0

@Greenalley Jak by nie patrzeć oparł się gościowi na plecach co jest traktowane jako faul. Z tym czekaniem na gwizdek to też jest tak że sędzia puszcza akcję jeśli drużyna faulująca nie odniesie korzyści. Sytuacja z gatunku tych które sędzia od bidy mógł puścić ale nie można mówić że była czysta i sędzia nas przekręcił. Zresztą ani Koeman, ani nikt z zawodników do niej nie wracał więc samo to dużo wyjaśnia.

0

@Magicc89PL W odwodzie jest jeszcze możliwość cofnięcia De Jonga chociaż to wiąże się z poważnym osłabieniem drugiej linii.

2

@B jak BARCA Zawalić setkę każdemu się trafi ale Braithwaite ogólnie zagrał słabo. Wyszedł mu jeden mecz i część La Ramblii oszalała jakby jakiś 18-20 latek zaliczył wejście smoka i strzelił dwie bramki. A to fuksnęło się gościowi, który w ogóle trafił do klubu przez przypadek i który od czasu do czasu coś może trafi ale nie zapewni nam regularnej gry na zadowalającym poziomie.

2

@radekbr83 Pewnie Dallas się naczytał ochów i achów po poprzednim meczu, zresztą od dłuższego czasu Braithwaite nie wiedzieć jakim cudem ma tutaj swój fan-club porównywalny z tym Puigowym, więc z góry założył że był jednym z najlepszych skoro ma taki zaj...ty PR, a krytykują go tylko hłejterzy i zazdrośnicy.

0

@neolodz Normalny komentarz spowodowany emocjami i słabą grą Barcy. W momencie kiedy go pisałem nie było widać szans że uda nam się szczęśliwie wyciągnąć jeden punkt. Prawdziwy kibic to taki który nie zwraca uwagi na to co się dzieje na boisku tylko ślepo wierzy w sukces? I nie ty będziesz mi dyktował czy mam zostać na stronie czy znikać.

0

@FC_BARCA_Fan Ja wiem? Cztery dychy na karku (fakt że jego rodak Milla potarfił czarować na MŚ w podobnym wieku), od jakiegoś czasu już nie gra, tak że nie wiem czy to dobry pomysł. Na pewno więcej zdziała w polu karnym niż taki Braithwaite ale kondycyjnie raczej nie da rady.

0

@Fabik87 Sam widzisz, fachowiec najwyższej klasy wyraźnie ci mówi że najpewniejszym sposobem na uniknięcie kontuzji jest siedzenie na trybunach.

10

@barca87f Jak czytałem twoje komentarze to myślałem że chcesz być na siłę kontrowersyjny dlatego często piszesz głupoty ale po tym jak nie potrafisz uszanować czyjejś tragedii to ty nie jesteś pseudokontrowersyjny tylko zwykły buc.

31

@forest Pieprznij się w łeb zamiast pisać takie bzdety. Strata członka rodziny to zawsze ból, zresztą nie znasz jego rodziny, nie wiesz jakie miał z nim relacje. A takie machnięcie ręką na czyjąś śmierć "bo był stary" dyskwalifikuje cię zupełnie. Ciekawe jak będziesz odbierał starość jak kiedyś dostaniesz dowód osobisty, dobijesz do trzydziestki, czterdziestki itd.

0

Griezmann nie mógł podawać? Musiał spieprzyć?

1

Nic z tego nie będzie, po meczu.

1

Zabierzcie tego Desta. Za słaby jest jeszcze na pierwszy skład.

0

@Greenalley W której sytuacji? Wtedy jak Braithwaite wspiął się po piłkę po plecach przeciwnika?

1

No to fajnie, Pique kontuzja a Athletic nas gniecie coraz mocniej. Ciężko marzyć o trzech punktach.

1

MATS wracaj! !

7

Czyli widać zdaje sobie sprawę że w reprezentacji Hiszpanii będzie miał małe szanse żeby zaistnieć zwłaszcza po cyrkach jakie teraz odstawia.

1

@Janiama Rozmawiają z Lipskiem bo chcą przehandlować swojego zawodnika który gra w Lipsku do Bayernu a w jego miejsce wstawić Moribę. Tak więc prowadzą swoją gierkę w której Moriba jest tylko pionkiem w szerszej transakcji.

0

@RR Kiedyś rządził defensywą. Kiedyś. A dzisiaj chyba jest uczciwe postawienie sprawy jasno: nie liczymy na ciebie, szukaj szczęścia gdzie indziej. Optymalne rozwiązanie dla obu stron, zawodnik dostaje szansę na grę, klub odciąża kulawy budżet. Klub nie będzie decydował gdzie ma mieszkać jego rodzina itd. , niech mieszka gdzie chce, ale jest logiczne że klub nie chce opłacać jego utrzymania skoro w zamian nie dostaje nic. I ten stan rzeczy może być w dużej mierze spowodowany przez piłkarza który nie chciał się poddać profesjonalnemu leczeniu.
Moribie szkodzą w rozwoju jego agenci i pewnie on sam. Klub chciał się dogadać tylko że są pewne granice w postępowaniu nieopierzonego smarkacza który nic nie osiągnął a zachowuje się jak gwiazda.

0

Gruzja i Kosowo ok. ale na Szwecję Lucho pewnie chciałby mieć pod bronią wszystkich zawodników więc nie wiem czy odpuści. Najlepszym rozwiązaniem było nie pchać tych zawodników na dwa turnieje w jednym roku, gorzej, w krótkim odstępie czasu. Chyba powinny być jakieś priorytety co jest ważniejsze, reprezentacja A czy młodzieżówka.

1

@equwesta A jak sobie radzi? Sezon już się rozpoczął a on nie gra, nie wie gdzie i czy będzie grał. A milczenie poza jednym nic nie wnoszącym zdaniem wrzuconym do internetu to radzenie sobie z presją i resztą? Bierność jest radzeniem sobie?

1

@Krystian1588 Tak, taka jest rola agentów, wycisnąć pieniądze nawet z kamienia. Im wisi rozwój piłkarski czy stabilizacja. Stabilizacja w jednym klubie to dla nich brak profitów z kolejnych transferów więc trzeba mącić.

0

@MarioVeB! Jest prezesem klubu więc obecność na meczach powinna być obowiązkowa w jego przypadku.

1

@ChampionLW Z takim wymiataczem jak Braithwaite to raczej de gała.

0

@Michalak Przecież to tylko przewidywania więc skąd wiesz że nie gra? Zresztą niedawno mówiło się o dolegliwościach Pique i możliwości pauzy, dopiero wczoraj sprawę zdementował Koeman.

0

@Alustic A którego Rudego masz na myśli? Wojciecha czy Andrzeja? A, jeszcze jest Sebastian. Więc który z nich?

0

@Mroziu Nie do końca masz rację z tymi drzwiami, przykłady Pique, Cesca czy Garcii pokazują że nie musi tak być. Ale tylko w przypadku jeśli wyjdziesz tymi drzwiami a nie zdejmiesz je z kopa i naplujesz za siebie. Moribie już dziękujemy.

2

@kejdzi Nie. Nie zasłużył na to, pokazał gdzie ma klub więc w rachubę wchodzi tylko transfer z wilczym biletem. Na szczęście na brak młodych, zdolnych ostatnio nie narzekamy więc żegnaj Gienia świat się zmienia.

1

A co mu robi? Usiłuje pozbyć się zbędnego, obciążającego budżet pracownika dając mu przy tym szansę na odbudowanie się w innym klubie. Coś by mu robiła blokując transfer jeśli on by chciał odejść. Gów...na gadka nie zasługująca na wrzucanie do mediów.

0

Kiedy będą podane przewidywane składy na mecz P$G?

0

A w poniedziałek się dowiemy że nic z tego, to był taki kaczor dziennikarski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?