jest zaangażowane w politykę, bo nie widzi, bądź nie rozumie jej wpływu na codzienne życie, to nie należy oczekiwać, że kandydaci będą trzymali jakikolwiek wyższy poziom.
3
W ostatecznym rozrachunku to może być bardzo korzystny okres dla Barcelony. Zawodnicy wreszcie wezmą się w garść, bo nie będą mogli olać i podać do Messiego. Poza tym to ogromny sprawdzian dla Valverde, bo w takiej sytuacji po prostu będzie musiał korzystać z większej liczby zawodników i zaryzykować.
2
Może nie brak inteligencji, ale potworne problemy z koncentracją i problemy z podejmowaniem decyzji. Może to kwestia braku ogrania, a może nawet jakiś zaburzeń, ale wygląda to dziwnie i niepokojąco. Raz potrafi zagrać fajną piłkę, a raz gubi się we własnych nogach.
0
Też chciałam, ale nic takiego na YT nie znalazłam :P
0
Z tego co wywnioskowałam po komentarzach, to zszedł do szatni nikomu nie podając ręki.
0
Ja bym to ujęła inaczej. Trener musi umieć zarządzać drużyną. Przykładowo forma Pique to norma u niego na początku sezonu. Zazwyczaj jest tak, że gra piach i trzeba go posadzić na ławce, żeby się ogarnął. Valverde natomiast wolał wystawiać go pomimo formy i nie wiem, czekać na cud? Teraz już jest zmuszony żeby go wystawiać w obliczu kontuzji Umtitiego i Vermaelena, ale mógł to przecież rozwiązać inaczej.
0
Ten wynik zupełnie nie odzwierciedla gry. Gdyby nie Stegen i szczęście z przodu, to byłoby nieciekawie.
4
Ktoś wcześniej podawał, że w 20 minut miał 4 kluczowe podania. To jest nic? Już skończcie z tym hejtem na niego, bo on na ławce rezerwowych się niczego nie nauczy.
0
Potrzebował tej bramki jak nikt inny.
0
Ale w tych strefach to już norma od dłuższego czasu xd
1
Niektóre akcje z przodu wyglądają jak jakiś marsz paralityków.
0
Raczej nie złamał, a to najważniejsze.
1
Odszedł razem z wuefistą :P
19
No coś tu ostatnio oglądających Juve przybyło.
7
Myślę, że to jest kluczowa sprawa. Jak ktoś sobie kibicuje tylko dla trofeów, to nie ma żadnego powodu do niezadowolenia. Jest jednak spora grupa kibiców, którzy rozpoczęli przygodę z Barceloną przez jej niepowtarzalny styl gry, który był piękny i dla mnie osobiście to jest w Barcelonie najważniejsze.
Poza tym jeśli chodzi o trenera, to jego obowiązkiem jest wykrzesać z zawodników wszystko co najlepsze, wykorzystać drużynę w 100%. To co widzimy u Valverde to marnowanie potencjału genialnej kadry, bo chyba tak trzeba nazwać tę drużynę. Barcelona ma naprawdę dobrą kadrę, najlepszą od lat i to nawet pomimo odejścia Iniesty. Gra powinna wyglądać dużo lepiej.