slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB Niby tak, tylko że w tej chwili potrzebny jest mu taki sojusznik jak Barca w wojnie z tebasem ale jeśli swoje ugra to będzie tylko patrzył jak udupić odwiecznego wroga. Temu krętaczowi trzeba patrzeć cały czas na ręce.
0
Inaki na bramkę, Neto na sprzedaż, na rezerwę któryś z młodych. Możliwe że nie zarejestrujemy żadnego nowego zawodnika, więc nie będziemy walczyć o jakieś trofea, La Liga jest słaba więc 3-4 miejsce jest w naszym zasięgu, w LM nie mamy szans więc Inaki spokojnie ogarnął by temat nr 1 w bramce a pozbycie się Neto było by ulgą dla finansów klubu.
0
@HavertzKai Też mam tego dość, staram się nie klikać w te newsy chociaż akurat ten dotyczy stanu klubu a nie tego jak przyjęto Messiego u Arabów w Paryżu czy z którym numerem będzie grał.
7
Dobra, fajnie, tylko że koszulkę Depaya może kupią kibice Barcelony, ale nie kupią jej turyści którzy chcieli by mieć pamiątkę z wizyty w Barcelonie, nie kupią jej kibice bez jakiejś sympatii klubowej którzy chcieli by mieć koszulkę z nazwiskiem słynnego piłkarza, ja też bym nie kupił koszulki Depaya bo ten gość jeszcze nic nie zrobił dla tego klubu. Mamy więc kolejki przed sklepami p$g i pustki w sklepach Barcy. Przejście Messiego do szejków to taki symboliczny koniec starego świata futbolowego, legenda klubu - legendy przechodzi do sztucznego tworu bez tradycji napompowanego petrodolarami. Jeszcze tylko superguano zamiast tradycyjnych rozgrywek pucharowych i pomału będzie sobie można odpuścić tzw. futbol klubowy na najwyższym poziomie.
0
@pienaar Jeśli na przyszłość to co tam robi Dembele? Ten pan to przeszłość, niestety kompletnie nieudana. Filmowca Griezmanna też jakoś średnio w tym widzę.
0
@marcin000019 To sobie wejdź na stronę p$g.
1
@ściah Zły pomysł. To nie jest strona p$g, jeśli ktoś chce znaleźć informacje na ten temat to ma tego multum w innych miejscach internetu. Tym bardziej że dla wielu kibiców Barcy p$g źle się kojarzy, taki dział niepotrzebnie tylko będzie przypominał złe wspomnienia. Jeśli to miał być żart to trochę w niefortunnym czasie kiedy większość jest wk...na po ostatnich wydarzeniach.
0
A czy odejście Messiego było decyzją Barcelony? Jak już się perez tłumaczysz to nie rób tego głupio. Chyba że to takie tłumaczenie z podtekstem.
0
@Turio Nawet jeśli nie skończy się kontuzją to trudno będzie liczyć że da radę grać na 100% swoich możliwości. Wysłanie go na IO to był chory pomysł.
0
@Comentateiro Może się zdrzemnąłeś, a może nie było cię na świecie. Ronaldo grał u nas w połowie lat 90-tych.
0
@pienaar Co to w ogóle za skład? Na dzień dzisiejszy MATS, Fati i Dembele są kontuzjowani, przy czym Dembele trzeba stąd pogonić bo to jest jakaś pomyłka, jeden z najgorszych transferów w historii klubu. Garcia i Depay na razie nie mogą grać ze wzgl. proceduralnych i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będą mogli u nas zagrać. Brakuje do kompletu Pjanicia i Umtitiego i możemy ruszać na podbój Pucharu Katalonii o ile damy sobie radę z Espanyolem i Gironą.
3
W przypadku p$g to smród a nie zapach. Smród kupowania wszystkiego za petrodolary.
0
@Bykunn Nie, nie pomyliły mi się. Na razie nawet nie wiadomo czy nowo pozyskani będą mogli zagrać, reszta kadry z nimi czy bez nich nie powala na kolana a ty mówisz o mistrzu. Chyba Katalonii.
0
@Bykunn O tym przecież napisałem. W sumie na 3-4 miejsce mamy szansę bo liga jest słaba tylko że jak Hiszpania poleci w rankingu to rzeczywiście może być LE czy jak to się teraz zwie. I do tego Inaki na dzień dobry wystarczy.
2
Szkoda że nie obejrzę już Messiego w piłce klubowej, może kiedyś się skuszę na jakiś mecz Argentyny ale tego p$g..na nie zamierzam oglądać.
0
@Bykunn Inaki Pena, ja dalej nie wierzę że ta drużyna jest w stanie powalczyć o jakieś trofea więc obiecujący bramkarz choć bez doświadczenia nie będzie złym rozwiązaniem.
0
@mateusz19191010 Oczywiście że się nie zapomina ale trzeba jeszcze pobiegać między jednym rzutem wolnym a drugim i dlatego lata już nie te.
0
@szymon351 Ale co ma jedno do drugiego? Iniesta odszedł bo nie czuł się już na siłach grać w takim klubie jak Barca a chciał jeszcze sobie pokopać, poza tym tamten kierunek wiązał się z jego sprawami biznesowymi, nie zasilił jakiegoś klubiku który urósł bo dostał zastrzyk petrodolarów i który u wielu kibiców powoduje awersję.
2
Czy trudno? Ja po prostu nie będę już oglądał Messiego.
2
@PabloVEB Sressim... wyp...laj na stronę prześcieradeł , to chyba wszystko co można ci powiedzieć.
1
@dux Kolejny kandydat do nagrody im. Vermaelena.
0
@JiqSaw Nie, kibic klubu a nie zawodnika i dlatego wisi mi co Messi osiągnie z P$G. Po prostu ta drużyna nie ma potencjału żeby powalczyć o cokolwiek w Europie a w lidze krajowej ugra cokolwiek jeśli inni pogubią punkty między sobą.
0
Wydaje się że mamy trzech kapitanów za zasługi a nie za bycie wyrazistą osobowością. Jedynie Pique wyłamuje się z tego schematu. Kapitan powinien być pewniakiem do składu, zawodnikiem znaczącym na boisku a np. Sergi Roberto ma z tym problemy. Po prostu ci kapitanowie to symbol upadku Barcy.
1
@Sewren122 "Przez swój staż w klubie głównym kandydatem był Jordi Alba. Jest to jednak decyzja szatni i ta zasada nie zawsze zostaje spełniona". Trzeba przeczytać artykuł zanim zada się pytanie, zawsze jest szansa że znajdzie się w nim odpowiedź.
1
@marcinnikt Coutinho? Puig? Aguero już się połamał. Co mogą wywalczyć? Jak dowiozą wynik to Puchar Gampera, na więcej nie ma co liczyć.
1
@Zico82 Dzisiaj nawet nie mamy nikogo na poziomie Rivaldo. Kto ma strzelić te trzy bramki, Braithwaite? Fuksem piłka może się od niego odbić od czasu do czasu a nie trzy razy w meczu. Wypisaliśmy się z poważnego europejskiego grania, teraz powinno się próbować wyciągnąć konsekwencje w st. do winnych tego stanu rzeczy. Aspektem sportowym nie sobie co zawracać głowy, nie mamy odpowiedniej drużyny ani zawodnika który mógłby coś wyczarować w pojedynkę.
0
@sendesara Busi nigdy nie był lubiany na tej stronie, pamiętam głosy oburzenia kiedy dostał nr po Puyolu. Ale jak by nie patrzeć to opaska dla niego wydaje się oznaką bezradności - nie mamy nikogo kto mógłby być kapitanem to dajmy ją za zasługi weteranowi.
0
@bady48 Za ok.dwa lata Messi odszedłby w blasku fleszy a jego odejście było by naturalną koleją rzeczy a nie stypą po wielkiej Barcelonie. A ten nowy etap to będzie przeciętność w lidze i mizeria w Europie.
0
@Barcaa12 Słabo? Normalnie, bo kto ich kupi? Lenglet to pół biedy ale co tu dalej robią Umtiti, Neto, Dembele, Coutinho, Griezman, Pjanić, Sergi Roberto, Braithwaite?
0
@michelos Mam takie same odczucia jak ty ale tak na prawdę P$G to jedyny możliwy kierunek. To straszne w jaki sposób Barca zakończyła współpracę z największą legendą klubu, to straszne gdzie ta legenda odchodzi. Więcej niż klub? Na razie więcej niż tragifarsa. I bez względu na przyczyny tego stanu rzeczy Laporta do końca świata pozostanie prezydentem który oddał Messiego. Za 10-20 lat nikt nie będzie pamiętał o fatalnej sytuacji klubu, za 10-20 lat nikt nie będzie pamiętał o osiągnięciach Laporty w pierwszej kadencji (w drugiej nie będzie miał żadnych), wszyscy będą pamiętać że za jego prezydentury odszedł Messi.