slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z planem Michniewicza to my możemy być groźnym rywalem przede wszystkim dla samych siebie.
1
@okiemtypera_lucaxx95 S. Roberto to pomocnik na siłę przestawiony na PO a takie eksperymenty albo się udają, albo nie. W każdym razie nie może on być wyznacznikiem poziomu zawodnika jakiego potrzebujemy, ktoś kto ma zbliżone umiejętności albo jest trochę lepszy nie do końca spełnia wymagania. Dest przez cały pobyt w Barcy stał w miejscu, a fakt że nie potrafił jednoznacznie wygrać rywalizacji z p.o. PO czyli S. Roberto dyskwalifikuje go jako zawodnika na poziomie Barcelony. Generalnie to dobrze że nie ma tematu jego powrotu.
5
Alba to jeden ze starej gwardii więc wiadomo że co by nie powiedział to duża część forum będzie po nim jechać.Moim zdaniem przydał by się w klubie do spółki z Balde Raz żeby go czasem odciążyć, dwa że jego doświadczenie się przyda, trzy że może grać gdyby np Balde musiał zagrać na PO. W roli kapitana faktycznie średnio go widzę ale może nie awansuje na pierwszego.
0
@Borneo Alonso jest traktowany jako alternatywa na ŚO. Nawet pojawiła się informacja że klub nie planuje uzupełnienia składu po odejściu Pique bo Alonso dobrze sobie radzi na nowej pozycji tak więc jego szanse na grę nie maleją jakoś drastycznie w przypadku sprowadzenia PO.
0
@norbo80 Fakt, meczów natłukł od cholery i ciut ciut. Adaś Miauczyński był lepszy bo zawsze drugi a Reina drugi albo trzeci.
2
@_Specjalista Trenerami to ty się nie przejmuj, na razie spojRZyj czasem na słownik ortograficzny, a jeszcze lepiej zajrzyj do niego.
1
@barca4life Tyle że nie wiadomo czy dostanie jakąś szansę. Ostatnie jego występy nie powalały na kolana, z drugiej strony Lucho lubi zaskoczyć więc kto wie jak będzie.
0
@Pustelnik Przyganiał kocioł garnkowi... Barca w ostatnich meczach też się męczyła. Możliwe że piłkarze myślami byli już na mundialu. Nawet Lewandowski który ma tylko trzy mecze do rozegrania skrócił sobie ostatni mecz i zszedł przed czasem. A łosie z Madrytu wygrali z nami bez problemu.
2
@sebo939 Jak jest myślami na emeryturze to niech będzie tam i fizycznie. Taki pazerny się zrobił że dla pieniędzy z kontraktu nie waha się rozmieniać swoją legendę na drobne?
0
Teraz pozostaje czekać aż forma Ansu będzie w idealnym stanie. Oby nie był drugim Bojanem.
0
@MESSIah16 United sportowo upadł, fakt, ale sprawdź z kim będzie grał w LE. A poza tym może zaoferować grę w silniejszej lidze niż La Liga.
1
Błędem było zatrudnienie Xaviego w takim momencie. Biznesmen z Kataru to nie była dobra opcja w procesie przebudowy drużyny bo mówiąc szczerze Xavi po zakończeniu kariery piłkarskiej zajął się liczeniem petrodolarów a nie zdobywaniem doświadczenia trenerskiego. A samo zatrudnienie Xaviego wydaje się zagraniem pod publiczkę Laporty. W tej chwili zostawić go źle, zwolnić źle. Nie widzę złotego środka ale wyniki pokazują że powrót na europejskie salony z Xavim u steru może być dłuższym procesem niż się wydawało Laporcie i części kibicom.
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 Raczej kto dostał koperty ew. inne bonusy.
1
Nie wiem jakie są przepisy w Hiszpanii odnośnie powołań ale siedmiu gości to poważny ubytek, nie powinna przysługiwać możliwość przełożenia meczu?
0
Jak się rozpędził to aż wbiegł do Ligi Europy.
3
@Coutinho007 I co to zmieni? Był jakiś bęcwał którego nazwiska zapomniałem, pamiętam tylko ulgę jak ogłosił koniec kariery, to po nim jest lahoz czy manzano, odejdą ci dwaj to przyjdą następni i tak się będzie kręcić.
0
@Nhyz Nawet zapominając o Alvesie to tak po prostu od jego czasów nie mamy zwykłego, solidnego zawodnika na tę pozycję. Takiego który by zabezpieczył pozycję na równym poziomie choćby na jakieś trzy sezony. Nie mówię o graczu z najwyższej półki, mówię o przyzwoitym PO.
1
@Dillu Ja bym go nie zmieniał. Dałbym mu w ogóle odpocząć bo ostatnio przyprawia tylko wszystkich o palpitację swoimi zagraniami.
0
@Nhyz Wychodzi na to, że klub nie potrafi ani ściągnąć, ani wyszkolić PO na odpowiednim poziomie. Albo jakieś transferowe niewypały, albo eksperymenty ze ŚP, stoperem czy teraz LO na prawej obronie. Mimo wszystko najlepiej jakby Balde zadomowił się na stałe na swojej nominalnej pozycji, a na prawą trafił ktoś konkretny.
4
@xavi890 Tu jest krytyka doświadczonego piłkarza, który zarabia kupę pieniędzy i powinien profesjonalnie wykonywać swoją pracę a takie zachowania mu nie przystoją bo osłabia drużynę. To jest krytyka sowicie opłacanego pracownika FC Barcelona a nie nienawiść do człowieka któremu udało się w życiu. Gdyby na jego miejscu był inny zawodnik (zwłaszcza ktoś z tych najbardziej doświadczonych, np. MATS, Busi, Alba, FdJ) to komentarze były by podobne.
3
Przecież to były dwie żółte więc zawieszenie mogło by być w przypadku zebrania odpowiedniej ilości żółtek. Chyba że coś się zmieniło.
0
Można mieć pretensje o grę ale powalczyli do końca z przeciwnościami. Oby takie mecze budowały drużynę.
1
Śpijcie k... dalej.
3
Ten gwizdak to jakiś poj...y jest.
0
@norbo80 Nieźle, widać już mu się nie chce grać jak zobaczył co się działo w pierwszej połowie.
1
To se Lewy pograł. Po meczu.
6
Nic dobrego z tego meczu nie będzie, Osasuna jest lepsza a Xavi pewnie nie potrafi nic zmienić. Busquets tragedia.
1
Początek obiecujący, nie ma co.
0
@Piknik22 Jeszcze nie tak dawno prawie wszyscy liczyli że Fati nie będzie miał przerwy na mundial.
0
@Lubiebarce98 Xavi czeka aż Pedri będzie całkiem zajeżdżony, tak jak poprzednio po ME i IO. Zresztą swoją drogą to nie wiem dlaczego ciągle gra Busquets, dlaczego Xavi nie chce postawić na FdJ na DP. Boi się że da radę i nie będzie podstaw żeby prosić o transfer zawodnika który mu się umyślił na tę pozycję?