3

@martin43 Których? Bo na razie nie ma chętnych na zakup, ani nie ma chętnych do odejścia.

0

@ShawnC Tyle że ściąganie emerytów nie poprawi tej sytuacji.

6

Oboje? Dwóch facetów to obaj. Oboje to on i ona, obie to ona i ona. Nie wiem skąd się wzięło pisanie o dwóch facetach oboje, jakiś nowy przejaw poprawności politycznej?

0

No to cóż, temat zamknięty. To by było zbyt piękne żeby udało się wszystko przeprowadzić tak jak sobie w klubie wymarzono.

6

@Maynard666 Błysnąłeś, nie ma co. Skoro nie wiesz kto to jest Arnau Tenas to zakładam że jesteś tu przypadkową osobą, trzeba było przeczytać cały artykuł a nie tylko sam tytuł, tam masz wyjaśnione kto to jest.

8

Cała ta sytuacja obrazuje miejsce w jakim znalazła się Barca. Przychodzi piłkarz światowej klasy ale zamiast show związanym z jego przybyciem mamy potencjalne problemy z jego rejestracją, klauzulę na wypadek gdyby to się nie udało a nawet problem z organizacją prezentacji na miarę tej klasy zawodnika.

0

@Kamil689 Tenas był tym ogranym z rezerw, nie ograniczał się do siedzenia na ławce tylko grałw Barcy Atletic. Inna rzecz że nie wiem po co teraz na ławce siedzi dwóch bramkarzy.

1

@Kamil689 A słyszałeś o czymś takim jak kartki i kontuzje? Zresztą Tenas grał w rezerwach więc nie można powiedzieć że tylko ławka albo trybuny.

0

@th@les Kto bierze na poważnie Meczyki? Im się nawet nie chce sprawdzić własnych tekstów i poprawić błędy które walą notorycznie. Fakt że zamieszczają sporo newsów o Barcy ale na ile są one wiarygodne to inna rzecz. Zresztą pewnie opierają się na mediach hiszpańskich które podają sprzeczne informacje.

0

@PalantPowraca Wiesz, to jest wkurzające jak wypada zawodnik z drużyny której kibicujesz bo jest zajeżdżony przez mecze które wymyśliła sobie uefa żeby jeszcze napchać sobie kasy do kieszeni. Albo napalisz się na jakiś mecz a zawodnicy snują się jak cienie bo zwyczajnie nie mają już sił, nawet jakby to były maszyny to też potrzebują przestoju i regeneracji. Poza tym takie nagromadzenie meczów może być nużące i dla kibica, ja np. w ogóle nie śledziłem ostatnich klubowych MŚ, nawet nie wiedziałem że były. Wymyślają coraz to nowe gówniane rozgrywki, pchają w nie coraz więcej drużyn przez co np. MŚ czy ME przestały być turniejami elitarnymi, zrobił się z tego show business a na sport jest coraz mniej miejsca.

2

@RanDiFCB Nawet jeśli masz rację to najpierw trzeba by się pozbyć kogoś z obecnej kadry a z tym jest problem.

5

@RosjaninBut Tylko jak się wybije to Barcy pewnie nie będzie na niego stać. Do zapomnienia.

10

@DonCarletto Ale nie będzie bo Neuer gra w Bayernie. Coś podobnego jak swego czasu rywalizacja Kahn - Lehmann.

6

Czyli temat chyba się wyjaśnił, za jakiś czas BVB albo Lipsk przytulą sobie ładną sumkę od jakiegoś potentata jeśli oczywiście zawodnik będzie się rozwijał.

2

Co za kretynizm. Może pińcet drużyn. Ciekawe kiedy oni chcą to upchnąć i ile dodatkowych meczów będą musiały zagrać drużyny które dojdą do finału. Ten cały infantilino pewnie nawet z kamienia próbował by wycisnąć pieniądze.

0

@Snajper10 Ten gość pewnie zapytał by o to samo bo z tego co widzę to nie podoba mu się że są sprowadzani obcy zawodnicy kosztem wychowanków więc z twojej listy pewnie zaakceptował by jedynie Garcię.

0

@MOLESTA Tyle że na razie Barcelona oferuje tylko wpis w CV, temat sukcesów na arenie europejskiej jest bardzo odległy.

1

Mimo wszelkich rozpaczliwych ruchów Barca wydaje się zbliżać do modelu polskiego przetestowanego przez parę klubów: zaorać wszystko, zacząć od czwartej ligi. Przecież to wszystko nie trzyma się kupy. Tu gadanie o transferach, Roque, Gundogan, kij wie kto jeszcze a dalej nie możemy zarejestrować swojego zawodnika. Zamiast snów o potędze trzeba będzie grać tymi którzy są, powalczyć może o miejsce w trójce, w tak słabej lidze to jest możliwe, zapomnieć o Europie i pomału próbować odbudować klub. Szkoda bo jest podstawa wokół której można zbudować fajną drużynę, MATS, Araujo, Christensen, Kounde, FdJ, Balde, Pedri, Gavi, Lewy, dorzucić kilka elementów do tej układanki i możemy walczyć. Problem w tym że nas nie stać.

0

@bartoszek A co to jest squating? Jeśli ktoś obserwuje dzieciaka i poleca go do klubu to na tym polega skauting, tak było w przypadku Pedriego.

1

Jako trener wielkich sukcesów nie miał może więc dziwić że chce powrócić do tego zawodu.

3

@kejdzi Tylko że tutaj masz typowy przykład "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Z jednej strony złodzieje z uefa, z drugiej arabusy którzy swoimi petrodolarami robią z futbolu swój prywatny cyrk.

5

Ktoś jest oderwany od rzeczywistości? Jakim cudem Xavi może liczyć na Kimmicha albo Zubimendiego skoro jasno się mówi że są nie do wyjęcia. Zresztą nawet jeśli to i tak nas na nich nie stać.

5

@Maker0 A czy Barca musiała wydawać fortunę na Dembele i Coutinho którzy okazali się niewypałami? Można było wydać te pieniądze rozsądnie tylko bartomeu chciał mieć gwiazdę w miejsce N€ymara a nie piłkarzy do składu. Tak samo nie wiem po co był Griezmann który najzwyczajniej nie mógł się tu odnaleźć. Trzeba było mądrze rozdysponować pieniędzmi od szejków to może nie bylibyśmy teraz w ciemnej dudzie.

26

Fajne ukoronowanie kariery Alby, wzniósł trofeum jako kapitan reprezentacji.

0

@aldewir Nie, ktoś inny, ten to mi się kojarzy ze słynnym 2-6 na Santiago więc mam raczej pozytywne wspomnienia. Trudno pamiętać po tylu latach nazwisko jakiegoś zj..a.

1

@bartoszek Dlaczego nie? Chyba ktoś go wcześniej obserwował a na tym polega skauting, bez względu na wiek. Squating to faktycznie nie jest.

15

No i bardzo dobrze, niech arabusy nie myślą że pieniądze to wszystko i każdego można kupić. Dla gości którzy i tak srają pieniędzmi a przy tym mają swoje rodziny chyba lepiej jest żyć za mniejsze pieniądze w cywilizowanym kraju.

3

Był już taki jeden, nie pamiętam nazwiska, po odejściu którego wszyscy mieli odetchnąć z ulgą i co? Na salony wjechał lahoz, tak więc jest kwestią czasu jak się wykreuje następna "gwiazda" gwizdania.

17

Gorzej wybrać nie mógł.

19

@bartoszek Pedri.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?