slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 Jedyny pożytek będzie jeśli pozbędziemy się go ze składu. Za wszelką cenę.
6
@PatrychoO Tylko że Raphinii nie ma i nie wiadomo czy będzie, a o Dembele szkoda nawet gadać, to kwestia czasu kiedy zacznie mu odwalać i straci formę albo złapie uraz.
0
@Ramek Problemem jest nie tylko agencik zawodnika ale i to że Dembele przez pięć lat niezbyt przekonywał do podpisania nowego kontraktu. Zresztą brak zainteresowania ze strony potencjalnych nabywców mówi sam za siebie.
0
@Rewolucja123 Koleś razem ze swoim agencikiem lekceważył klub więc co w tym dziwnego że klub postawił korzystne dla siebie warunki w momencie kiedy praktycznie rozdawał karty?
0
Kij z Dembele i jego szurniętym agencikiem, gorzej że istnieje ryzyko że źle na tym wyjdzie klub podpisując kontrakt z tak niepewnym zawodnikiem. Lada chwila może mu znowu odbić i zacznie od nowa lekceważyć obowiązki albo złapie uraz.
2
To nie gadaj tyle tylko go bierz.
19
W temacie Dembele trudno się dziwić że nie ma chętnych na zawodnika który przez pięć lat niewiele pokazał za to wyróżnił się brakiem profesjonalizmu, częstymi urazami i jeszcze żąda nie wiadomo jakich pieniędzy. Pozostanie tego zawodnika to niezbyt dobry pomysł bo obawiam się że jest kwestią czasu kiedy wróci stary, niesubordynowany, połamany Dembele.
0
@MrCental Jakim szantażem, klub przez jego szczeniackie niezdecydowanie nie wie jakie ruchy podjąć więc albo w lewo, albo w prawo.
1
@KluivertFCB Opłaci się stracone pięć lat i klika przyzwoitych meczów przez ten czas? Ten transfer nigdy się nie zwróci.
2
@Pustelnik Po co podpisywać z nim nowy kontrakt? Znając gościa to pewnie będzie niezadowolony, Sissoko będzie molestował o poprawę kontraktu, jeszcze do tego Dembele może w każdej chwili wylądować w gabinecie lekarskim. A czy znowu uda mu się zagrać kilka poprawnych meczów to jest wielki znak zapytania.
0
@mycha005 Bez korepetycji u trenerskiego laika jakim jestem łatwo wywnioskować że drużynę należy budować na pewnych zawodnikach, dających gwarancję gry na równym poziomie przez dłuższy okres czasu. Dembele jak dotąd tego nie pokazał.
2
Laporta wydaje się coraz mniej wiarygodny. Od dłuższego czasu mówi się o odejściu FdJ i porozumieniu z MU a teraz gość ni stąd ni zowąd wyskakuje z takimi deklaracjami.
1
@TutorBydlak Oczywiście, dla tak szczytnego celu jak wysłanie Pianicia w diabły jestem gotów i na takie poświęcenie.
1
Jeśli rzeczywiście tak jest to nie jest to najlepsza wiadomość. Zatrzymujemy szklankę, która nie wiadomo co pokaże. To nienormalne że wywalono na niego tyle kasy i po pięciu latach nadal nie wiadomo co nam może dać, przyzwoitą grę czy fochy i urazy. Xavi chyba musi jeszcze dużo się uczyć skoro stawia na tak niepewnego konia.
5
@Culé10 A ile czasu grał w piłkę przez ostatnie pięć lat?
4
@TutorBydlak Jeszcze trzeba wrzucić na paletę i zafoliować.
2
@Borneo A wiesz ile już było tych świetnych talentów, którzy pozostali talentami do końca kariery? Na razie Fati nie może wyprostować problemów zdrowotnych i to nie wróży nic dobrego.
1
@socha Prawdopodobnie Kounde i De Ligt.
8
Dembele nie jest już naszym zawodnikiem więc droga wolna. Skoro nie raczy odpowiedzieć na propozycję Barcy to kop w dudę na drogę i to wszystko. Za dużo sobie pogrywa w jajo z klubem żeby traktować go poważnie.
1
@kinioo Zapomniałeś o Arthurze, od wczoraj "wraca" do Barcy.
0
@Catalanian1991 N€ymar już dzisiaj był przymierzany do Barcy.
3
O dżizas, co dzień, najpierw news że może wrócić N€ymar, teraz że Arthur, kto jeszcze?
3
Podobno ktoś z Barcy B może trafić do Górnika Zabrze, ale nie pamiętam nazwiska.
0
@Lucassito Kupić a nie ukraść, bywają takie transakcje między klubami, możesz sobie o czymś takim poczytać nawet na tej stronie.
0
Nie, to już było by przegięcie. A Xavi jeśli rzeczywiście go chce to chyba całkiem odjechał.
4
Ciekawe o czym rozmawiali, Raphinia ponoć już dogadany z Chelsea. Oprócz tego Di Maria ma iść do Juve więc zostaniemy z połamanym, nieprzewidywalnym Dembele albo z nikim.
2
Obawiam się że Bembele może zostać w Barcy a to nie jest dobra wiadomość ani dla kibiców, ani dla sztabu medycznego.
2
@Arkadio90 A grać i tak mu się nie chce więc im rzadziej jest na boisku tym bardziej jest szczęśliwy.
0
@azysko Jeśli to prawda to jesteśmy w ciemnej d... Zostajemy z rozkapryszonym połamańcem, który nie ma pojęcia o profesjonaliźmie. Tylko patrzeć jak zacznie znowu ciąć w ch... albo złapie uraz.
0
Rafa ma w ogóle jakieś doświadczenie w trenerce?