12

@luka1995 Ja myślę że kibice Barcy opanowali sztukę wpychania z powrotem korków od szampana.

0

@MarcepanowyKsiaze U Xaviego mlody albo wywalczył sobie miejsce wcześnie jak Pedri i Gavi, albo wjechał do składu z drzwiami i futryną jak Balde. Stopniowego wprowadzania młodzieży do składu Xavi nie uznaje.

0

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony Dembele jest tu już za długo i na pewno nie dał drużynie tyle ile można się spodziewać po zawodniku który tyle kosztował więc mógłby odejść. Z drugiej oddać Dembele za 25 baniek to trochę żart. Gdyby udało się wynegocjować nowy kontrakt z sensowną klauzulą odejścia niech idzie, chociaż ciężko będzie zdobyć kogoś w jego miejsce. Tyle że trzeba się spodziewać że jego agencik w takiej sytuacji znowu zacznie kombinować jak koń pod górę.

0

@Explode I ciężko jest przeprowadzać transfery jak się ma dziury w kieszeniach.

0

@czarek78 W dzisiejszych czasach raczej nie ma czegoś takiego jak dyskretne negocjacje, w każdym razie nie na tym poziomie. Zaraz temat wypłynie, a to jakiś pismak widział kogoś na lotnisku, a to w pobliżu biur klubowych, a to jeszcze gdzie indziej i rozpoczynają się domysły. Poza tym coś chlapnie ktoś z klubu albo z mitycznego "otoczenia zawodnika" i wiadomość idzie w świat.

0

@neolodz Piszę to co myślę i czuję, chyba od tego jest forum a nie od poklepywania się po plecach i wzajemnego przytakiwania. Ja przedstawiłem swoją opinię, inni swoją, za stary jestem żeby się przejmować negatywnymi wpisami pod swoim adresem.

0

Na cholerę kolejny wpis o zawodniku Realu? Było już napisane że koniec tematu, po co dalej to drążyć? Człowiek i tak jest zmęczony ciągłymi doniesieniami o kłopotach klubu, problemach z rejestracją zawodników itd. i jeszcze co trochę trzeba mu przypominać że największy rywal ubiegł go w wyścigu o zawodnika. Po co?

0

@AduŚ07 Na więcej nas nie stać.

0

@Pawel1985 Xavi na Nico postawił już krzyżyk i jego nie da się chyba przekonać żeby zmienił zdanie. Zresztą mówił że bardziej go widzi na ŚP niż DP.

27

No i dobra, gość wybrał real więc co on nas obchodzi?

3

@azysko To myślisz że araby tak całkiem nie orientują się w piłce i nie wiedzą że Barcę trzeba dusić ile się da?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Zamiast "oficjalnie" jest "klub zawarł porozumienie", "klub jest dobrej myśli", "klub prosi o cierpliwość" i inne takie.

2

To w końcu to jest agent Kessiego czy rzekomy agent Kessiego?

2

@MamerTponad100 Puyol mógł jeszcze grać, nie był stary ale zdrowie odmówiło posłuszeństwa, dla Pique futbol coraz bardziej był tylko dodatkiem do jego biznesów, a Messi, Busi i Alba chcą sobie jeszcze mało zobowiązująco pokopać piłkę i przy tym zarobić parę groszy. Fakt że na bidnych nie trafiło, takich co muszą dorobić do emerytury bo przez karierę mało zarobili ale lepsze MLS niż katary i arabie.

6

Barcelona miała już porozumienie z Brozoviciem który do nas nie trafił, teraz historia się powtarza. Cytując klasyka: panie turek, kończ pan to wreszcie i nie zawracaj nam głowy. Kij z nim, pokazuje to tylko że w temacie pozyskiwania młodych talentów jesteśmy w ciemnej d... bo każdy może nas przelicytować. Zobaczymy jak będzie z Roque ale o niego chyba nikt się nie bije.

5

Klub wierzy że uzyska 34 bańki zysku. W co ten klub jeszcze nie wierzył? Wierzył w zyski z drugiej rundy LM i co z tego?

2

@Nefir Bo kto im da takie kontrakty jak w Barcy?

2

@redman83 Garcia podobno może iść do Betisu o czym jest mowa w innym newsie, Torres pewnie jest nie do ruszenia, Xavi się uparł i nie da się przekonać że ten chłop to pomyłka.

4

@D3jvid Na razie dojrzał w swojej własnej ocenie, niech pokaże to na boisku.

0

Barca może sobie prowadzić w wyścigu ale nie można zapominać że rolę sędziego w tej rozgrywce może przejąć tebas.

8

@ShawnC Tylko że ci dwaj są zawodnikami znanymi na rynku i uważanymi za duże talenty, J. Araujo to jest kompletny no name który nie wiem po co był ściągany, tym bardziej że nie mógł grać. Kolejny niezrozumiały ruch klubu.

1

Cóż, jeśli się sprawdzi to szkoda że idzie do tego klubu ale jego wybór.

0

@David_Martin Wątpię, Xavi go skreślił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HypeR Z Piątnicy to jest śmietana a nie sałata.

1

@panczo Napisałem że Nico skreślił Xavi a nie Xaviego więc nie wiem skąd to pytanie, fakt, mogłem napisać Nico został skreślony przez Xaviego ale przekaz jest na tyle jasny że można się domyslić co poeta miał na myśli.

0

@Litman Nico skreślił Xavi więc nie ma szans.

0

@Dominikus_ Komu chcesz wcisnąć Ferrana, przecież nikt go nie będzie chciał.

21

Baaardzo słuszna koncepcja, niech biorą clowna do tego przepłacanego cyrku.

2

@Artysta9 Tatuś Gulera zażyczył sobie 20 baniek prowizji więc temat jest do zamknięcia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?