0

@jacek905 To nie wstyd, to twarde lądowanie.

1

Najlepsze? Jutro mam wolne w robocie. Najgorsze, cała reszta. Ale przynajmniej wiemy że z hukiem wylądowaliśmy na glebie, że trzeba patrzeć przez pryzmat Eintrachtu i ostatnich porażek a nie El Clasico.

0

Pozabijali ich, gdzie jest najbliższy zakład pogrzebowy?

0

@KamilFan Ja mam Gordons Gin i błogą świadomość że jutro mam wolne.

0

Kurde, jest niecałe pół godziny i jest niemoc.

0

Wymyślą coś innego niż wrzutki do Dembele? Przegraliśmy ten mecz, nie ma pomysły, nie widzę mocy.

0

Araujo robi za dziewiątkę... dobry wieczór.

0

Od oglądania meczów to powinny mnie boleć oczy a nie serce.

0

@wpwelement To Barca powinna wystawić skład oldboyów Barcelona Legends.

0

@JarekS Ja myślę że jakiś zespół skądkolwiek który można lubić to taki który grzecznie, bez kopania po gnatach pozwoli nam dopisać 3 punkty. OK, żarcik.

0

Bez żartów, co nas może obchodzić facet który może przejść z Chelsea do Realu? Następna informacja będzie o gościu który przejdzie ze Stali Kunów do Neptuna Końskie?

1

Jestem tak w 1/3 podcastu ale powiem szczerze, organizowanie meczów jak superpuchar poza granicami danego kraju, w Arabii, Katarze, USA itd. jest chore. A przecież były akcje żeby grać mecze ligowe poza Hiszpanią, Barca miała grać w USA.MŚ w Katarze też są dziwne. To już nie jest futbol, to jest srołbiznes. Jak chcę popaczeć na prawdziwą piłkę to muszę pojechać do najbliższego Pierdziszewa Dolnego gdzie skacowani kolesie uganiają się za piłką w A klasie. Bo gdzie indziej jest money, money , aa sorki petrodolary i inne takie.

6

Najlepsze, najgorsze, najgorsze to ten ch.jek z gwizdkiem.

1

Jak się ten sędzia nazywa? Cwelinho?

2

Jakby ten gnojek w żółtej koszulce dał na początku meczu kartkę to może teraz nie sralibyśmy ze strachu. K... a hiszpańscy "sędziowe".

0

Kim my będziemy kończyć w defensywie?

0

Ej panowie, strzelcie nam bramkę, bardzo prosimy. Noż do cholery.

1

Czy ten kryzys jest mały? Podwójna wtopa (na trybunach i na boisku) w LE, wtopy w lidze z drużynami gdzie pewnie wielu dopisało trzy punkty i konfrontacja ze śmiesznymi hasłami że jeszcze liczymy się w walce o tytuł. W sumie te ostatnie porażki trzeba rozpatrywać w kategorii pozytywów, pompowany balonik pękł, schodzimy na ziemię, myślimy o przyszłych sezonach a nie pier... gadamy o triumfie w LE i doganianiu Realu. 1500 transferów, Lewy, Haaland itd a tu trzeba pomyśleć np. jak obsadzić boki obrony i skąd wziąć na to kasę. Możecie mnie zjeść ale wg mnie to "pozytywna porażka". O ile Laporta wyciągnie z tego wnioski.

0

Chyba da się jakoś to wyprostować. X lat temu sąsiad dawał mi karnety KSZO, huta była patronem klubu a on jako pracownik miał karnet za grosze a że nie był fanem futbolu to dawał go gościowi który zdzierał gardło co mecz czyli mnie a nie komuś obcemu. Jeśli była sytuacja że Niemcy oficjalnie mają 5 tys. biletów a wybrało ich się "trochę " więcej to znaczyło że coś jest nie tak

0

Jejku, co za news, nie będę mógł spać. Ja miałem plakaty van Bastena i Włodzimierza Smolarka więc chyba już jestem za stary na grę w Barcy.

2

Problemy są na obu stronach obrony bo Alba też nie daje gwarancji gry na najwyższym poziomie przez cały sezon a nie ma dublera. Okoliczności wtopy z Eintrachtem są jakie są (boiskowe i pozaboiskowe) ale taki prysznic pokazuje jak wiele jest do zrobienia. Jedno El Clasico i gadanie o odrobieniu 12 punktów w lidze wiosny nie czyni.

0

@krs84 Tylko jak na zmiennika to trochę za drogi.

0

Tu jest chyba cały problem że socio nie musi oznaczać kibica Barcelony.

1

@Harnas2 Bo to nie są kibice tylko socios, którzy opłacają składki i kupują karnety bo tak wypada a nie dlatego że są kibicami Barcelony czy w ogóle futbolu. Przecież od dłuższego czasu pojawiają się różne kwiatki dotyczące karnetowców. Jedyna nadzieja w tym że ta kolejna kompromitacja zmusi zarząd do jakiś kroków które wykluczą tego typu przypadki. Chociaż patrząc na to w jakim kierunku zmierza piłka można wątpić. Ważne są sprzedane w Azji coraz bardziej chu...e koszulki, ważne jest wożenie drużyny po całym globie zamiast normalnych przygotowań do sezonu, ważne są wielkie imprezy kupione za petrodolary albo ruble ale nie są ważni zwykli kibice którzy lubią ten sport i utożsamiają się z tą czy inną drużyną.

1

To chyba trzeba zrobić coś żeby Barca była klubem dla cules a nie białych kołnierzyków którzy mają w d...e klub i karnet wykupują tylko dlatego żeby się pokazać.

2

Paradoksalnie można powiedzieć że najlepsze to sprowadzenie na ziemię. Już mieliśmy wygraną LE i goniliśmy Real a tu nagle się okazało że trzeba stąpać po ziemi. Trzeba podopinać umowy z młodymi, zapomnieć o laportowych Haalandach czy Lewandowskich i przygotować się na nowy sezon. O karnetowcach na Camp Nou szkoda gadać, tu chyba nic się nie zrobi. Tu przeklejam moje przemyślenia na ten temat: "Na temat kibiców a raczej karnetowców Barcy można sobie przeczytać w książce "Barca. Powstanie i upadek klubu, który kształtował nowoczesną piłkę nożną" która była ostatnio reklamowana na tej stronie. Oni są socios (socis po katalońsku) bo tak jest modnie. Nie mają pojęcia o piłce ale wykupują karnety żeby ładnie wyglądało. Pojawią się na El Clasico, reszta meczów ich nie interesuje, miejscówkę komuś sprzedadzą i są na plus z karnetem. Czasem w polskiej okręgówce podpici dziadkowie potrafią rozkręcić lepszą atmosferę niż na Camp Nou."

2

Ile by nie było to niech się kuruje, po dzisiejszym meczu gramy już tylko o drugie miejsce w lidze więc niech nie ryzykuje.

0

Szkoda że dzisiaj całkiem niewidoczny. Aaa, sorki zapomniałem jego setkę, może mecz by się ułożył inaczej.

1

Fajna literówka, Eintracht grał a my im przygrywaliśmy.

2

Na temat kibiców a raczej karnetowców Barcy można sobie przeczytać w książce "Barca. Powstanie i upadek klubu, który kształtował nowoczesną piłkę nożną" która była ostatnio reklamowana na tej stronie. Oni są socios (socis po katalońsku) bo tak jest modnie. Nie mają pojęcia o piłce ale wykupują karnety żeby ładnie wyglądało. Pojawią się na El Clasico, reszta meczów ich nie interesuje, miejscówkę komuś sprzedadzą i są na plus z karnetem. Czasem w polskiej okręgówce podpici dziadkowie potrafią rozkręcić lepszą atmosferę niż na Camp Nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?