0

Co ten chłop bredzi. Barca zasłużyła na remis? Za co, za przespany mecz z Granadą? Filozofia tego klubu to chaos i wrzutki na aferę? Tyle że to pewnie wypowiedź neutralna żeby nie jątrzyć sytuacji w klubie ale szkoda czasu na czytanie takiego blablabla.

0

@pienaar Jak nie złapie kontuzji po której dalej się będzie u nas kisił. I jeszcze z tego co mówili w trakcie meczu komentatorzy nie wiadomo co z tą jego klauzulą o dopłacie za rozegranie (za bycie na boisku) iluś tam meczów.

0

@Messi1000000 Lepiej niech nie wychodzą bo po tym cudzie będzie kolejna masakra i kompromitacja.

1

@Veysel Mingueza na tle tej mizerii rzeczywiście na plus, Desta z tymi wrzutkami donikąd to chyba każdy mógłby zastąpić. To jest gość do obróbki a nie na pierwszy skład. Zresztą pod koniec na dobrą sprawę nasza gra to były tylko rozpaczliwe wrzutki w pole karne.

4

Pod koniec to się trochę wzruszyłem. Przypomniał mi się chaos z meczów podwórkowych jak to się za dzieciaka łoiło w piłkę . Brakowało tylko "latającego bramkarza" i przepisu "kto pierwszy pod bramką ten łapie".

16

Pique i Araujo w ataku to podsumowanie tego meczu. Wymęczony u siebie remis to podsumowanie tego co obecnie jest w stanie zaoferować Barcelona.

1

Ten mecz jest już przegrany.

0

Pique się rozgrzewa, widać pora wzmocnić atak.

0

Dajcie już nie wiem kogo, Puiga za Desta.

0

Coutinho grał o godzinę za długo.

0

@XTobiX To myślisz że w innej taktyce u innego trenera Deast nagle nauczył by się centrować a Coutinho udowodnił że nie jest przepłaconym kopaczem który nigdy nie powinien tu trafić?

0

@JarekS Ale to chyba znak czasów, dzisiaj młodzi bujają się po świecie, nie są przywiązani do macierzystego klubu nawet jeśli to jest mocny klub. Przykładami u nas są Garcia, Olmo, ten kudłaty który poszedł do PSG, czy ekstremalny przykład Moriby. Agenci robią robotę, musi być ruch w interesie bo mają z tego kasę.

1

@FCBurnley No nie wiem, w wykonaniu Barcy to na razie trwał jakieś 5 minut plus czas doliczony. Trudno tryskać optymizmem po czymś takim.

1

@Hugo76 To ma wejść i grać za nich? Co robi Dest, gdzie jest Coutinho, De Jonga nie widać, jakie ma Koeman pole manewru?

2

Araujo - Pique do ataku.

0

@Riczifcb A co on ma zrobić z takimi beznadziejnymi grajkami? to że np. Dest nie umie nic zrobić to jego wina?

0

Dest się nie nadaje, Araujo sygnalizuje zmianę, nieźle.

0

Słabiutko. Coutinho... gdzie ten wybawca, który miał pociągnąć na wyższy poziom? Tego meczu nie wygramy jeśli coś się nie zmieni.

2

No dobra, ale co nas to obchodzi? Nie on pierwszy nie ostatni.

1

@bysiu82 Jeśli piszesz, że Koeman mógł wystawić rekonwalescenta, który i tak nigdy się u nas nie sprawdził oraz młodzika, który chwilę temu pojawił się w pierwszej drużynie i liczysz że oni mogą zmienić losy meczu z Bayernem to masz czarno na białym że Koeman nie ma kim grać

0

@barteq Zgadzam się, mówiąc wymiana pokoleń nie miałem na myśli wymiany zawodników 1:1 bo to nie możliwe, zwłaszcza przy tej klasie piłkarzy jacy u nas grali. Coutinho miał być drugim Iniestą a może wystarczyło żeby został Coutinho i poukładać klocki tak żeby to zagrało z nim w skłądzie a nie żeby dzisiaj najlepiej było by się go pozbyć. Ale nie zrobiono nic poza kupowaniem drogich nazwisk, które może się jakoś wpasują.

0

@4Fabregas4 Tak, dokładnie masz rację. Hala Madrit, prawda? To fajnie jak ktoś pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

0

No proszę, nawet taka Granada może sobie pozwolić na Luisa Suareza a my mamy problemy w ataku.

0

@Lucassito Generalnie to cała degrengolada zaczęła się jakiś czas temu. Nie było sensownego planu wymiany pokoleń za Xaviego, Iniestę, Busiego i innych. Były kupowane szalenie drogie niewypały bez zastanowienia się jak to będzie wyglądało na boisku. Do tego dochodzi zabójcza dla klubu polityka finansowa i mamy to co mamy. Można mieć pretensje do Koemana że nie radzi sobie taktycznie ale najlepsza taktyka nie pomoże jak nie ma wykonawców. A u nas w każdej formacji są dziury, jak jeszcze mamy tradycyjny szpital (a to początek sezonu, dalej może być gorzej) to jest tragedia.

0

@FCBach Niech odpali na tyle żeby Wilki go wykupiły albo kupił ktoś inny i więcej nie trzeba.

2

Czekam na newsa że przed dzisiejszym treningiem piłkarze założyli korki.

1

@MILOSZ_F22 Mi przyszło do głowy że mogli je wyprać zanim wrzucili do neta.

1

@sokot Szum dla mediów i kasa dla pismaków to jedna strona, ale jest jeszcze druga - robienie niepotrzebnie dodatkowego zamieszania w klubie w którym i tak jest dostateczny młyn w każdym aspekcie.

1

@Lucassito Wiesz, marzenia nic nie kosztują, tak jak i wymysły pismaków, transfery wprost przeciwnie.

0

@scotti Generał zamiast zająć się trenowaniem kogoś sensownego i przygotowaniem do pracy na najwyższym poziomie zajął się zarabianiem petrodolarów w jakiejś śmiesznej lidze bo przez całą swoją karierę grał za czapkę gruszek i teraz musi sobie to odbić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?