slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Bocheno1 Jak mu nie pasuje to wypad. Co takiego pokazał żeby dostawać nie wiadomo jaką kasę. Kilka przyzwoitych meczów w ciągu pięciu lat? Za takie pieniądze?
2
@Sttrikerr Akurat nie, Koeman miał tylko przekazać informację.
0
@S_E_B_A Nie gra od dłuższego czasu więc na pewno nie w reprezentacyjnej i dającej nadzieję na grę na MŚ w takiej ekipie jak Francja.
0
@arasz1819 W sumie ja bym wolał żeby został FdJ bo z niego może jeszcze coś być niż wiecznie niepewny Dembele.
3
@Lukas82 Dembele podobno mięknie, podobno nawet dzwonił do Xaviego żeby ten wstawił się za nim u Laporty. Widać z transferów do P$G lub Chelsea wyszły nici i Dzbanele musi przystać na propozycję Barcy co w dłuższej perspektywie może się dla nas okazać porażką jak znowu zacznie mu odbijać albo będzie namiętnie zwiedzał gabinety lekarskie.
5
Jak tak czytam o tym ciągłym wyczekiwaniu w temacie transferów, czekaniu na uruchomienie dźwigni, problemach z pozbyciem się niechcianych zawodników itd. to nabieram coraz większego przekonania że jeśli dojdzie do jakichś transferów to będzie to szrot z łapanki pod ko0niec okienka w stylu Braithwaita czy K-P Boatenga, a nie obiecywane mocne transfery.
0
Z tym Dembele same problemy, kosztował fortune, przez kilka lat nic nie grał pobierając kosmiczną kasę, później problemy z jego agencikiem i przedłużeniem kontraktu, teraz ani me ani be i klub nie wie na czym stoi i co ma robić. Do du.y z takim zawodnikiem, kij z tym czy coś może dać drużynie jak odwala takie wałki. Zresztą w innym miejscu już napisałem jestem pewny, że jak zostanie to wróci stary Dzbanele który leci w ch... albo zwiedza gabinety lekarskie. Niech sobie Barca da z nim spokój.
2
@Koorsik Puszczą za rok, jak mu się kontrakt skończy.
0
No i po co? Przecież jeśli by został to jestem na 1000% pewny że osiądzie na laurach i będziemy mieli gów.o a nie pożytek z niego. Zacznie się lecenie w kulki albo zwiedzanie gabinetów lekarskich.
1
@Feniks_37 A ty byś nie chciał dostawać kasy na którą nie zasłużyłeś za nicnierobienie? Gdzie indziej dostanie dużo mniej, a kto wie może jeszcze każą mu wyjść na boisko, po cholerę mu to jak tu ma raj.
0
@hazo428 Myślisz że taki Umtiti w obecnej formie albo Neto mogą myśleć o MŚ? Braithwaite gra w reprze pomimo złej sytuacji klubowej, jedynie Lenglet chyba coś przebąkiwał że chce grać i powalczyć o MŚ ale kto mu da taką kasę jak ma w Barcy więc ostatecznie może wybrać mieć a nie być. Mingueza i Puig to wiadomo. Tak więc czarno widzę wszelkie ruchy kadrowe.
0
Mamusie ich nie nauczyły że to nieładnie tak paluchem pokazywać?
1
@BarcaKings965212 Szkoda to przede wszystkim że FdJ nie dał 100% tego czego oczekiwali klub i kibice. Za te pieniądze i za tą pensję powinien być liderem drużyny a raczej ciężko o nim to powiedzieć. Szkoda bo wiele sobie obiecywałem po nim ale chyba sprzedaż jest najlepszym rozwiązaniem. Może u swojego byłego trenera odpali.
0
@HypeR Jeśli masz na myśli Lenlgleta to akurat o nim słyszy się że ktoś by go chciał.
0
@mateusz395 Lewy raczej nie przyjdzie, Bayern go nie puści Szkopy są uparci, jak sobie coś umyślą to ciężko im wyperswadować. Uparli się że Lewy ma zostać to zostanie.
2
@Feniks_37 I jeszcze mieć nadzieję że mu coś znowu nie odbije, i jeszcze mieć nadzieję że utrzyma formę, i jeszcze pamiętać że nadzieja matką głupich.
4
Koleś tak intensywnie tnie w ch... że Barca dla świętego spokoju i poczucia własnej wartości powinna go kopnąć w du.ę i nie zawracać sobie nim głowy, niech zostanie bez klubu. Pies je...ł jego udane parę meczów i potencjalną wartość sportową jak gnój zachowuje się w ten sposób, że klub nie wie na czym stoi.
1
@Tasde Dlaczego nie? Będzie sobie z balkonikiem śmigał po boisku albo kupi mu się wózek elektryczny żeby się nie męczył.
1
No to z Neto mamy pierwszą odpowiedź w temacie pozbywania się niepotrzebnych piłkarzy. Kadra mu nie grozi, grać nie musi, kasa płynie, gdzie mu będzie lepiej?
2
@Mike1023 Nie mówię żeby pozwalać na takie wynalazki ale prawo w Hiszpanii jest bardziej restrykcyjne niż np. to uefowskie o innych krajach nie mówiąc. Jakiś kaganiec finansowy musi być ale jak są wynalazki jak np. wliczanie pensji zawodnika rezerw do puli pierwszej drużyny to chyba przesada.
1
@Pustelnik Odszedł Pepe, odszedł Ramos, a Real potrzebuje swojego rzeźnika.
2
Tebas jest pierd...ty. Zamiast dawać klubom jakieś ulgi żeby mogły być konkurencyjne w Europie i podnosiły poziom La Ligi to wymyśla kolejne obostrzenia. Trudno się dziwić że Premeir League odjechała i odjeżdża coraz dalej, w Serie A kluby z tego co się orientuję też mają lżej niż w Hiszpanii, a Tebas ciśnie ile się da.
1
@Herbert To jest coś jak chyba w Fatalnych jajach Bułhakowa. Koleś robił wywiad z jednym profesorem, gość powiedział jedno zdanie, a facet zapisał pół notesu. Później ten profesor dziwił się co za głupoty wydrukowali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lukkobe Plan trzeba mieć ale nie ma sensu takie prorokowanie że ktoś będzie na lata bo zwyczajnie może dostać lepszą ofertę (np. jak N€ymar który miał podobno być następcą Messiego albo cholera wie kim). Albo może się posypać.
0
@lukkobe Wiesz,już mieliśmy stopera "na lata" niejakiego Umtitiego i wszyscy wiedzą co z tego wyszło. Lenglet niby dobrze go zastąpił ale momentalnie stracił formę. Tak więc daj sobie spokój z takim prorokowaniem.
0
@Yoshi94 Nie mam na myśli Barcy tylko inny klub z którego da się wypompować max kasy. Sądzę że to będzie podstawowym kryterium a nie poszukiwanie rozwoju czy trofeów.
2
No i bardzo dobrze, nie cierpię Kielc.
0
@Bogan To po cholerę by go ściągali? Po prostu sam sobie dopowiedziałem że docelowo miałby być zmiennikiem/następcą Alby bo mamy problem na tej pozycji. Nawet jak to z mojej strony nadinterpretacja to wydaje mi się że ten gość nie jest potrzebny nawet w rezerwach, za darmo przecież grał nie będzie a pożytek w przyszłości wydaje się żaden.
0
22-latek z rezerw nawet za darmo to jakiś żart. Nie ma większych szans na grę w pierwszym składzie Sportingu a ma być w przyszłości wybawieniem Barcy na LO. Jeszcze obserwuje go jakieś Portimonense, sprawdziłem co to takiego, 13-ta drużyna ostatniego sezonu, rzeczywiście, taki klub jak Barca może z kimś takim konkurować o zawodnika. Może to fajny żart ale mi jakoś nie do śmiechu.