slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten chłop bredzi. Barca zasłużyła na remis? Za co, za przespany mecz z Granadą? Filozofia tego klubu to chaos i wrzutki na aferę? Tyle że to pewnie wypowiedź neutralna żeby nie jątrzyć sytuacji w klubie ale szkoda czasu na czytanie takiego blablabla.
0
@pienaar Jak nie złapie kontuzji po której dalej się będzie u nas kisił. I jeszcze z tego co mówili w trakcie meczu komentatorzy nie wiadomo co z tą jego klauzulą o dopłacie za rozegranie (za bycie na boisku) iluś tam meczów.
0
@Messi1000000 Lepiej niech nie wychodzą bo po tym cudzie będzie kolejna masakra i kompromitacja.
1
@Veysel Mingueza na tle tej mizerii rzeczywiście na plus, Desta z tymi wrzutkami donikąd to chyba każdy mógłby zastąpić. To jest gość do obróbki a nie na pierwszy skład. Zresztą pod koniec na dobrą sprawę nasza gra to były tylko rozpaczliwe wrzutki w pole karne.
4
Pod koniec to się trochę wzruszyłem. Przypomniał mi się chaos z meczów podwórkowych jak to się za dzieciaka łoiło w piłkę . Brakowało tylko "latającego bramkarza" i przepisu "kto pierwszy pod bramką ten łapie".
16
Pique i Araujo w ataku to podsumowanie tego meczu. Wymęczony u siebie remis to podsumowanie tego co obecnie jest w stanie zaoferować Barcelona.
1
Ten mecz jest już przegrany.
0
Pique się rozgrzewa, widać pora wzmocnić atak.
0
Dajcie już nie wiem kogo, Puiga za Desta.
0
Coutinho grał o godzinę za długo.
0
@XTobiX To myślisz że w innej taktyce u innego trenera Deast nagle nauczył by się centrować a Coutinho udowodnił że nie jest przepłaconym kopaczem który nigdy nie powinien tu trafić?
0
@JarekS Ale to chyba znak czasów, dzisiaj młodzi bujają się po świecie, nie są przywiązani do macierzystego klubu nawet jeśli to jest mocny klub. Przykładami u nas są Garcia, Olmo, ten kudłaty który poszedł do PSG, czy ekstremalny przykład Moriby. Agenci robią robotę, musi być ruch w interesie bo mają z tego kasę.
1
@FCBurnley No nie wiem, w wykonaniu Barcy to na razie trwał jakieś 5 minut plus czas doliczony. Trudno tryskać optymizmem po czymś takim.
1
@Hugo76 To ma wejść i grać za nich? Co robi Dest, gdzie jest Coutinho, De Jonga nie widać, jakie ma Koeman pole manewru?
2
Araujo - Pique do ataku.
0
@Riczifcb A co on ma zrobić z takimi beznadziejnymi grajkami? to że np. Dest nie umie nic zrobić to jego wina?
0
Dest się nie nadaje, Araujo sygnalizuje zmianę, nieźle.
0
Słabiutko. Coutinho... gdzie ten wybawca, który miał pociągnąć na wyższy poziom? Tego meczu nie wygramy jeśli coś się nie zmieni.
2
No dobra, ale co nas to obchodzi? Nie on pierwszy nie ostatni.
1
@bysiu82 Jeśli piszesz, że Koeman mógł wystawić rekonwalescenta, który i tak nigdy się u nas nie sprawdził oraz młodzika, który chwilę temu pojawił się w pierwszej drużynie i liczysz że oni mogą zmienić losy meczu z Bayernem to masz czarno na białym że Koeman nie ma kim grać
0
@barteq Zgadzam się, mówiąc wymiana pokoleń nie miałem na myśli wymiany zawodników 1:1 bo to nie możliwe, zwłaszcza przy tej klasie piłkarzy jacy u nas grali. Coutinho miał być drugim Iniestą a może wystarczyło żeby został Coutinho i poukładać klocki tak żeby to zagrało z nim w skłądzie a nie żeby dzisiaj najlepiej było by się go pozbyć. Ale nie zrobiono nic poza kupowaniem drogich nazwisk, które może się jakoś wpasują.
0
@4Fabregas4 Tak, dokładnie masz rację. Hala Madrit, prawda? To fajnie jak ktoś pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
0
No proszę, nawet taka Granada może sobie pozwolić na Luisa Suareza a my mamy problemy w ataku.
0
@Lucassito Generalnie to cała degrengolada zaczęła się jakiś czas temu. Nie było sensownego planu wymiany pokoleń za Xaviego, Iniestę, Busiego i innych. Były kupowane szalenie drogie niewypały bez zastanowienia się jak to będzie wyglądało na boisku. Do tego dochodzi zabójcza dla klubu polityka finansowa i mamy to co mamy. Można mieć pretensje do Koemana że nie radzi sobie taktycznie ale najlepsza taktyka nie pomoże jak nie ma wykonawców. A u nas w każdej formacji są dziury, jak jeszcze mamy tradycyjny szpital (a to początek sezonu, dalej może być gorzej) to jest tragedia.
0
@FCBach Niech odpali na tyle żeby Wilki go wykupiły albo kupił ktoś inny i więcej nie trzeba.
2
Czekam na newsa że przed dzisiejszym treningiem piłkarze założyli korki.
1
@MILOSZ_F22 Mi przyszło do głowy że mogli je wyprać zanim wrzucili do neta.
1
@sokot Szum dla mediów i kasa dla pismaków to jedna strona, ale jest jeszcze druga - robienie niepotrzebnie dodatkowego zamieszania w klubie w którym i tak jest dostateczny młyn w każdym aspekcie.
1
@Lucassito Wiesz, marzenia nic nie kosztują, tak jak i wymysły pismaków, transfery wprost przeciwnie.
0
@scotti Generał zamiast zająć się trenowaniem kogoś sensownego i przygotowaniem do pracy na najwyższym poziomie zajął się zarabianiem petrodolarów w jakiejś śmiesznej lidze bo przez całą swoją karierę grał za czapkę gruszek i teraz musi sobie to odbić.