0

Nie, to już było by przegięcie. A Xavi jeśli rzeczywiście go chce to chyba całkiem odjechał.

4

Ciekawe o czym rozmawiali, Raphinia ponoć już dogadany z Chelsea. Oprócz tego Di Maria ma iść do Juve więc zostaniemy z połamanym, nieprzewidywalnym Dembele albo z nikim.

2

Obawiam się że Bembele może zostać w Barcy a to nie jest dobra wiadomość ani dla kibiców, ani dla sztabu medycznego.

2

@Arkadio90 A grać i tak mu się nie chce więc im rzadziej jest na boisku tym bardziej jest szczęśliwy.

0

@azysko Jeśli to prawda to jesteśmy w ciemnej d... Zostajemy z rozkapryszonym połamańcem, który nie ma pojęcia o profesjonaliźmie. Tylko patrzeć jak zacznie znowu ciąć w ch... albo złapie uraz.

0

Rafa ma w ogóle jakieś doświadczenie w trenerce?

0

Coca i wszytko jasne. Jednak dragi robią galaretę z mózgu.

0

@zibiku Przecież mu obniżyli ofertę w stosunku do tej poprzedniej jak Barca się zorientowała że wcale nie jest tak rozchwytywany na rynku transferowym.

0

Prawidłowo, jeszcze powinien ją odrzucić i odejść.

0

@333tricampeones333 A od kiedy jesteś użytkownikiem tej strony, czy w ogóle od kiedy interesujesz się Barcą, bo na innych portalach też było wyjaśniane? Poszperaj w archiwum newsów to znajdziesz odpowiedź.

1

Akurat Kucharski raczej mógłby dać sobie spokój z komentowaniem decyzji Lewego. Chyba że ma takie parcie na szkło a oprócz pieprzenia głupot o Lewandowskim nie ma nic innego do powiedzenia.

0

@Tridente2015 To tylko niejaki bartomeu był takim filantropem że kupował drogo, oddawał za czapkę gruszek.

0

Pożegnać. Chłop przez pięć lat niewiele dał a na koniec robi sobie jaja z klubu.

0

@Emhyr Wcale się nie zdziwię jak po 1 lipca Dembele dalej się będzie zastanawiał.

1

@Lewandinho Jeśli za FdJ nikt nie przyjdzie to będzie źle ale bez przesady, de Jong nie dał nam takiej jakości jakiej po nim oczekiwaliśmy. Może w MU faktycznie się odbuduje ale u nas było tak sobie.

1

Niech wywalą Dembele na zbity pysk. Po pięciu latach nieporozumień, walenia w kulki i kontuzji chłop nawet nie raczy odpowiedzieć na ofertę klubu który przez ten czas utrzymywał tego darmozjada. Raptem kilka przyzwoitych meczów i już Xavi na kolanach przed gościem którego nie powinno tu być. A klub nie wie na czym stoi, w końcu zostaniemy bez Dzbanele i bez Raphinii.

2

@hazo428 Jedyny który ma jeszcze ambicję trochę pograć i spróbować powalczyć o MŚ. Reszta woli liczyć zera na koncie.

18

Jest mi z tego powodu strasznie wszystko jedno. Co mnie obchodzi zawodnik Realu?

0

Najpierw dźwignie, transfery z górnej półki, a finalnie powrót Trincao którego nie chcą w przeciętnym Wolves. Nie za ciekawie to się zapowiada. Ale już wcześniej gdzieś napiasałem, że te wszystkie problemy które każą Barcy czekać zamiast działać (aktywacja dźwigni, problem z pozbyciem się niechcianych graczy itd.) mogą doprowadzić do tego że pod koniec okienka uda się zakontraktować jakiś szrot zamiast zapowiadanych wzmocnień.

0

A jakich on chce ruchów? Dostał propozycję kontraktu i to chyba z jego strony nie ma żadnych ruchów. Niech już stąd idzie.

1

@Mario96w A co ma do tego Gavi? Z nim są prowadzone rozmowy, a nie jest tak że dostał propozycję i nie raczył odpowiedzieć. Aluzja z tego żadna.

6

@cules100pro Gacet za taką cenę i z takimi zarobkami powinien być liderem, który ciągnie drużynę kiedy jej nie idzie. FdJ taki nie jest.

0

@Michalak Bo Gaya też kosztuje, a poza tym nie wiem czy byłby chętny dzielić się minutami zAlbą.

6

No i po raz kolejny prasa serwuje nam 11-tkę pobożnych życzeń Xaviego w której są goście których nie ma w klubie i nie wiadomo czy będą.

1

@czar007 Ale nie wiązało się to z nieprofesjonalnym prowadzeniem i ciągłymi kontuzjami, zresztą bez przesady że każdego.

1

@gilbert3 Dla mnie jest skreślony za całokształt.

1

Zaznaczyłem czwartą opcję. Mam go już dość. Przez pięć lat zagrał raptem kilka przyzwoitych meczów, to chyba nie jest ilość adekwatna do kosztów sprowadzenia i utrzymania tego kopacza? I jestem pewien, że po podpisaniu nowego kontraktu może z powrotem walić w bola albo zwiedzać gabinety lekarskie. Przejechaliśmy się na nim, wystarczy.

0

Londyn fajne miasto, Dembusiowi się spodoba, w każdym razie fajnie by było jakby sprawdził.

0

Swoją drogą nie dziwię się że Leeds zaczyna się wkurzać bo Barca ostatnimi czasy potrafi głównie grać na czas. Niestety tak się to układa, a to problemy finansowe, a to uruchamianie dźwigni, a to niedorobiony Dembuś i jego menago i klub musi ciągle zwlekać. Ciekawe jak długo inni będą mieli cierpliwość.

1

@Sttrikerr Z tego co pamiętam to Koeman przekazał decyzję zarządu, ale wtedy był taki bajzel że pewnie nigdy nie dowiemy się prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?