2

Tak jak często czytając pomeczowe wypowiedzi trenerów przeciwników myślę sobie "co ten gość pieprzy tak tu muszę się zgodzić z Gattuso, nie byliśmy lepsi, obie drużyny były mniej więcej równe. Jeśli już to byliśmy o tyle lepsi że próbowaliśmy do samego końca i udało nam się zrobić akcję na wagę trzech punktów.

0

@hazo428 Miałby iść na inne wypożyczenie gdzie grałby więcej, przecież jest napisane wyraźnie.

1

@cyron1 No i co z tego? Może kibice Barcy są bardziej krytyczni i więcej wymagają? Może kibice Realu są nasyceni sukcesami i nie są tak krytyczni w stosunku do swojej drużyny? I trzecie: co mnie k... obchodzą komentarze kibiców Realu? Niech sobie piszą na swojej stronie co chcą.

1

@hazo428 Brak pomysłu, niewykorzystane setki, niezbyt udane zmiany, ogólnie nic ciekawego z jednej i drugiej strony więc nie wiem jakim cudem zasłużona wygrana. Chyba jedynie za walkę do końca.

0

Oby to był kubeł zimnej wody, chociaż jak nie idzie to zespół ani Xavi nie jest w stanie nic zmienić.

1

Dobra forma Dembele chyba już minęła, nie wiem czy chociaż raz dobrze zagrał.

0

@hazo428 Tylko po co skoro nie gra tyle ile powinien?

1

@El dominatore Czytaj uważnie - miałby odejść z Valencii na inne wypożyczenie, gdzie dostałby więcej minut. Przecież jest napisane jak byk.

1

@Mateusz19961889 Akurat odejście z Barcy wyszło mu na dobre bo zaczął regularnie grać i może pokazać swoje możliwości. Pobyt w Barcy też mu pomógł bo przestał być anonimowy i mógł trafić do Brugge.

1

@aro1 Xavi miał czas się uczyć i przygotować do roli trenera Barcelony o czym mówiło się od jakiegoś czasu i czego mógł się spodziewać ale on wolał bawić się z szejkami.

2

@mint A ty kim jesteś że będziesz żegnał albo witał kibiców? Każdy ma prawo do swojego zdania bez względu na długość kibicowania. Ja pamiętam czasy Stoiczkowa, Romario, Koemana i reszty ale jestem sceptycznie nastawiony do Xaviego. Błędem było zatrudnianie trenera bez poważnej kariery, który wolał liczyć petrodolary zamiast zdobywać doświadczenie. Teraz tak samo złym wyjściem jest pozostawienie jak i zwolnienie Xaviego.

0

@Mariusz85OL Taa i jeszcze Klopp przyszedł do L-poolu mając doświadczenie trenerskie sprowadzające się do liczenia petrodolarów?

0

A kogo obchodzi puchar szejka? Jeszcze pewnie koza w nagrodę dla najlepszego gracza meczu. Przerażające co pieniądze robią z futbolu.

0

Do Ryśka Ochódzkiego niech zadzwonią, on ma puchary na zbyciu, jeszcze ładnie wygraweruje napis "Dla Barcelony za zajęcie pierwszego miejsca".

0

@4Fabregas4 Ale biorą potężną kasę i blokują miejsce potencjalnym nowym zawodnikom.

0

@kubix05 Dlaczego, sny o LM już się skończyły, w LE z grą taką jak z Bayernem nie mamy co szukać, w lidze Real na razie jest poza naszym zasięgiem jak każda drużyna która prezentuje poziom wyższy niż przeciętny hiszpański ligowiec więc z styczniu można już myśleć o kolejnym sezonie. Poza tym wbrew szumnym zapowiedziom mamy okres przejściowy, trwa przebudowa drużyny i każdy moment jest dobry na pozbycie się zawodników z którymi nie wiąże się przyszłości. Odejście rezerwowych jak Pique i Alba to żadna rewolucja.

1

Jedna rzecz: Bayern wziął młodego trenera który jednak zdążył pokazać się z dobrej strony w Bundeslidze, a wcześniej prowadził drużyny juniorskie. W Barcelonie był to ruch pod publiczkę: zatrudnienie klubowej legendy ale jednocześnie trenerskiego no name'a którego przygotowanie trenerskie ograniczyło się do liczenia petrodolarów. Takie zatrudnianie klubowych legend bez doświadczenia to z jednej strony ruletka, z drugiej rozpaczliwe szukanie poparcia kibiców i ciężko liczyć że taki ruch wypali, czasem może się udać ale to bardziej hazard niż przemyślana decyzja.

1

@Arekvip Mimo wszystko ta drużyna ma jakieś nazwiska a wczoraj nie istniała. Xavi sam sobie dobierał sztab ( m. in. jego braciszek) więc dlaczego Puyol czy Iniesta mają mu się wpychać na siłę? Zresztą sami nie mają doświadczenia w pracy trenerskiej za to mają swoje zajęcia które trudno było by im porzucić z dnia na dzień. To są skutki tego że Xavi nie potrafi wydobyć potencjału tego składu w najważniejszych meczach a nie gry na Messiego w ostatnich latach.

1

Piłkarsko byliśmy lepsi? Tylko kto zdobył punkty i awansował? I jaka walka o puchary skoro każda trochę lepsza drużyna ustawia nas w szeregu? Pompowany balon pękł z hukiem i takie sny o potędze powodują frustrację u kibiców i rozbawienie u rywali. Jak się dostaje w d... w najważniejszych meczach to trzeba mieć trochę pokory a nie klepać takie farmazony.

7

Może oprócz tego brakuje trenera który byłby w stanie to wszystko ogarnąć? Na razie Xavi to raczej biznesmen, po zakończeniu kariery zajął się robieniem pieniędzy a nie zdobywaniem doświadczenia trenerskiego więc trudno oczekiwać że poradzi sobie w takiej sytuacji. Przypadek Guardioli był wyjątkowy ale nie każdy wielki piłkarz musi zostać dobrym trenerem. Zwłaszcza jak się traci czas na dojenie kasy w Katarze zamiast potrenować gdzieś w Europie.

0

A co tu było skomplikowanego, z mocniejszą drużyną trzeba gryźć trawę żeby zagrać o honor i jakieś pieniądze od UEFA, tymczasem Bayern wygrał sobie spokojnie, bez stresu, grając na pół gwizdka bo Barca nie była w stanie niczego zaprezentować.

6

Piłkarzom nie można nic zarzucić... zero strzałów, 3-0 w plecy u siebie, brak pomysłu na grę itd. i zero zarzutów. Chyba że całość "zasług" przypada Xaviemu.

0

@Majami1928 Xavi trener w ogóle ma jakieś DNA po trenowaniu poganiaczy wielbłądów?

1

@Satim Kozakami? Ci z Realu jakoś tego nie zauważyli.

5

Ciekawe jak będzie wyglądało redakcyjne podsumowanie podsumowanie "najlepsze, najgorsze" bo tu k... nie było ANI JEDNEGO pozytywu. Wstyd, żenada, z taką grą(?) nie ma co się pchać nawet do LE.

3

Żal patrzeć. .

0

@zabibarca To powinien zostać pomocnikiem dyrektora sportowego czy kimś takim skoro dostał piłkarzy i nie wie co z nimi zrobić.

0

@zabibarca Smaruje żebyśmy ch...o grali?

1

@MaFCB Sędzia wypaczył mecz, graliśmy świetnie, mieliśmy ich na widelcu, karny który by wszystko odmienił i cały misterny plan w p...du.

1

@JohnBarça W dzisiejszym meczu powinien zostać na ławce i odpocząć, gramy o pietruszkę, mecz jest już przegrany, po co ma się męczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?