slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krycha1899 Mimo wszystko wyglądaliśmy z Bayernem jak debiutant w LM, a nie drużyna która gra tu regularnie od lat i nawet kiedyś miała sukcesy.Stąd to porównanie (wynik taki sam). Obym się mylił, ale końcowa tabela naszej grupy może to potwierdzić.
0
@LatajacyHolender W ostatnim czasie Barcy trafili się zawodnicy za 100 baniek którzy się do niczego nie przydali. Więc może lepiej że nie mamy stu baniek?
2
No i dobra, fajnie, poszedłeś do P$G, masz do tego prawo, ale po co gadać pierdoły jak to chciałeś iść do Barcelony, bla,bla,bla... Tak jakby gość się z czegoś tłumaczył. Wybrał lepszą kasę, wybrał większą szansę na sukces w europejskich pucharach, Barca dla niego to nawet nie zamknięty temat tylko nigdy nie otwarty więc po co o tym gadać?
0
@MarioVeB! Oby tak było ale Real i Atletico to raczej inna liga. Sportowo i organizacyjnie. A poza nimi są drużyny które mogą z nami powalczyć o miejsce w tabeli.
0
@AxelF Tylko chyba nie Koeman wpadł na kretyński pomysł żeby zabrać Pedriego na turniej młodzieżówek pod nazwą IO.
0
@Krycha1899 Z tego co pamiętam to taka pisownia kiedyś występowała w jęz. polskim, zresztą żeby sprawdzić czy rzeczywiście walnąłem taką straszną plamę wpisałem nazwę w google i np. onet zapowiada mecz własnie Juve z Malmoe. Zresztą jak niektórzy tutaj piszą nazwisko trenera "kuman" to ja sobie nie mogę wpisać błędnie czy anachronicznie nazwy miasta?
37
Nic dodać, nic ująć, Barca spadła w europejskiej hierarchii bardzo nisko. Obwinianie Roberto, Koemana, Pique nic nie zmieni. Wina leży w tym, że nie szukano rozwiązania jak zastąpić złote pokolenie i w sabotażowej polityce bartomeu która doprowadziła klub na dno finansowo i sportowo.
17
@czar007 Ja bronię Koemana. Ma drużynę najwyżej na LE a każą mu grać w LM. Z tym składem nikt nie zrobi wyniku.
0
@Marcinasz To co ma ten sztab zrobić jak nie ma kim grać? Sam wyjść na boisko? Koeman z Larssonem pewnie by nie zagrali gorzej ale kondycha już nie ta.
0
@wojtek_debiec4 Raczej odejdą za darmo jak się okaże że coś potrafią i dojdą do wniosku że fajnie było by coś wygrać a nie tylko zbierać oklep.
1
Żal coś takiego oglądać. Wstyd że spadliśmy do poziomu np takiego Malmoe które wtopiło u siebie 3-0 z Juve. Poziom upadku klubu pokazują zmiany, gdzie wchodzi młodzież żeby sobie zobaczyć jak się gra w LM a nie doświadczeni zawodnicy żeby bronić korzystnego wyniku. W LM jesteśmy na poziomie jakiejś Omonii czy innego Bate. Nie ma kim grać. Bartomeu sprowadził klub na dno.
4
@anxted Nie ważne jest czy nie jest, ważne że media złapały temat który mogą drążyć.
4
@Tatazolwinia I jest bramkarz który jest reprezentacyjną świętą krową, nawet po długotrwałej kontuzji ma pierwszy skład.
0
Szkoda chłopa jak każdego zawodnika który łapie poważny uraz ale co mamy ugrać w tym sezonie to ugramy i bez niego.
0
@RadHag Boatenga. Zresztą Braithwaite też był ściągany awaryjnie. Może już wystarczy tych awarii w postaci awaryjnych transferów.
1
Nie rozumiem tej paniki a nawet złośliwości w komentarzach. Przecież nie tak dawno klub ogłosił że nie ma problemu z obsadą boków obrony i możemy spokojnie sprzedać Emersona.
3
@dafik85 No tak, Braithwaite robił taką różnicę że bez niego to nawet o pucharach nie ma co marzyć.
0
@barca87f Ed de Goey, holenderski bramkarz, grał w Feyenordzie (jego miejsce zajął Dudek), a potem w Chelsea. Sam się domyśl jak prawidłowo wymawia się jego nazwisko.
4
@xL4sTx Nieważne, ważne że można znaleźć kolejny głupi pretekst żeby naskoczyć na Koemana. Jakby jakiś gość odszedł z rezerw i zagrał dobry mecz w 4 lidze to też by była wina Koemana że nie zauważył takiej perełki. Swoją drogą to nie wiadomo o co chodzi skoro Pjanić gra nie źle. To w końcu źle czy nieźle?
0
@barca87f To szkoda że w Barcy nie gra De Goey. Też byś pisał fonetycznie?
1
Po pewności odnośnie Moriby i jego chęci do pozostania w klubie robi mi się słabo jak czytam coś podobnego w temacie Fatiego. Oby w tym przypadku było inaczej.
0
@wolny99991 A czy ja kwestionuję twoją kolekcję albo uważam że ja jestem jakimś wyjątkowym kibicem? Po prostu stwierdziłem że tacy sezonowcy czy przypadkowi kibice - turyści też są jakąś częścią w budżecie i współczesny biznes zwany futbolem opiera się w jakimś stopniu na przyciąganiu tego typu ludzi. A co do różnych true prawdziwków to niezbyt budująca ocena części socios padła w ostatnim podcaście.
0
@barca87f O, to chyba ktoś mnie wprowadził w błąd, bo dotąd żyłem w błędnym przeświadczeniu że trener Barcelony to Koeman. Nic, poszperam po internetach to może uda mi się wyjaśnić jak jest na prawdę.
0
@barca87f Twoja wypowiedź wydaje się być interesująca ale nie do końca zrozumiała. Co to jest kuman? Jakbyś wyjaśnił to może łatwiej było by wyłapać sens komentarza.
0
@ventriloquist1 A kto się przejmuje milionami kibiców? Gdyby tak było to nie było by np. MŚ w Katarze. Będą mistrzostwa dla zblazowanych ludzi srających kasą na stadionach wybudowanych na ludzkiej krwi i krzywdzie ( jakoś ostatnio o tym przycichło, zresztą temat był poruszany bardzo delikatnie) a nie dla kibiców.
0
@wolny99991 Nie bardzo rozumiem. Wykruszą się sezonowcy... to ludzie którzy zostawiają klubowi kasę za pamiątki, koszulki, bilety na mecze czy wizytę na Camp Nou i przy okazji nakręcają koniunkturę, dają sygnał potencjalnym sponsorom, że warto zainwestować w reklamę w tym klubie. Sama nazwa to dzisiejszym świecie może być za mało. Barca to nie jest klubik z ekstraklapy gdzie zostaną (albo i nie bo wytoczą klubowi swoją wojenkę) "najwierniejsi' i jakoś to będzie. Barca to biznes i musi przyciągać takich właśnie sezonowców. OK, fajne by było miłe zaskoczenie ale miłe zaskoczenia to raczej domena klubów typu Villareal czy Getafe. I niestety Barcy może być bliżej właśnie do nich niż do Realu czy Atletico.
0
@kamyk_23 Czytam ze zrozumieniem. Proponujesz Xaviego który od momentu odejścia z Barcelony nie istnieje w poważnym futbolu i piszę to z bólem serca ale fakt jest faktem.
5
@kamyk_23 Nam jest potrzebny trener a nie rentier który zamiast podnosić swoje kwalifikacje i w ogóle pokazać że jest poważnym kandydatem na trenera w poważnej piłce to pojechał sobie robić pieniądze w jakiejś śmiesznej lidze. Rzeczywiście, zdominowanie ligi katarskiej to poważny argument do objęcia posady w takim klubie jak Barca. Jeśli nie wyjdzie z Xavim trzeba będzie się przyjrzeć tabelom w Azerbejdżanie, Brunei i Belize.
2
@Cwaniak4 A może to jest kwestia wiary w zespół tylko potrzeba zejścia na ziemię i realnej oceny możliwości klubu i drużyny.
1
@piotrgluch7 Fajnie, ale to jest biznes i odpływ sezonowców czy turystów też trzeba uwzględnić bo oni też zostawiają kasę za pamiątki, bilety, zwiedzanie itp. A i o podejściu części socios można było np. usłyszeć we wczorajszym UTdLR. Masz trochę wyidealizowane podejście do tematu, które jak pokazuje życie niestety nie każdy podziela.