0

@Krycha1899 Mimo wszystko wyglądaliśmy z Bayernem jak debiutant w LM, a nie drużyna która gra tu regularnie od lat i nawet kiedyś miała sukcesy.Stąd to porównanie (wynik taki sam). Obym się mylił, ale końcowa tabela naszej grupy może to potwierdzić.

0

@LatajacyHolender W ostatnim czasie Barcy trafili się zawodnicy za 100 baniek którzy się do niczego nie przydali. Więc może lepiej że nie mamy stu baniek?

2

No i dobra, fajnie, poszedłeś do P$G, masz do tego prawo, ale po co gadać pierdoły jak to chciałeś iść do Barcelony, bla,bla,bla... Tak jakby gość się z czegoś tłumaczył. Wybrał lepszą kasę, wybrał większą szansę na sukces w europejskich pucharach, Barca dla niego to nawet nie zamknięty temat tylko nigdy nie otwarty więc po co o tym gadać?

0

@MarioVeB! Oby tak było ale Real i Atletico to raczej inna liga. Sportowo i organizacyjnie. A poza nimi są drużyny które mogą z nami powalczyć o miejsce w tabeli.

0

@AxelF Tylko chyba nie Koeman wpadł na kretyński pomysł żeby zabrać Pedriego na turniej młodzieżówek pod nazwą IO.

0

@Krycha1899 Z tego co pamiętam to taka pisownia kiedyś występowała w jęz. polskim, zresztą żeby sprawdzić czy rzeczywiście walnąłem taką straszną plamę wpisałem nazwę w google i np. onet zapowiada mecz własnie Juve z Malmoe. Zresztą jak niektórzy tutaj piszą nazwisko trenera "kuman" to ja sobie nie mogę wpisać błędnie czy anachronicznie nazwy miasta?

37

Nic dodać, nic ująć, Barca spadła w europejskiej hierarchii bardzo nisko. Obwinianie Roberto, Koemana, Pique nic nie zmieni. Wina leży w tym, że nie szukano rozwiązania jak zastąpić złote pokolenie i w sabotażowej polityce bartomeu która doprowadziła klub na dno finansowo i sportowo.

17

@czar007 Ja bronię Koemana. Ma drużynę najwyżej na LE a każą mu grać w LM. Z tym składem nikt nie zrobi wyniku.

0

@Marcinasz To co ma ten sztab zrobić jak nie ma kim grać? Sam wyjść na boisko? Koeman z Larssonem pewnie by nie zagrali gorzej ale kondycha już nie ta.

0

@wojtek_debiec4 Raczej odejdą za darmo jak się okaże że coś potrafią i dojdą do wniosku że fajnie było by coś wygrać a nie tylko zbierać oklep.

1

Żal coś takiego oglądać. Wstyd że spadliśmy do poziomu np takiego Malmoe które wtopiło u siebie 3-0 z Juve. Poziom upadku klubu pokazują zmiany, gdzie wchodzi młodzież żeby sobie zobaczyć jak się gra w LM a nie doświadczeni zawodnicy żeby bronić korzystnego wyniku. W LM jesteśmy na poziomie jakiejś Omonii czy innego Bate. Nie ma kim grać. Bartomeu sprowadził klub na dno.

4

@anxted Nie ważne jest czy nie jest, ważne że media złapały temat który mogą drążyć.

4

@Tatazolwinia I jest bramkarz który jest reprezentacyjną świętą krową, nawet po długotrwałej kontuzji ma pierwszy skład.

0

Szkoda chłopa jak każdego zawodnika który łapie poważny uraz ale co mamy ugrać w tym sezonie to ugramy i bez niego.

0

@RadHag Boatenga. Zresztą Braithwaite też był ściągany awaryjnie. Może już wystarczy tych awarii w postaci awaryjnych transferów.

1

Nie rozumiem tej paniki a nawet złośliwości w komentarzach. Przecież nie tak dawno klub ogłosił że nie ma problemu z obsadą boków obrony i możemy spokojnie sprzedać Emersona.

3

@dafik85 No tak, Braithwaite robił taką różnicę że bez niego to nawet o pucharach nie ma co marzyć.

0

@barca87f Ed de Goey, holenderski bramkarz, grał w Feyenordzie (jego miejsce zajął Dudek), a potem w Chelsea. Sam się domyśl jak prawidłowo wymawia się jego nazwisko.

4

@xL4sTx Nieważne, ważne że można znaleźć kolejny głupi pretekst żeby naskoczyć na Koemana. Jakby jakiś gość odszedł z rezerw i zagrał dobry mecz w 4 lidze to też by była wina Koemana że nie zauważył takiej perełki. Swoją drogą to nie wiadomo o co chodzi skoro Pjanić gra nie źle. To w końcu źle czy nieźle?

0

@barca87f To szkoda że w Barcy nie gra De Goey. Też byś pisał fonetycznie?

1

Po pewności odnośnie Moriby i jego chęci do pozostania w klubie robi mi się słabo jak czytam coś podobnego w temacie Fatiego. Oby w tym przypadku było inaczej.

0

@wolny99991 A czy ja kwestionuję twoją kolekcję albo uważam że ja jestem jakimś wyjątkowym kibicem? Po prostu stwierdziłem że tacy sezonowcy czy przypadkowi kibice - turyści też są jakąś częścią w budżecie i współczesny biznes zwany futbolem opiera się w jakimś stopniu na przyciąganiu tego typu ludzi. A co do różnych true prawdziwków to niezbyt budująca ocena części socios padła w ostatnim podcaście.

0

@barca87f O, to chyba ktoś mnie wprowadził w błąd, bo dotąd żyłem w błędnym przeświadczeniu że trener Barcelony to Koeman. Nic, poszperam po internetach to może uda mi się wyjaśnić jak jest na prawdę.

0

@barca87f Twoja wypowiedź wydaje się być interesująca ale nie do końca zrozumiała. Co to jest kuman? Jakbyś wyjaśnił to może łatwiej było by wyłapać sens komentarza.

0

@ventriloquist1 A kto się przejmuje milionami kibiców? Gdyby tak było to nie było by np. MŚ w Katarze. Będą mistrzostwa dla zblazowanych ludzi srających kasą na stadionach wybudowanych na ludzkiej krwi i krzywdzie ( jakoś ostatnio o tym przycichło, zresztą temat był poruszany bardzo delikatnie) a nie dla kibiców.

0

@wolny99991 Nie bardzo rozumiem. Wykruszą się sezonowcy... to ludzie którzy zostawiają klubowi kasę za pamiątki, koszulki, bilety na mecze czy wizytę na Camp Nou i przy okazji nakręcają koniunkturę, dają sygnał potencjalnym sponsorom, że warto zainwestować w reklamę w tym klubie. Sama nazwa to dzisiejszym świecie może być za mało. Barca to nie jest klubik z ekstraklapy gdzie zostaną (albo i nie bo wytoczą klubowi swoją wojenkę) "najwierniejsi' i jakoś to będzie. Barca to biznes i musi przyciągać takich właśnie sezonowców. OK, fajne by było miłe zaskoczenie ale miłe zaskoczenia to raczej domena klubów typu Villareal czy Getafe. I niestety Barcy może być bliżej właśnie do nich niż do Realu czy Atletico.

0

@kamyk_23 Czytam ze zrozumieniem. Proponujesz Xaviego który od momentu odejścia z Barcelony nie istnieje w poważnym futbolu i piszę to z bólem serca ale fakt jest faktem.

5

@kamyk_23 Nam jest potrzebny trener a nie rentier który zamiast podnosić swoje kwalifikacje i w ogóle pokazać że jest poważnym kandydatem na trenera w poważnej piłce to pojechał sobie robić pieniądze w jakiejś śmiesznej lidze. Rzeczywiście, zdominowanie ligi katarskiej to poważny argument do objęcia posady w takim klubie jak Barca. Jeśli nie wyjdzie z Xavim trzeba będzie się przyjrzeć tabelom w Azerbejdżanie, Brunei i Belize.

2

@Cwaniak4 A może to jest kwestia wiary w zespół tylko potrzeba zejścia na ziemię i realnej oceny możliwości klubu i drużyny.

1

@piotrgluch7 Fajnie, ale to jest biznes i odpływ sezonowców czy turystów też trzeba uwzględnić bo oni też zostawiają kasę za pamiątki, bilety, zwiedzanie itp. A i o podejściu części socios można było np. usłyszeć we wczorajszym UTdLR. Masz trochę wyidealizowane podejście do tematu, które jak pokazuje życie niestety nie każdy podziela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?