slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Harnas2 Trzeba przyjąć na klatę fakt że pomimo paru udanych meczów dalej jesteśmy w d...e. Drużyna jest w budowie, nie ma szans na wygranie czegokolwiek i dobrze że udało się strzelić te dwie bramki to przynajmniej na papierze nie będzie tak tragicznie.
0
Zbliżenie na Xaviego, Pep w Barcy wyłysiał, Luis Enrique osiwiał, ciekawe jak będzie wyglądał Xavi na koniec kadencji.
0
@Roni_10 Okazuje się że nie strzelił.
0
@johny11 Wierny znaczy ślepy?
9
K...a czy my nie możemy odpaść z pucharów tak normalnie, z twarzą, czy zawsze musi być wpier...l i wynik po którym musimy się wstydzić?
1
@Crema Catalunya I to jeszcze na tą "słabszą" Europę. Trzeba zejść na ziemię, nie da się w kilka miesięcy nadrobić kilku sezonów.
2
To już nie jest porażka, to jest kompromitacja.
0
Chyba tylko Dembele się chce a nawet nie wiadomo czy u nas zostanie.
0
Jak on mógł tego nie strzelić???!!!
1
Słuchając reakcji trybun to czasem się zastanawiam gdzie jest ten mecz. A o grze już nie wspomnę.
0
@johny11 Ja nikogo nie chcę zwalniać ale jak już doszliśmy do tego miejsca to powinniśmy grać o wszystko co da się zdobyć a my polegliśmy u siebie z drużyną która wydawała się w naszym zasięgu. Niby jest jeszcze 45 minut ale tu jest pozamiatane, nie ma szans na trzy gole.
10
Koniec snów o potędze, jeśli dalej tak będzie to zostaje nam rozpaczliwa obrona drugiego miejsca w lidze. Dostaliśmy zadyszki w najgorszym możliwym momencie.
0
@lukkobe Wykrakałeś. .
3
Koniec, po meczu.
0
@Natanael U mnie jakoś leci ale nawet nie wiem w jakim języku jest komentarz. Po polskiemu nigdzie mi nie poszło.
0
A co miał powiedzieć, przyjechaliśmy dostać wpi...l? Poza tym informacja niedokładna, nie podano jakie miał buty i krawat.
1
@Lewygoat Wyjście z bagna jakie nam zafundował bartomeu to kompromitacja? Ostatnie El Clasico też? Kompromitująca seria meczów bez porażki? Wymień jeszcze jakieś kompromitacje bo chyba nie wypisałem wszystkich.
0
@Lewygoat Jakby Eintracht był taki cienki to by nie doszedł w LE tam gdzie jest. Poza tym to kto i do czego nas przyzwyczaił w tym sezonie, Barca do kompromitacji?
0
@blazeq Najlepiej schlać go przed meczem żeby usnął to może nic nie spieprzy, VARem może się zająć losowo wybrany kibic. Liga hiszpańska to chyba jedyna liga w której kojarzę nazwiska niektórych sędziów i dostaję czkawki jak czasem czytam obsadę sędziowską meczów Barcy.
0
Fjortoft wypowiedział się na temat zawodnika Borussi i planach Bayernu, pasjonujące z punktu widzenia kibica Barcy.
2
@Veysel Oboje? Czyli któreś z nich kandyduje do żeńskiej Barcy?
6
Porównanie naciągane cyferkami. O Larssonie pamięta się pomimo że już dawno nie gra, wątpię czy będzie się pamiętać o L. de Jongu za ileś tam lat. Zdarzyło się że kiedyś zawodnik z wysokiej półki zgodził się na rolę dżokera w Barcy i potem na siłę wrzuca się przeciętniaków do tego samego worka.
0
@Joeblack1989 To już nawet nie chodzi o to czy da radę w Barcy czy gdziekolwiek indziej poza Bundesligą ale o samą jazdę, Polak więc pomimo jego osiągnięć drewno, blablabla i w ogóle po co on gra w piłkę skoro to się nie podoba paru zakompleksionym ludzikom których wku...a to że komuś się udało.
1
@Gavinho O k..., co to się porobiło. Stoch jak każdy człowiek ma prawo odmówić jakiemuś Wojewódzkiemu czy innemu gwiazdorkowi medialnemu i co to kogo obchodzi? Uzasadnił sobie to tak a nie inaczej a mnie g...uzik obchodzi który z nich jest wierzący, który ateista itd. Nie przyszedł i co z tego? Robienie burzy w szklance gówna jakimi są współczesne media.
1
Rzyg. Nie jestem zwolennikiem tego transferu (o ile coś takiego jest na rzeczy) ale komentarze jakie się tu pojawiają przekraczają wszelkie normy. Zamiast rzeczowej oceny co Lewandowski mógłby dać Barcy i co taki transfer mógłby dać jemu mamy wynurzenia o drewnie itp.
1
@ArturG Szkoda to czasu na czytanie twoich komentarzy.
0
@GucioH Fantazję? Chyba coś diametralnie odwrotnego, nawet nie wiem jak coś takiego nazwać (mówię oczywiście o tym "drewnie"). Bo sam nie jestem w 100% przekonany czy ten transfer będzie dobry i dla zawodnika i dla klubu i na ile jest on realny a na ile jest to gierka pod stołem.
0
Nie no, bez przesady. Nawet jeśli jego oczekiwania finansowe były by do zaakceptowania przez klub to trzeba pamiętać że Suarez zaliczył zjazd w tym sezonie i nie wiadomo czy w tym wieku da radę się odbudować a poza tym w Hiszpanii obowiązuje ograniczona liczba zawodników w kadrze więc będzie blokował miejsce innemu, może jakiemuś młodemu zawodnikowi.
0
@maroon Gra się do końca ale o konkretny cel a nie o mrzonki. Na razie bardziej prawdopodobne jest że możemy nie utrzymać drugiego miejsca niż że dogonimy Real. Co w tym złego że ktoś przekłada zdrowy rozsądek nad bujanie w obłokach i pompowanie balonika? Dograjmy ten sezon do końca, zobaczymy co da się ugrać w okienku i możemy prężyć muskuły w następnym sezonie a nie będziemy wierzyć że drużyna klasy Realu zacznie hurtowo przegrywać mecze.
0
A kto się nie znalazł? Wystarczy tylko sygnał w świat że Barca potrzebuje zawodnika na jakąś konkretną pozycję i zaraz pojawiają się coraz to nowe nazwiska. Oczywiście tych grających na pozycjach gdzie Barcelona nie szuka wzmocnień też.