0

@gaucho104 Ja akurat Xaviego po jego pracy trenerskiej u szejków nazywałem poganiaczem wielbłądów i byłem sceptycznie nastawiony do jego zatrudnienia ale jak widzę myliłem się. A Dembele jeszcze tu jest chociaż ja osobiście mam już go dość i niech stąd spada.

5

Jednym słowem nie traktuje projektu Barcy poważnie, chce się jeszcze ograć w lidze mocniejszej od Bundesligi, a potem wyfrunąć robić dużą kasę. Ewentualnie wyciągać łapy po kolejne podwyżki. Wyjazd z nim.

1

@OsamaDembele Ale akurat twoje przemyślenia to brednie. Facet odszedł bo nie miał szans na grę więc dla klubu i dla niego wypożyczenie to optymalne rozwiązanie. Ale co ja ci tłumaczę skoro i tak nie zrozumiesz.

0

@gaucho104 Jak Dembele odmówił to Cavi jeszcze nie był trenerem. Chyba że jakiś inny bo paru jest o takim nazwisku.

2

@Szopenek Cóż, spróbuj nauczyć się grać dobrze w piłkę to nie będziesz grał za darmo.

0

@MysticCat Nie znamy szczegółów ale facet chyba za bardzo pojechał po bandzie. Ktoś z jego kasą mógł się zabawić z paniami niezbyt ciężkich obyczajów, a to co on odwalił sugeruje że jest coś nie teges pod beretem.

0

@Firestone Gość jest (a może był) medialny więc to mogło być magnesem żeby go zatrudnić. A tak ogólnie to kluby ze Stambułu mocno dołują, i pojawiły się teksty w mediach dlaczego tak się dzieje.

0

@waletpl Może go zatrudniają bo liczą że ściągnie wszystko co się da? Muszę poszperać po necie, ciekawe czy jest opcja do ściągnięcia pt. utrzymanie klubu w tureckiej pierwszej lidze.

0

@hazo428 Tak trochę nie w temacie ale odnośnie aktualnych wydarzeń: w fifie to dobry jest Dżianni Infantilino i ja się zastanawiam czy takie wynalazki kiedyś w końcu wyjadą na taczkach z futbolu. Ale nie ma na to szans, zbyt duża kasa. Zwłaszcza ta pod stołem.

7

To nie chodzi o to że Barca nie mogła spełnić wymagań Sissoko i jego klienta tylko nie powinna ich spełnić. Podwyżkę powinno się dostawać za prezentowanie odpowiedniego poziomu, rozwój, a nie za nieprofesjonalne podejście do zawodu i ciągłe kontuzje. Wywalić w cholerę, jeśli przedłużenie umowy to tylko po to żeby go sprzedać a nie oddać za darmo. Pięć lat tutaj siedzi, facet sprowadzony za takie pieniądze powinien być jednym z liderów drużyny a są ochy i achy że udało mu się ostatnio dobrze pokazać w dwóch czy trzech meczach. Poza tym z takim roszczeniowym podejściem niech szuka szczęścia gdzieś u szejków. Niech się ta gówniana opera mydlana pt. "Pan Dembele i jego załoga na kółkach" wreszcie skończy.

0

Ale sobie Overmars spieprzył tak fajnie zapowiadającą się karierę po zakończeniu gry. Cóż, za głupotę trzeba płacić.

1

@JacaBarca Ale niech grają u siebie a nie na Ukrainie czy w innym kraju. Ale oni zawsze ładowali się gdzie indziej, za carów, za czerwonych carów i teraz za putina. Chory, niereformowalny kraj.

1

@van Baster Zawsze możesz obciąć rękę komuś innemu i powiedzieć że to była twoja ręka.

1

@MarioVeB! Nieważne, pieprzyć jak było na prawdę, ważne żeby jeszcze dokopać Koemanowi, którego dawno już u nas nie ma. Ja w sumie zapomniałem jego kadencję, przed oczami mam jedynie gościa w pomarańczowej koszulce który przed chwilą strzelił gola Sampdorii.

2

@BarcaKings965212 Z Haalandem wcale nie będziemy tacy mocni jeśli dalej będzie dziurawa obrona. Ostatnie mecze pokazują że tracimy wiele bramek mimo dobrej gry. A w przypadku kupna Norwega na inne transfery może nie być kasy. A z Haalandem można cisnąć przeciwników ale i klubowych lekarzy. Powalczyć można ale nie za wszelką cenę tym bardziej że trzeba płacić zawodnikowi, jego wujkom, ciociom i szwagrom oraz agentowi który tani nie jest.

0

Galata niech się martwi ligą i niech się specjalnie nie spìna na Barcę, po co się męczyć jak mają ważniejszy problem niż LE.

2

@Pyrzo_Barca Taka opcja kiedyś była stosowana kiedy nie było dwóch stoperów tylko stoper i forstoper ew. stoper i DP przy trójce obrońców (jeden ŚO i dwóch bocznych). Tak więc nie jest to jakaś herezja która nigdy nie miała miejsce w dziejach futbolu.

0

@OsamaDembele Jedziemy razem? Mój kuzyn, facet po 50-tce (mam na myśli wiek a nie szybką bańkę) pojechał sobie ze znajomymi na wycieczkę rowerową do Moskwy i z powrotem. Fakt, to było chyba ze dwa lata przed pandemią. Ale da się.

0

@Rdkzwt Z tą potęgą gospodarczą po 45 to pojechałeś. Z tym dzieckiem, indoktrynacją i mózgiem niezdolnym myśleć samodzielnie też. Jak ja dziecko to ty jawisz się jako dziadzio esbek płaczący po starych czasach. Mam ci przypomnieć (sorry, napisać, bo pewnie o tym cię nie uczyli) co było po 45? Mam ci powiedzieć co było 17 września? Słyszałeś o rozbiorach, wojnie 1920 roku? O agresji na Finlandię, Afganistanie, opriczninie itd? Moja niechęć do Rosji wzięła się z tego że mam jakiekolwiek pojęcie o historii, o tym jacy ludzie praktycznie zawsze rządzili Rosją i jaką politykę ten kraj prawie zawsze uprawiał. Zresztą - "które przedsiębiorstwa blablabla", twoje pierwsze pytanie. A wiesz ile ton węgla wyjechało z Polski po szerokich torach? Wydajesz się być albo jakimś młodocianym rusofilem, albo starym działaczem komunistycznym ew. ubekiem ślepo zapatrzonym w Rosję. Może jakimś byłym działaczem TPPR. A krótka prawda jest taka, jeśli jakieś państwo prowadzi agresywną wojnę powinno być wyeliminowane na każdym polu ze społeczności międzynarodowej. Ostatnio przez fifa (celowo z małej) zawieszone zostały Zimbabwe i Kenia. Rosja nie.

1

@AzulgranA1899 Nie masz racji, sport i polityka zawsze się ze sobą mieszały, choćby bojkot meczu z Chile przez ruskich w eMŚ do mistrzostw w 1974r., bojkoty olimpiad w 1980 i 1984 i wiele innych wydarzeń, podpinanie się różnych reżimów pod sukcesy sportowców itd. Z drugiej strony putin dostaje olimpiadę zimową, MŚ, finał LM chociaż wszyscy wiedzą jaką politykę prowadzi, nikt nic nie wie tak jak w przypadku imprez w Chinach czy Katarze. Ważne że kaska się zgadza, i ta oficjalna i zwłaszcza ta przepływająca pod stołem. Rosja musi być zbojkotowana w każdej dziedzinie, poza tym wyjazdy na imprezy sportowe do kraju który prowadzi agresywną wojnę nie są bezpieczne. Zresztą idąc dalej Twoim tropem: dlaczego UE karze finansowo polskie społeczeństwo, przecież wszelkie nieprawidłowości to efekt rządów kaczyńskiego i jego bandy.

0

@JARULE21 Chcieć to sobie można... jeśli mamy myśleć o rozwoju i powrocie do walki o trofea to trzeba zostawić tych którzy prezentują odpowiedni poziom, piłkarski i mentalny. Sergi Roberto czy Puig chcą grać dla Barcy ale czy to ten poziom?

2

@OsamaDembele Nie ma problemu, siadaj na rower, jedź do Moskwy i przyp...l putinowi. Ale wątpię czy to coś pomoże, sowieccy ludzie są niereformowalni.

0

@sepek W tej chwili w Polsce mamy rząd wzorujący się na tym co przez 40 lat serwowała nam komuna, nawet w niektórych aspektach dostrzegam analogii z Rosją bolszewicką więc kolega z mieszaniną literek w nicku powinien być zadowolony.

0

@Herbert Tego można się było spodziewać, psychol u władzy i Rosja to Rosja. Ostatnio znalazłem takie stare fińskie przysłowie: Nawet ugotowany w maśle Rosjanin zawsze pozostanie Rosjaninem. Ich nic nie zmieni, nigdy nie staną się cywilizowanym, pokojowo nastawionym państwem.

0

@Kitek1640 Przeczytałeś tekst? Nie ma nawet słowa o kupowaniu Argentyńczyka przez Barcę, wręcz przeciwnie, klub ma inne priorytety i ma świadomość wysokich wymagań finansowych Dybali. Jeśli inne opcje nie wypalą to klub może o nim pomyśli.

2

@FCBurnley Nieważne, nie musi. Ważne że jest nowy temat dla mediów. Dybala może przejść do Barcy, Vlahović mógł przejść do Barcy, Pierdulenović marzy o grze w Barcy i karuzela się kręci.

0

@Czashka A mnie nie jest obojętne, niech wreszcie idzie stąd w cholerę, dosyć już wydoił z klubu kasy za nic.

0

@JarekS W teorii masz rację, w praktyce wydaje się, że starania Barcy o Mbappe mogą prowadzić jedynie do odtrąbienia przez Pereza kolejnego zwycięstwa nad odwiecznym rywalem. Niby wszystko jest możliwe ale chyba lepiej twardo stąpać po ziemi.

1

@Rewolucja123 Pewnie tylu czerwonych kartek. W końcu zawód rzeźnika jest chyba bardziej przydatny niż piłkarza.

8

@FCBurnley Ja bym nie sprzedawał Langeta, jeszcze nikt o nim nie słyszał, może to jakiś supertalent który wkrótce wystrzeli na poziom nieosiągalny dla innych. Ciekawe na jakiej pozycji gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?