slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 Ja akurat Xaviego po jego pracy trenerskiej u szejków nazywałem poganiaczem wielbłądów i byłem sceptycznie nastawiony do jego zatrudnienia ale jak widzę myliłem się. A Dembele jeszcze tu jest chociaż ja osobiście mam już go dość i niech stąd spada.
5
Jednym słowem nie traktuje projektu Barcy poważnie, chce się jeszcze ograć w lidze mocniejszej od Bundesligi, a potem wyfrunąć robić dużą kasę. Ewentualnie wyciągać łapy po kolejne podwyżki. Wyjazd z nim.
1
@OsamaDembele Ale akurat twoje przemyślenia to brednie. Facet odszedł bo nie miał szans na grę więc dla klubu i dla niego wypożyczenie to optymalne rozwiązanie. Ale co ja ci tłumaczę skoro i tak nie zrozumiesz.
0
@gaucho104 Jak Dembele odmówił to Cavi jeszcze nie był trenerem. Chyba że jakiś inny bo paru jest o takim nazwisku.
2
@Szopenek Cóż, spróbuj nauczyć się grać dobrze w piłkę to nie będziesz grał za darmo.
0
@MysticCat Nie znamy szczegółów ale facet chyba za bardzo pojechał po bandzie. Ktoś z jego kasą mógł się zabawić z paniami niezbyt ciężkich obyczajów, a to co on odwalił sugeruje że jest coś nie teges pod beretem.
0
@Firestone Gość jest (a może był) medialny więc to mogło być magnesem żeby go zatrudnić. A tak ogólnie to kluby ze Stambułu mocno dołują, i pojawiły się teksty w mediach dlaczego tak się dzieje.
0
@waletpl Może go zatrudniają bo liczą że ściągnie wszystko co się da? Muszę poszperać po necie, ciekawe czy jest opcja do ściągnięcia pt. utrzymanie klubu w tureckiej pierwszej lidze.
0
@hazo428 Tak trochę nie w temacie ale odnośnie aktualnych wydarzeń: w fifie to dobry jest Dżianni Infantilino i ja się zastanawiam czy takie wynalazki kiedyś w końcu wyjadą na taczkach z futbolu. Ale nie ma na to szans, zbyt duża kasa. Zwłaszcza ta pod stołem.
7
To nie chodzi o to że Barca nie mogła spełnić wymagań Sissoko i jego klienta tylko nie powinna ich spełnić. Podwyżkę powinno się dostawać za prezentowanie odpowiedniego poziomu, rozwój, a nie za nieprofesjonalne podejście do zawodu i ciągłe kontuzje. Wywalić w cholerę, jeśli przedłużenie umowy to tylko po to żeby go sprzedać a nie oddać za darmo. Pięć lat tutaj siedzi, facet sprowadzony za takie pieniądze powinien być jednym z liderów drużyny a są ochy i achy że udało mu się ostatnio dobrze pokazać w dwóch czy trzech meczach. Poza tym z takim roszczeniowym podejściem niech szuka szczęścia gdzieś u szejków. Niech się ta gówniana opera mydlana pt. "Pan Dembele i jego załoga na kółkach" wreszcie skończy.
0
Ale sobie Overmars spieprzył tak fajnie zapowiadającą się karierę po zakończeniu gry. Cóż, za głupotę trzeba płacić.
1
@JacaBarca Ale niech grają u siebie a nie na Ukrainie czy w innym kraju. Ale oni zawsze ładowali się gdzie indziej, za carów, za czerwonych carów i teraz za putina. Chory, niereformowalny kraj.
1
@van Baster Zawsze możesz obciąć rękę komuś innemu i powiedzieć że to była twoja ręka.
1
@MarioVeB! Nieważne, pieprzyć jak było na prawdę, ważne żeby jeszcze dokopać Koemanowi, którego dawno już u nas nie ma. Ja w sumie zapomniałem jego kadencję, przed oczami mam jedynie gościa w pomarańczowej koszulce który przed chwilą strzelił gola Sampdorii.
2
@BarcaKings965212 Z Haalandem wcale nie będziemy tacy mocni jeśli dalej będzie dziurawa obrona. Ostatnie mecze pokazują że tracimy wiele bramek mimo dobrej gry. A w przypadku kupna Norwega na inne transfery może nie być kasy. A z Haalandem można cisnąć przeciwników ale i klubowych lekarzy. Powalczyć można ale nie za wszelką cenę tym bardziej że trzeba płacić zawodnikowi, jego wujkom, ciociom i szwagrom oraz agentowi który tani nie jest.
0
Galata niech się martwi ligą i niech się specjalnie nie spìna na Barcę, po co się męczyć jak mają ważniejszy problem niż LE.
2
@Pyrzo_Barca Taka opcja kiedyś była stosowana kiedy nie było dwóch stoperów tylko stoper i forstoper ew. stoper i DP przy trójce obrońców (jeden ŚO i dwóch bocznych). Tak więc nie jest to jakaś herezja która nigdy nie miała miejsce w dziejach futbolu.
0
@OsamaDembele Jedziemy razem? Mój kuzyn, facet po 50-tce (mam na myśli wiek a nie szybką bańkę) pojechał sobie ze znajomymi na wycieczkę rowerową do Moskwy i z powrotem. Fakt, to było chyba ze dwa lata przed pandemią. Ale da się.
0
@Rdkzwt Z tą potęgą gospodarczą po 45 to pojechałeś. Z tym dzieckiem, indoktrynacją i mózgiem niezdolnym myśleć samodzielnie też. Jak ja dziecko to ty jawisz się jako dziadzio esbek płaczący po starych czasach. Mam ci przypomnieć (sorry, napisać, bo pewnie o tym cię nie uczyli) co było po 45? Mam ci powiedzieć co było 17 września? Słyszałeś o rozbiorach, wojnie 1920 roku? O agresji na Finlandię, Afganistanie, opriczninie itd? Moja niechęć do Rosji wzięła się z tego że mam jakiekolwiek pojęcie o historii, o tym jacy ludzie praktycznie zawsze rządzili Rosją i jaką politykę ten kraj prawie zawsze uprawiał. Zresztą - "które przedsiębiorstwa blablabla", twoje pierwsze pytanie. A wiesz ile ton węgla wyjechało z Polski po szerokich torach? Wydajesz się być albo jakimś młodocianym rusofilem, albo starym działaczem komunistycznym ew. ubekiem ślepo zapatrzonym w Rosję. Może jakimś byłym działaczem TPPR. A krótka prawda jest taka, jeśli jakieś państwo prowadzi agresywną wojnę powinno być wyeliminowane na każdym polu ze społeczności międzynarodowej. Ostatnio przez fifa (celowo z małej) zawieszone zostały Zimbabwe i Kenia. Rosja nie.
1
@AzulgranA1899 Nie masz racji, sport i polityka zawsze się ze sobą mieszały, choćby bojkot meczu z Chile przez ruskich w eMŚ do mistrzostw w 1974r., bojkoty olimpiad w 1980 i 1984 i wiele innych wydarzeń, podpinanie się różnych reżimów pod sukcesy sportowców itd. Z drugiej strony putin dostaje olimpiadę zimową, MŚ, finał LM chociaż wszyscy wiedzą jaką politykę prowadzi, nikt nic nie wie tak jak w przypadku imprez w Chinach czy Katarze. Ważne że kaska się zgadza, i ta oficjalna i zwłaszcza ta przepływająca pod stołem. Rosja musi być zbojkotowana w każdej dziedzinie, poza tym wyjazdy na imprezy sportowe do kraju który prowadzi agresywną wojnę nie są bezpieczne. Zresztą idąc dalej Twoim tropem: dlaczego UE karze finansowo polskie społeczeństwo, przecież wszelkie nieprawidłowości to efekt rządów kaczyńskiego i jego bandy.
0
@JARULE21 Chcieć to sobie można... jeśli mamy myśleć o rozwoju i powrocie do walki o trofea to trzeba zostawić tych którzy prezentują odpowiedni poziom, piłkarski i mentalny. Sergi Roberto czy Puig chcą grać dla Barcy ale czy to ten poziom?
2
@OsamaDembele Nie ma problemu, siadaj na rower, jedź do Moskwy i przyp...l putinowi. Ale wątpię czy to coś pomoże, sowieccy ludzie są niereformowalni.
0
@sepek W tej chwili w Polsce mamy rząd wzorujący się na tym co przez 40 lat serwowała nam komuna, nawet w niektórych aspektach dostrzegam analogii z Rosją bolszewicką więc kolega z mieszaniną literek w nicku powinien być zadowolony.
0
@Herbert Tego można się było spodziewać, psychol u władzy i Rosja to Rosja. Ostatnio znalazłem takie stare fińskie przysłowie: Nawet ugotowany w maśle Rosjanin zawsze pozostanie Rosjaninem. Ich nic nie zmieni, nigdy nie staną się cywilizowanym, pokojowo nastawionym państwem.
0
@Kitek1640 Przeczytałeś tekst? Nie ma nawet słowa o kupowaniu Argentyńczyka przez Barcę, wręcz przeciwnie, klub ma inne priorytety i ma świadomość wysokich wymagań finansowych Dybali. Jeśli inne opcje nie wypalą to klub może o nim pomyśli.
2
@FCBurnley Nieważne, nie musi. Ważne że jest nowy temat dla mediów. Dybala może przejść do Barcy, Vlahović mógł przejść do Barcy, Pierdulenović marzy o grze w Barcy i karuzela się kręci.
0
@Czashka A mnie nie jest obojętne, niech wreszcie idzie stąd w cholerę, dosyć już wydoił z klubu kasy za nic.
0
@JarekS W teorii masz rację, w praktyce wydaje się, że starania Barcy o Mbappe mogą prowadzić jedynie do odtrąbienia przez Pereza kolejnego zwycięstwa nad odwiecznym rywalem. Niby wszystko jest możliwe ale chyba lepiej twardo stąpać po ziemi.
1
@Rewolucja123 Pewnie tylu czerwonych kartek. W końcu zawód rzeźnika jest chyba bardziej przydatny niż piłkarza.
8
@FCBurnley Ja bym nie sprzedawał Langeta, jeszcze nikt o nim nie słyszał, może to jakiś supertalent który wkrótce wystrzeli na poziom nieosiągalny dla innych. Ciekawe na jakiej pozycji gra.