slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszDoniec Do tego wrócił na ławkę w Barcy czyli będzie się pokazywał sporadycznie jak przy okazji sparingu z Viktorią.
0
@MatBac1991 A dało by radę po polsku? Trzeba się domyślać co poeta miał na myśli.
0
Xavi jest przekonany że byłby idealnym następcą Busiego. Czyli wychodzi na to że Xavi nie dopuszcza sobie do głowy że można sprowadzić wysokiej klasy zawodnika o odmiennym profilu i nieco przemodelować grę Barcy tylko potrzebuje kogoś kto w miarę możliwości będzie kalką Busquetsa. Przekracza to jego możliwości? Oczywiście o wykorzystaniu FdJ nawet nie mówię bo to też pewnie przekracza możliwości Xaviego pomimo że Frenkie dawał sygnały że może być przydatny na DP. Xavi pewnie by się nadał do P$G albo MC gdzie miałby zawodników których chce na tacy tyle że tam nie zatrudniają gości którzy trenerskie praktyki zdobywali na pustyni.
0
@marcin9185 Ale nie wiadomo czy jeszcze będzie w MU.
0
Coś mi tu nie pasuje. Dziennikarz powiedział że Balde przyszedł do Barcy 8 lat temu, on sam twierdzi że było to w 2011r. a więc 11 lat temu, do tego mówi że w pierwszym roku w klubie miał 13 lat. Biorąc pod uwagę że urodził się w 2003 roku to nic się tu nie zgadza.
2
@AmigoBlancos Jestem Polakiem i poza awansem Polski niewiele mnie interesuje. Oczywiście to czy w ten awans wierzę to inna rzecz. Nie wiem czy takie pytanie jest głupie czy prowokacyjne ale dla mnie nie ma wątpliwości co do odpowiedzi.
1
@Ja Cule Nie zapominaj o pucharze Gampera,
1
@Krzysiek872 Kij z nim, gorzej że ja nie mam już siły patrzeć na rogi w wykonaniu Barcy. Powinni wprowadzić przepis że można zamienić korner na rzut z autu, prędzej byśmy coś zyskali.
1
Xavi już płacze, najtrudniejszy rywal, ojojoj, wygląda jakby już teraz się usprawiedliwiał dlaczego dostał w czapę chociaż drużyny nawet nie wyszły na boisko. To już chyba lepiej było by poklepać farmazony że na tym etapie nie ma łatwych rywali niż od razu uderzać w płacz.
0
@marcin9185 A skąd wiesz że będzie kogo przywitać?
1
Czyli mamy pojedynek dwóch byłych potęg którym marzy się powrót do czasów świetności. Zobaczymy komu uda się zrobić pierwszy krok. Przynajmniej pod względem medialnym trafiliśmy dobrze bo na pewno taki mecz podziała na kibiców i mediów mimo że to tylko LE.
0
Niezbyt optymistyczny ten rekord. Tylko połowa strzałów celna (i to "mniejsza połowa"), poza tym na 27 strzałów tylko dwa trafiły do bramki. Ktoś mocniejszy sobie na to nie pozwoli a wtedy niewykorzystane sytuacje będą miały większe konsekwencje.
2
@Janiama Może i fajnie Xavi pracował przy transferach ale czy oprócz Lewandowskiego te transfery spełniły swoje wymagania? Czy oprócz Lewego któryś z nich to pewniak do pierwszego składu? W lidze hiszpańskiej wygląda to dobrze bo liga hiszpańska wydaje się zjeżdżać w dół ale w meczach z silnymi rywalami Barca regularnie dostaje w plecy. Xavi dostał piłkarzy których chciał i jakoś nie widać żeby drużyna wskoczyła na wyższy poziom tzn. żeby zaczęła wygrywać z mocnymi przeciwnikami. Jeden mecz z Realem nic tu nie zmienia bo to był mecz jedynie o prestiż.
0
@David_Martin Myślisz że jego marzeniem jest bujanie się po gabinetach lekarskich (ew. po jakichś szamanach) i skończenie gdzieś w Lecce albo czymś podobnym?
0
No dobra, Ramos to też wybitny stoper, chyba rekordzista pod względem meczów w reprezentacji ale w moich oczach jakoś dziwnie wygląda stawianie tego rzeźnika w jednym szeregu z Puyolem i Pique. Są goście z Realu do których można mieć sympatię jak choćby Raul ale Ramosa wybitnie nie trawię.
1
Jak on to zawalił?
1
Cienko to widzę, karny w plecy, setki w plecy...
7
Rok pracy Xaviego i jeszcze ich nie nauczył wykonywać kornery.
1
No i Lewy przekombinował. Ciekawy byłem kiedy mu nie wypali to drobienie, cudowanie itd.
2
@ILovethisGame Fakt, czasami zachowywał się jak rasowy napadzior (choćby w strzelając na 6-2 Realowi), ja nawet żartowałem swego czasu że jak Barca nie miała kim grać w ataku to powinna zaryzykować z Pique na szpicy.
1
@Remi70 Jesteś kibicem Realu? Zresztą nawet taki Ramos zdobył się na ciepłe pożegnanie rywala z boiska (i jednocześnie kolegi z reprezentacji) bez żadnych złośliwości.
1
@ninja81 Myślę że bartomeu zasłużył na celę bez dostępu do internetu.
0
@martin3131 Pojechałeś sobie na "modzie" że Lengleta trzeba krytykować za wszystko, ale okres kiedy musiał zastąpić Umtitiego miał początkowo udany. Później zaliczył mocny zjazd ale byli gorsi albo nie grający na miarę oczekiwań stoperzy niż Lenglet który był kupiony jako rezerwowy.
25
W Atletico pewnie już dodają kwoty do budżetu na jakie nas wyrolują.
1
@pt9 To kto będzie mistrzem Luksemburga w 2027 roku?
0
Mamy koleją operę mydlaną, dzień bez następcy Busquetsa dniem straconym. Szkoda czasu i atłasu jak to powiedział król Staś.
0
Jakoś transfery z PL ostatnio nie wychodzą nam na dobre. Coutinho, Alonso, Raphinia, Bellerin, Garcia w sumie też, Christensen się połamał. Zresztą nie ma co brać tego wszystkiego dosłownie, praktycznie codziennie pismaki bombardują "informacjami" o zainteresowaniu albo negocjacjach.
0
@piotrek.spoko Nie ważne ile drużyn zostaje w LM, ważne że pan yebas ma dobre samopoczucie i może sobie gadać co mu ślina na język przyniesie.
0
@MateuszGotowka99 W LE Xavi będzie grał teoretycznie najmocniejszym składem bo jest jakaś gadka o wygrywaniu tych rozgrywek. Ciężko w te zapowiedzi uwierzyć ale trudno się spodziewać że będą tam ogrywani rezerwowi zwłaszcza na pozycji bramkarza.
0
@mateusz395 Na razie wygrali mecz o pietruszkę, z wygrywaniem LE byłbym mocno sceptyczny.