0

@Rick05 Mogą zdominować Piłkę Nożną? Nie sądzę, w Piłce Nożnej jest sprawdzona ekipa, poza tym obaj ani nie znają języka polskiego, ani nie mają doświadczenia dziennikarskiego, lepiej niech sobie grają w piłkę niż podejmują próby zdominowania Piłki Nożnej.

2

Po prostu brak słów. Szok. Chyba nikt się nie spodziewał takiego wyniku.

0

@Pawlak1992 Na ławce osiągnął chyba jeszcze mniej niż Koeman więc trudno się spodziewać żeby dał u nas radę.

0

@JarekS Aa, co mi tam , przyczepię się: po polsku piszemy Stoiczkow.

2

@BARCA1899Messi Gaya jest raczej poza zasięgiem, chyba żeby odszedł Alba to może dało by się go wyciągnąć. W przeciwnym razie nie wydaje mi się żeby Gaya chciałby się dzielić minutami z Albą i to jeszcze z pozycji nr 2.

0

Podobno Atletico jest nim zainteresowane (pod uwagę jest jeszcze brany Mateusz Gotówka z AV) więc niech tam idzie powalczyć. Zresztą z jego doświadczeniem nie powinien mieć problemów ze znalezieniem niezłego pracodawcy w La Liga czy gdzieś indziej.

2

@IronSanHybrid Też jakoś mi dziwnie brzmi to Galatasarayem. Dobrze że nie graliśmy np. z Fenerbahce.

0

@The_Man Frankie jest jak Jasiu Himilsbach który za każdym razem podawał inną wersję życiorysu "bo ile razy można pier...ć jedno i to samo". Jedna wypowiedź i tyle wersji, "bo ile razy można itd.".

0

Do widzenia. .

0

I znowu coś ciężko idzie ten domniemany spacerek...

1

@zaiks Ale wariat Lahoz jako VARiat może budzić niepokój. Chociaż on lubi być najważniejszy na boisku więc jak się go schowa to może nie będzie chciał gwiazdorzyć.

0

Pasy w trzech kolorach to jednak chyba trochę przesada, przypomina z deczka piżamę z minionej epoki.

3

Chyba wczoraj gdzieś przeczytałem że Salah na razie nie wybiera się do La Liga i to ponoć jest jego stwierdzenie. Zobaczymy czego dowiemy się jutro.

2

@VandaI Alex Song powiedział że najważniejsza dla niego była wielka kasa, w dzisiejszej Barcy o taką raczej trudno, zresztą facet ponoć odrzucił bardziej intratne propozycje.

3

Rzygać się chce od tych komentarzy, dalibyście chłopu spokój, pracował po uszy w gównie, a że rola go przerosła to jeszcze nie powód żeby pluć na klubową legendę.

3

@raku207 To niech idzie do Flamengo.

0

Ja myślałem że powinniśmy mieć jedenastkę złożoną z zawodników o określonej klasie, gwarantujących wysoki poziom, a nie koniecznie z wychowanków.

33

To nie dość że ruscy, to jeszcze kryminaliści z interesami łamiącymi prawo. Może jeszcze podpisać umowę z Yakuzą w ramach promocji w Azji?

0

@Alberto1031 Z nr 1 zostali przestawieni na dalszą pozycję w hierarchii więc normalne że nie grali jak w poprzednich klubach, a niektórzy myśleli że będą takimi samymi gwiazdami. Lewy pewnie by zajął u nas niepodważalną jedynkę w ataku więc była by szansa że nie zatracił by swoich walorów.

1

No i cóż Galata jeszcze może odbić niepowodzenia ligowe w Europie a Barca musi w Stambule zapierd...ć.

0

Pieprzyć spalonego, tn mecz miał tak wyglądać?

0

No i co, miało być pewne zwycięstwo i spacerek w rewanżu a tu nam remis wisi w oczach. Widać nie potrafimy grać z drużynami skazanymi na porażkę.

0

@PawelBarcaVeB Ja znalazłem link z tureckim komentarzem, niektóre słowa przypominają polskie ale co się dziwić tyle lat się z nimi naparzaliśmi, nawet na początku zastanawiałem się kto tak dziwacznie mówi po polsku. Jak chcesz bierz to na twoją odpowiedzialność : https://assia4.com/live/auttv/?lang=az Słaba jakość, zacina, ale w opisie napisali Asia TV z jęz polskim. Musisz uważać na wcinające się niechciane okienka przy włączaniu, twój antywirus może ci puścić jakieś gówno ale ja nic nie mam. P.S. Reklam teraz nie zacina.

0

Ten strzał... tak się gra na wyjazdach, jedna akcja i można zrobić kuku

0

@kosiar91 Ale chyba lepiej jakby miał dostać kartkę u nas i nie zagrać w rewanżu niż ryzykować w następnym meczu i wykartkować się na następną rundę gdzie będzie ciężej.

1

Nie sądziłem że przeczytam takie coś. Za dwanaście srebrników sprzedać Honor. Taki MU z marszu zerwał umowę z aerofłotem i miał w dupie ile straci. Inne kluby też usuwają ruskich partnerów a my się ... kompromitujemy(?), nie, chyba nie ma na to słowa żeby w kontrze do całego cywilizowanego świata kontynuować współpracę z kimś takim.

1

@prodigy Przyczepię się, my mamy polską transkrypcję i nie ma u nas żadnych Abramovichów,Yashinów, Schevtschenków i innych wynalazków. Tak samo jak nie powinniśmy pisać Kiev, Donetsk, Lviv czy Moscow.

0

@4Fabregas4 Nie mogli by bo mają zakaz. Z Azpilicuetą przedłużony był z marszu wg zapisu w kontrakcie.

0

@Herbert I prawie wszyscy mówią to samo.

0

Najciekawsze w tym wszystkim jest to że abramowicz da sobie radę mając swoje miliony a po dudzie dostanie klub i kibice. Ale prawie zawsze tak jest że za błędy zarządu cierpią kibice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?