7

A kogo to obchodzi, nie chciał grać w Barcy to jego sprawa, nie mamy dość własnych problemów żeby się jeszcze przejmować graczem Realu?

7

Czyżbyśmy sprowadzili nowego Vermaelena?

3

@FC1899 Kibic za dziewięć baniek, niezły pomysł.

4

@DzizuSS Za tą kasę można by poszukać nowego Araujo. Juliana Araujo.

1

Teraz najważniejsze pytanie: ciekawe czy będzie zadowolony z jakość usług barcelońskiego sztabu medycznego

4

@Wizz777 Wątpię. Pod koniec sezonu mieliśmy już mistrza w kieszeni i np. Torre czy zawodnicy z rezerw wcale na tym nie skorzystali.

0

Ciekawie się dzieje w Barcy. Klub ma w kadrze zawodników których nie może zarejestrować, kupuje zawodnika który moooże zagra już teraz ale pewnie dopiero w styczniu, dzisiaj informacja że trafi do klubu za rok ale moooże wcześniej jeśli znowu cośtam, cośtam. Do tego dziury w składzie, problemy finansowe i mamy obraz drużyny która ma ruszać na podbój Europy.

0

Jakieś chore plotki o powrocie N€ymara pojawiły się i w tym roku jakoś niedawno. Ma to co chciał czyli worek pieniędzy, a to że nie stał się nr jeden po uwolnieniu sie od Messiego to pewnie w dużej mierze efekt jego podejścia do zawodu piłkarza.

0

Ciekawe czy to zdjęcie będzie jeszcze aktualne w momencie rozgrywania meczu.

0

@bady48 Ciekawe że oni się na to godzą. Na biednych nie trafiło bo w Europie i tak zarabiają ponad stan a zamiast mieć jakieś ambicje, powalczyć na poważnym poziomie to idą na łatwiznę i wybierają liczenie petrodolarów w lidze poganiaczy wielbłądów. Kopacze bez ambicji, swoją drogą ciekawe co zrobi Zieliński który ponoć ma ofertę od arabów.

0

@ShawnC Nie deptali murawy na Camp Nou, nie brudzili strojów, a to się liczy.

0

@Pstryk Taśmą klejącą i trytytkami.

1

@bary MATS powinien mieć jeszcze trochę lat na wysokim poziomie więc chyba trochę za wcześnie na typowanie następcy. Tenas powinien się ogrywać gdzieś na wypożyczeniu o ile uda się z nim podpisać nową umowę. Fakt że nie zawsze się trafi jak z Bravo i MATSem po erze VV. Pamiętam jak odszedł Zubi, ilu wtedy się przewinęło bramkarzy, Busquets, Vitor Baia, Rustu, Enke, Bonano, Hesp, Dutruel, możliwe że ktoś jeszcze kogo nie pamiętam aż w końcu postawiono na VV.

0

Energetyków nie używam a jak widzę słowo ynfluęcer to mogę się domyślać że chodzi o jakieś przereklamowane gó.no. No ale cóż, rynek rządzi się swoimi prawami a Barca łapie co się da.

0

Biorąc pod uwagę że jest któryś tam w kolejce to przypuszczam że wątpię.

0

@Wizz777 Mogli się rozmyślić i wylądować gdzie indziej, przecież oni chcą do siebie sprowadzić pół Europy łącznie z sędziami i trenerami.

0

Co on się przyp...a do sprawy starej jak świat i w dodatku nie dotyczącej niego samego jak i jego śmiesznego klubiku. To była sprawa między kibicami Barcy i portugalskim śmierdzielem a ten pajac wyciąga sprawę sprzed tysiąca lat żeby tylko narobić szumu.

1

@karolszymek Na razie nie ma żadnej świetnej informacji. To że klub zaproponował nową umowę i to na gorszych warunkach nie znaczy że zawodnik się na nią zgodzi.

0

@MesQueUnClub_87 Teraz to oni już nie polują tak na emerytów a zarzucają sieci na zawodników w sile wieku i wysokiej pozycji w międzynarodowym futbolu. Podobno nawet Zieliński znalazł się na ich radarze, o innych zawodnikach nie wspominając.

1

@maroon Nawiasem mówiąc to m. in. o tę wymianę przyczepiła się do Juve prokuratura czy federacja (już nie pamiętam) i przez wałki z kreatywną księgowością dostali minusowe punkty.

0

Trochę tego nie rozumiem, gdzie by nie miał grać to powinien normalnie zacząć presezon żeby nie odstawać przygotowaniem od innych zawodników. W reprezentacji chyba nie grał żeby wrócić do treningów później?

0

@gumaz Wątpię, Angole też wiedzą że w Barcy jest lipa i będą u nas szukali promocji za grosze. Masz przykład Totków i Lengleta, niby gość się u nich sprawdził i by go chcieli, klub biedny nie jest, a chcą wydusić z Barcy ile się da.

1

Podzielam obawy tych którzy piszą że możemy sobie ściągnąć na kark gościa którego nie będziemy mogli się później pozbyć pomimo że nie będzie nic dawał drużynie.

3

No tak, 31-letni zawodnik będzie się rozwijał u boku FdJ, Gundogana i Pedriego. Pytanie dlaczego się nie nie rozwinął kiedy był czas na piłkarski rozwój i dlaczego nie zrobił kariery choć trochę porównywalnej do Busquetsa którego ma zastąpić.

0

To jakiś żart, ta laurka dla niego też. Lojalność, no i co z tego? Jaką on jest osobowością, ile on daje drużynie skoro co trochę jest kontuzjowany a jak wyjdzie na boisko to nie wiadomo czy zagra dobrze czy się zamota, opaskę daje się za staż? Chyba tak, przypadek S. Roberto to potwierdza. Ta jego lojalność wyglądała w pewnym momencie tak że po przepychankach z klubem nikt go nie chciał i musiał z podkulonym ogonem zostać w Barcy. No ale "Xavi Hernández jest zachwycony Francuzem, którego darzy sympatią odkąd zaczęli razem pracować". Xavi różnymi gościami jest zachwycony, Torresem, Garcią czy Oriolem Romeu.

0

Xavi się uparł podwójnie, raz że nie widzi Nico, dwa na tego Oriola i nikt mu nie wyperswaduje. Nawet Deco wypowiedział się krytycznie co do tego transferu i co z tego?

0

Bez żartów, Desta w Fulham to ja nie chcę, niech sobie idzie do CP. Garcia ma zostać w klubie jako kto? Maskotka Xaviego?

1

Czyli Barca znowu interesuje się gościem ciężkim albo wręcz niemożliwym do wyjęcia. Chelsea robi przebudowę, pozbywa się części graczy więc jest malo prawdopodobne że pozbędzie się młodego gracza który może być przyszłością klubu. Deco niech się zajmie zawodnikami których mógłby a nie których chciałby ściągnąć.

1

@Herbert W razie "w" będzie miał dobrą wymówkę, nie będzie narzekał na za długą trawę tylko powie że dziennikarze wybrali mu zły skład.

12

@luka1995 Ja myślę że kibice Barcy opanowali sztukę wpychania z powrotem korków od szampana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?