slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CryMeARiver Teoretycznie masz rację ale w takim razie jaki był problem dać im te 15- 20 minut? Żeby chociaż sobie piłkę kopnęli bo w tym wypadku trudno mówić o ograniu czy budowaniu pewności siebie. Prędzej może się pojawić poczucie bycia piątym kołem u wozu. Problem Bojana leżał głębiej w jego psychice więc trudno go podawać jako typowy przykład młodych zawodników.
0
@4Fabregas4 Pamiętaj że w Barcelonie oprócz kwestii czysto sportowych na ruchy kadrowe mają wpływ kwestie finansowe i dlatego odejście Pique było dobrym posunięciem. Nie stać nas na tak drogiego rezerwowego.
0
@sokot Wątpię. Ludzie są bierni i podatni na propagandę, sądzę że pójdą duże pieniądze żeby ukazać MŚ w katarze w dobrym świetle i duża część światowej społeczności to kupi. Zresztą fakt że śmieć infantino jest ponoć jedynym kandydatem na następną kadencję w fifa mówi wiele.
1
@YoungMan Źle. Trzeba mówić jak najwięcej i to głośno. Milczenie w tej sprawie tylko rozzuchwali skorumpowanych śmieci z fifa.
1
Jaki jest sens wpuszczać kogoś na boisko w doliczonym czasie drugiej połowy w meczu towarzyskim? Bronienie wyniku? W meczu towarzyskim? Z ciekawości zerknąłem na Flashscore i okazuje się że trener Hiszpanów wprowadził trzech zawodników w 92 minucie. Po co?
3
@BulaKG Pytanie podwójne, jak na tym wyjdzie Lucho i jak na tym wyjdzie Barca.
1
@Murazor Ewentualnie potrzeba kogoś kto będzie w stanie poskładać tę ekipę na tyle żebyśmy mogli rywalizować z drużynami mocniejszymi niż średniacy.
1
Widzę że panuje duży optymizm co do występów Polski poza pierwszą prognozą która wygląda bardziej realnie. Wg mnie zdobycie jakiegokolwiek punktu będzie sukcesem, chociaż na pewno nie będzie tak odbierane przez kibiców. Generalnie cała otoczka tych mistrzostw: przehandlowanie MŚ katarowi, nie liczenie się z ludzkim życiem i podstawowymi prawami człowieka w trakcie budowy obiektów, obłuda skorumpowanych śmieci z fifa ze sprzedajną dziwką infantino na czele, głosy o możliwym skorumpowaniu Ekwadorczyków, pora roku itd, itp. spowodowały że podchodzę do tych mistrzostw z prawie zerowym zainteresowaniem. Pewnie coś tam obejrzę ale nie jest to moje piłkarskie święto jakie było co cztery lata i w sumie to mi wisi kto zdobędzie mistrza. Nie zdziwię się jak katar będzie przepchnięty do czwórki.
0
@Faun Asa w rękawie? Telefon do przyjaciela? To jednak nie ta półka.
0
Z jednej strony "zyskamy" kolejnego zawodnika zmęczonego bezsensownie zorganizowanym turniejem, z drugiej jeśli pojechałby Balde to na pewno była by to niesamowita sprawa dla tego młodego chłopaka. Poza tym trzeba pamiętać że Barca planuje przedłużyć z nim kontrakt a ewentualny udział w MŚ może spowodować wyższe wymagania przedstawicieli zawodnika.
1
@wasacz Akurat MŚ organizuje (czyt. sprzedaje) fifa. Ale co do farsy trudno się nie zgodzić.
3
Bla, bla,bla. Szacunek do innych piłkarzy pokazał ostatnio w MU. O Messim może sobie tak mówić bo nigdy nie byli w jednej drużynie ale jak by się tak stało to nie wiadomo jakie by były relacje. Ogólnie mało interesująca wypowiedź, pytania z d... i odpowiedzi takie na odwal się.
0
@Azi Nie można każdego oceniać przez pryzmat Gaviego czy Pedriego. Zresztą całkiem możliwe że gdyby Barca srała forsą i mogła kupić każdego kto by się zamarzył prezesowi czy trenerowi to ci dwaj też by się tułali po wypożyczeniach. Zresztą niewiele brakowało aby taki los spotkał Balde, na szczęście wszystko potoczyło się inaczej. Lewandowski chyba gdzieś w tym wieku odbił się od rezerw Legii i tułał się gdzieś po trzecich ligach w Pruszkowie.
0
"Czy Piqué dobrze zrobił, przechodząc na emeryturę już teraz?". "Nie" - six, six, six, the number of the beast. Czyżby ciemne moce maczały palce w odejściu Pique?
2
Z wypowiedzi można wywnioskować, że ogólnie chce przejść do wielkiego klubu, czy to do Barcy, czy jakiegoś innego, bez nacisku na Barcelonę.
0
@karol97 Po prostu zdaje sobie sprawę że Lucho może zadzwonić i nie będzie to dla niego kompletnym zaskoczeniem. Nigdy nie czekałeś na telefon od kogoś kto może ale nie musi zadzwonić?
2
@samel Trzema meczami się aż tak bardzo nie zmęczy żeby brać dodatkowy odpoczynek.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 W ogóle oba jego zagrania były niepotrzebne. Rozumiem jakby to był jakiś rzeźnik półgłówek który kolekcjonuje kartki, ale nie doświadczony zawodnik który nie ma opinii boiskowego awanturnika.
0
Jednego już masz... dobra, żarcik a raczej złośliwość.
1
Jakoś te biznesy potencjalnego przyszłego prezydenta Barcy łączone są z aferami, na razie przynajmniej jedną. Niezbyt to dobrze wróży na przyszłość.
0
@sevs Na poziomie reprezentacyjnym to on nie ma do kogo dzwonić, może sobie zadzwonić zębami o rynnę.
4
"Prezydent Laporta coś ci powiedział?
Nie."
Osobie która przepracowała w klubie 46 lat. Bez komentarza.
0
@Mroziu Niby nie ale w jakimś stopniu numery są przypisane do pozycji. Zresztą kiedyś Argentyńczycy przyznawali numery wg alfabetu i pamiętam że na MŚ w Hiszpanii bramkarz grał z 7-ką a z 1-ką chyba napastnik. Włosi z kolei 1,12,22 bramkarze a potem od dwójki obrońcy, potem pomocnicy i napastnicy też chyba w każdej grupie alfabetycznie.
9
Fajnie że wpadnie parę groszy ale za jaką cenę? Za cenę zajeżdżonych zawodników, którzy będą mieć przed sobą ponad połowę sezonu na kilku frontach. Oczywiście do tego dochodzi ryzyko kontuzji. W normalnych warunkach mieli by jakiś tam letni urlop na krótką regenerację a teraz nawet nie wiem jak to ma wyglądać. I wszystko dlatego że parę sprzedajnych ... zhandlowało MŚ za petrodolary nie licząc się z piłkarzami, kibicami i ludźmi którzy w nieludzkich warunkach pracowali przy przygotowywaniu obiektów.
1
@Yoshi94 Tylko że ta jego najlepszość pokazuje się od czasu do czasu. Od zawodnika w tym wieku można wymagać jakiejś regularności, a nie domyślać się czy dzisiaj zagra dobrze czy piach. Poza tym jak już zauważyli autorzy niektórych komentarzy często brakuje mu efektywności, robi dużo wiatru z którego niewiele wynika.
1
"Drugim celem jest pozyskanie zawodnika, który może występować zarówno jako defensywny, jak i środkowy pomocnik". A to nie ma takiego w kadrze?
1
W sumie to po co się będzie bujał po jakichś zgrupowaniach skoro bez względu na formę czy zdrowie będzie bronił Neuer? Jest tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia w przerwie od piłki klubowej.
7
W LL w tym sezonie jest tylko jedna ekipa na europejskim poziomie i od niej dostaliśmy w czapę. W Europie już tak lekko nie ma dlatego jesteśmy w LE i trzęsiemy tyłkiem żeby nie polecieć już w pierwszym dwumeczu. Poza tym trudno teraz określać MU mianem C. Ronaldo i spółka bo nie jest postacią pierwszoplanową i nie wiadomo czy w przyszłym roku jeszcze tam będzie.
2
@MateuszDoniec Albo ktoś nie rozumie co to jest clickbait, albo nie zagłębiając się w treść wywiadu z góry zakłada że taki tytuł to clickbait. Może tytuł artykułu powinien zawierać się w jego pierwszym zdaniu to wtedy zadowolicie tych którzy czytają tylko tytuł i początek tekstu?
0
@MESSIah16 Tyle że kiedyś MŚ czy ME to były turnieje elitarne, teraz żeby się tam nie załapać trzeba mieć wyjątkowego pecha albo wyjątkowo spieprzyć eliminacje. Teraz jakimś osiągnięciem na miarę awansu do MŚ może być wyjście z grupy a to przekracza możliwości Polaków.