0

No i nara. Dno, dramat.

0

@szopen779 Prima bellerina.

0

1

Ale bida z nędzą, problem wyjść z własnej połowy.

2

Szybko się to zaczęło. Zresztą ten mecz się skończył zanim się zaczął. Z czym do Europy?

0

Jedynym plusem tego sparingu jest to że nie trzeba lecieć do USA albo do arabów żeby go rozegrać.

0

@Geble O tak, z pewnością. Nadajesz się do rządu.

0

@kinioo Przecież wychodzimy z grupy. Wychodzimy z grupy LM i idziemy pograć se w LE.

1

Dajcie już spokój z tymi nadziejami, niespodziankami, matematykami itp. Przewaliliśmy LM i dzisiaj gramy sparing o pietruszkę, może jedynie o prestiż. Poza tym jakie są podstawy wierzyć w pomyślny dla nas układ? Barca wcale nie poszybowała w górę, wysokie wygrane ze słabo grającymi Villareal i Athletic o niczym nie świadczą. O szansach Viktorii nawet szkoda gadać.

1

@NaFazieHitman Akurat tu wypowiada się dość dyplomatycznie, zresztą wiedząc że Barca jest już za burtą nie musi silić się na gierki psychologiczne i słowne prowokowanie.

0

@Adi123456789 Wtedy zadecydowała gra Barcelony, a nie zaskoczenie że jeden wodnik, np. Messi został ustawiony na innej pozycji.

25

@Lucassito Na razie to my dostaliśmy eurowp...l bo tak trzeba określić odpadnięcie z LM. Bayern gra dalej i nie musi płacić żadnych rachunków. Zresztą Barca jeszcze nie wygrała tego meczu i patrząc jak sobie radzi z niezłymi drużynami to można mieć obawy czy uda nam się coś ugrać bez względu na absencje w Bayernie. Real grał bez Curtois i jakoś to nie wpłynęło na wynik.

1

@against_modern_football No bez żartów, słabi byli i tyle, a Valverde szuka usprawiedliwień. Co to za trener i co to za drużyna która dostaje bęcki tylko dlatego że zaskoczyło ich ustawienie jednego zawodnika?

1

@adukla Tam też był walec tylko że stojący.

0

@kuz Niestety ale teraz jesteśmy zalewani różnymi statystykami typu "zawodnik X pierwszy raz od czterech lat w siedemnastej minucie poprawiał sobie sznurówki" albo tak jak w tym przypadku zestawieniem dwóch meczów które i tak nic nie wnosi.

1

Oby w tych najgorszych nie znalazły się poważne kontuzje Gaviego i Roberto, o tym pierwszym komentatorzy mówili że wstępnie nic groźnego ale zdaje się że po meczu utykał. A tak poza tym to znowu zwycięstwo z kiepsko dysponowanym przeciwnikiem, tak jak z Villareal dostali trzy szybkie ciosy po których się nie podnieśli. Na co na prawdę stać tą drużynę pokaże mecz z Bayernem. W każdym razie na pewno nie na podbój LM, a nie wiadomo jak będzie w LE, czy nie zakończymy przed czasem jak sezon wcześniej.

2

Jakby żył Niemen to by pewnie zaśpiewał "Dziwny jest ten skład". FdJ mimo niezłego meczu na DP przesunięty na inna pozycję, Gavi tak samo, Pedri czekamy aż będzie zajeżdżony, Dembele należy się dłuższy odpoczynek od pierwszego składu. Żeby nie wyszło że Xavi przekombinował, tym bardziej że Valverde jest bardziej doświadczony i może go zjeść taktycznie.

1

@Magicc89PL Tak, tak, la bamba się obrazi i będzie szydzić w swoich komentarzach. Najlepiej jest jechać po Koemanie jak np. Pjanić albo Puig którzy tu mieli (mają nadal?) swoje fan-cluby.

1

@Faro Busiemu i Albie?

11

@Faro Widać mało interesujesz się ligą hiszpańską bo to na pewno jeden z jej wyróżniających się zawodników.

1

To w końcu grali z Łomżą czy z Kielcami? A tak poważnie to podejrzewam że pewnie sponsorem jest browar więc mogli by się nazywać Browar Łomża K-ce a nie tworzyć jakieś dziwnie brzmiące połączenia. No ale Kielce to stan umysłu więc tam nic nie dziwi (sam jestem ze Świętokrzyskiego i trochę znam to miasto).

0

@fafera Dla czego ma tak myśleć a nie inaczej? Każdy ma prawo do swojego zdania a nie tego narzuconego odgórnie. A Laporta będzie bronił Xaviego bo w końcu to on zatrudnił jako trenera osobę która kiedyś była wielkim zawodnikiem ale jako trener to ciągle wielki znak zapytania.

3

@Herbert Młodzież pewnie jest wolna, Pique jest wolny po tym jak się rozstał z Shakirą czy jak jej tam, ktoś jeszcze może jest wolny ale w sumie nie interesuję się życiem prywatnym piłkarzy więc do końca nie wiem który jest wolny.

0

@David_Martin Żeby tylko nie samobój ale fajnie by było jakby Polak zapisał chociaż w ten sposób w historii klubu bo na walizkę trofeów w Barcy raczej nie ma co liczyć. Może sobie powalczyć o Trofeo Pichichi.

0

@xavi890 Nie chodziło mi że ma kontuzję (chociaż różnie z jego zdrowiem bywało jak grał regularnie) tylko o to że nie prezentuje już odpowiedniego poziomu i tak jak swego czasu Puyol powinien pomyśleć o odejściu. Kasy i tak ma full ze swoich biznesów, a nie wygląda to ciekawie jak klubowa legenda przesiaduje na ławce , wysłuchuje koncert gwizdów od swoich kibiców i ogólnie trwoni wizerunkowy dorobek wielu sezonów.

7

@xavi890 To mógł poszukać klubu gdzie grałby regularnie. Jego dawny partner z obrony Puyol sam zrezygnował kiedy zauważył że zdrowie nie da mu grać na odpowiednim poziomie. Poza tym tak doświadczony zawodnik powinien wiedzieć że wchodząc na boisko źle rozgrzany sam sobie może zrobić krzywdę. Będzie teraz strzelał fochy jak Płacząca Kryśka?

3

@Tatazolwinia Nie wiem dlaczego piszesz o nim dziad, Strejlau ma ogromną wiedzę n/t futbolu i umie o nim opowiadać. Zresztą czytałem swego czasu książkę "wywiad-rzekę" ze Strejlauem i ciekawie się to czytało. Trochę szacunku dla niego, tym bardziej że oprócz wiedzy piłkarskiej jawi się jako osoba o wysokiej kulturze osobistej czyli czymś rzadko spotykanym w dzisiejszych mediach.

0

No i co nas to obchodzi? 1. Curtois też nie zagrał i nic to nie zmieniło. 2. I tak nie mamy szans na awans więc wynik z Bayernem nie ma większego znaczenia, może poza większymi wpływami za wygrany mecz chociaż nawet nie wiem jak to teraz wygląda w LM.

2

@mekston Myślę że przedmówcy chodziło nie o rywalizację w lidze a o rozłożenie strzelania goli w Realu na kilku zawodników, u nas opiera się to na jednej osobie co może się na nas zemścić w przypadku absencji, słabszej formy czy po prostu wyłączenia Lewandowskiego z gry.

3

Są tacy co nawet niekoniecznie chcieli grać a tylko być, ważne żeby kasa się zgadzała. Zresztą niektórym kończą się wypożyczenia i znowu może być jazda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?