slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tutajBagno Chyba skurcze, chłopak się zmęczył, profesjonalista.
0
@MarianekFCB Oczywiście gospodarzy? Cóż, chłopaki może się przestraszyli ale bramki strzelają.
2
Przecież to jest parodia.
1
Trzecioligowiec strzela nam dwa gole, fajnie.
1
@mikke Z topu, nie z topu, ważne żeby miał jakieś doświadczenie i był bardziej elastyczny a nie gość który dotąd trudnił się liczeniem petrodolarów, a w głowie ma tylko jeden styl gry w piłkę.
1
To się chłopaki pobawili...
3
Araujo najgroźniejszy napadzior.
3
Korpus specjalistów psychiatrów do weryfikacji sędziów. Z tymi zawodnikami w La Liga wcale nie jest tak różowo, te najgłośniejsze nazwiska odchodzą (Messi, C. Ronaldo) albo wybierają inne ligi (Haaland, Mbappe), Real może sobie pozwolić na głośne transfery, inne kluby już raczej nie. Może dlatego t(y)bas jest tak zadowolony, ważne żeby Real rósł w siłę a inne kluby były w miarę wyrównane przy czym jest to równanie w dół, jedynie Barca na razie odstaje ale to raczej efekt słabości całej ligi, Europa ciągle nam pokazuje miejsce w szeregu.
4
Było by już tego kombinowania jak koń pod górę. Dostał trzy mecze, trudno, trzeba grać składem jaki się ma tym bardziej że w perspektywie jest odroczenie kary a nie anulowanie. Barca tyle zyska że Lewy nie będzie dostępny np. na Real albo wtedy jak się zaczną kontuzje i kartki. Aktualizacja mówiąca, że klub zastanowi się co robić dalej brzmi naprawdę złowrogo, niech już sobie dadzą spokój bo do niczego to nie prowadzi. Lepiej zorganizowali by jakieś seanse z psychologiem który by poradził zawodnikom jak radzić sobie z grą w lidze gdzie sędziują tacy osobnicy jak Mateu Psychoz.
0
Artykuł taki jakbyśmy lada chwila mieli grać w finale CdR a do tego jeszcze daleka droga.
6
@mleczkoo Słusznie, teraz póki czas trzeba sprzedać Pedriego, Gaviego, Balde i Araujo. Kto mógł wtedy przewidzieć że tak się potoczy jego kariera? Jeśli klub mimo kłopotów finansowych będzie sprzedawał każdego młodego za którego ktoś da dobrą kasę to nigdy nie wyjdzie z marazmu. A Fatiemu ja bym dał jeszcze szansę. W ankiecie oddałem głos na Dembele, z niego grajka wartego wydanych pieniędzy raczej już nie będzie.
3
@Mroziu Nie można. Całkiem prawdopodobne że za zgromadzenie w Madrycie nie wpłynęły by profity dla tego lub owego bo trudno inaczej wytłumaczyć organizowanie takiego spotkania gdzieś na końcu świata a przy tym w miejscu gdzie są petrodolary.
3
@Firestone Ja mimo wszystko wolałbym żeby został, ze sportowego punktu widzenia tandem Alba - Balde na LO to dobre rozwiązanie.
11
@Emhyr Z jednego z poprzednich newsów wynika że w PK nie mogą grać zawodnicy z rezerw którzy ukończyli 23 lata więc ten ruch był podyktowany pilną potrzebą. PK to na razie jedyne rozgrywki gdzie Inaki może się pokazać.
0
@JarekS Poruszyłeś ważny temat ale jest tu problem bardziej właśnie dla psychologów a nie dla przeciętnego kibica. Jak kierować rozwojem mentalnym młodych zawodników żeby niepowodzenia na niwie sportowej nie rzutowały na ich kondycję psychiczną. Jak zamortyzować szok jakim dla wielu jest wyjście z tej la masiowej bańki na świat przeciętnego futbolu czy w ogóle na świat pozapiłkarski.
0
@Chlebek23391 Espanyol nic nie ucierpiał, występ Lewandowskiego dał im szansę na zdobycie punktów przy zielonym stoliku, jakby zagrał ktoś inny to musieli by liczyć tylko na nieudolność Barcelony bo raczej nie na swoje umiejętności.
1
@adukla Ja czekam kiedy on sam zdobędzie tytuł najlepszego sędziego wśród pacjentów szpitala dla umysłowo upośledzonych. Inaczej chyba się nie da wytłumaczyć jego zachowań.
3
@JarekS za ciekawe komentarze i spostrzeżenia dające szersze spojrzenie na wiele poruszanych na stronie tematów.
0
@Pustelnik Pewnie są zakłady ale i są układy i dlatego taki Lahoz gwiżdże zamiast być co najmniej na obserwacji. Zresztą nic nowego, przed nim był też taki jeden gwizdak, zapomniałem nazwiska ale pamiętam ulgę jak zakończył sędziowanie. Niestety, ma swojego następcę w osobie lahoza, a znając Hiszpanię kandydaci na najbardziej popier...o sędziego już czekają w kolejce.
5
@JaroCoach Widocznie wystarczy że jest umysłowo obciążony bo chyba w takich kategoriach należy rozpatrywać fakt że gość po tylu latach sędziowania dalej nie wie jaka jest rola sędziego na boisku.
0
Dla Lewego to pewnie ostatnie wyróżnienie w karierze, i indywidualnie, i drużynowo raczej nie ma co liczyć na więcej, dla Gaviego pierwsze a czas pokaże czy coś do tego dorzuci.
0
@hazo428 Jest FdJ, problem jest tylko taki że Xavi uparł się że musi mieć kalkę Busiego, widocznie bez takiego zawodnika jego umiejętności taktyczne biorą w łeb.
0
@waletpl Albo woli LM od LE.
0
Zawodnik może sobie chcieć, ciekawe co na to jego menadżer, ojciec który podobno jest kibicem Realu a poza tym może być pazerny na kasę i całe tzw. otoczenie zawodnika bo te trzy czynniki mogą mieć większy wpływ na sytuację niż chęci zawodnika.
0
@galix22 O innym profilu się nie da. Chyba żeby zmienić trenera.
0
@Luccas Jest MATS, zobaczymy jak potoczy się kariera Inakiego, na razie chyba nie ma potrzeby oglądania się na Onanę.
0
@bartoszek Dodaj sobie do tej listy zawodników którzy doszli do poziomu seniorskiego w Barcy i później odeszli lub pozostali w klubie, wtedy będziesz mógł porównywać La Masię do innych szkółek.
1
@Borneo Tłumacz google mi się zawiesił.
1
@johny11 Odpali jak Szymczyk na komendzie. Z Camp Nou nie będzie co zbierać.
0
@hazo428 Dobrze, ale dlaczego w takim razie kurczowo trzyma się słabnącego Busquetsa zamiast szukać rozwiązań bez niego? Busi kiedyś w końcu zjedzie na poziom nie uprawniający go do gry nawet w średniaku La Liga, jego następca 1:1 jakiego oczekuje Xavi może się nie pojawić albo Barca nie będzie miała na niego pieniędzy i co wtedy? Cały misterny plan w piz.u?