0

Nie chce mi się szukać po necie, może ktoś mi przypomni - kiedy u nas grał ten Di Maria i ile meczów zagrał? Ostatnio były jakieś odpowiedzi na zarzuty że po co na stronie Barcy wypowiedzi zawodników innych klubów żeby jednak wrzucać wywiady z byłymi zawodnikami Barcelony więc zakładam że jakoś przeoczyłem jego pobyt u nas.

0

Może nie było by tak najgorzej (chociaż strata Messiego to duża porażka) gdyby nie fakt że w klubie zostali zawodnicy niepotrzebni jak Umtiti, Pjanić, Braithwaite czy Coutinho. Sprzedano za to Emersona gdzie sprawa nie wygląda za ciekawie na PO bo jest tylko niepewny Dest (który był też wymieniany jako potencjalny zastępca Alby na LO) i p.o. PO S. Roberto.

0

@333tricampeones333 Z tego co pamiętam to zaraz na początku Koeman zgodził się na odroczenie części wypłaty, chyba nawet konkretny termin nie był podany.

0

@Kismeth Za co? Coutinho nic tu nie pokazał więc nawet za zasługi nie zasłużył, Aguero nawet nie zadebiutował... Nie ma nikogo komu można dać 10 z czystym sumieniem, zobaczymy, Fati niech pokaże że ta dycha na kredyt to dobre posunięcie.

1

"Na Camp Nou pojawił się dostawca pizzy". I to jest wiadomość dnia. Nie sprzedali szrotu zalegającego w składzie to se chociaż pizze kupią. Pudełko po pizzy pewnie wyląduje w klubowym muzeum.

0

To rzeczywiście konkretny biznes, zwłaszcza że na PO zostajemy z niepewnym Destem który ma jeszcze bardzo długą drogę żeby stać się klasowym zawodnikiem(a przecież jeszcze był wspominany jako opcja na LO gdzie jest Albo i żółtodziób Balde) i Sergi Roberto który na tą pozycję średnio się nadaje. Generalnie zamiast pozbyć się balastu typu Pjanić, Umtiti, Coutinho, Braithwaite, Neto to pozbyliśmy się zawodnika który mógłby coś wnieść do drużyny.

0

@Patryk1982 Niby tak, ale pozbywamy się PO gdzie mamy bardzo niepewnego Desta i p.o. PO Sergiego czyli trochę robi się dziura w składzie.

0

@LyFT Tylko że Dest na razie jest słaby, tzn. bardzo nierówny. Kiedyś może będzie z niego klasowy PO ale teraz rywalizacja by mu pomogła w rozwoju, a klub miałby pole manewru w składzie.

2

Czyli na prawej stronie zostajemy z niepewnym Destem, który do 1 składu może się nada za jakiś rok - dwa i Sergim Roberto który prędzej coś da jako zmiennik w pomocy a nie PO. O jakich trofeach możemy myśleć jak zamiast budować skład łatamy dziury w budżecie i pozbywamy się gościa który mógłby być ważny a zostaje szrot typu Braithwaite, Pjanic czy Umtiti.

0

@mally2009 Od Demira nie można wymagać cudów, w poprzednim meczu starał się ale trudno powiedzieć żeby wpłynął na przebieg meczu. Liczysz że debiutanci od razu zrobią różnicę? Coutinho nie grał od iluś miesięcy a przed kontuzją miał przebłyski a nie równą formę więc miałby cokolwiek wnieść jak ledwo co dostał zielone światło od lekarzy? Puig będzie pewniakiem po spełnieniu dwóch warunków: 1. odejdzie Koeman, 2. Laporta znajdzie magika który zgodzi się na zapis w kontrakcie "zostajesz pierwszym trenerem ale Puig ma miejsce w pierwszym składzie". Kogo by nie wprowadził Koeman na boisko będzie źle.

6

@formentera2017 Nie jestem w 100% zadowolony ale mamy niewielkie pole manewru. Wydawało się że zatrudnienie klubowej legendy i gościa który ma doświadczenie na ławce powinno zjednoczyć kibiców (zresztą Koeman to pewnie w dużej mierze ruch pod publiczkę Bartomeu), okazało się inaczej. Zresztą Koeman jest na przegranej pozycji bo od Barcy wymaga się trofeów (obecnie czyt. cudów) a szanse na to są nikłe.

0

@kks1986 Mimo wszystko trzeba odróżnić krytyków od hejterów (nie lubię tego wynalazku internetowej nowomowy). Sam jestem daleki od zachwytu ale w obecnej sytuacji 7 punktów w trzech meczach i skromna wygrana z zawsze niewygodnym Getafe to chyba nie jest najgorszy bilans. Ocena meczu była by inna gdyby na ławce siedział ktoś inny niż Koeman a na boisko wyszedł by Puig. Wtedy nawet porażka to byłby wypadek przy pracy.

0

@gaq Roberto łapie liczby, ok, szkoda że złapał kontuzję bo może by się odblokował i zaczął coś grać ale i tak nie zmienia faktu że nie jest zawodnikiem który da radę pociągnąć pomoc. Twój wpis przypomina trochę te zachwyty nad Braithwaitem po strzeleniu dwóch goli RSSS po których zniknął czyli zaczął grać to co zwykle.

5

@Flyingbetoniarka Bardzo kiepsko. Puig nie zagrał. Koeman był na ławce trenerskiej. Nie było manity. Gdzie ty tu widzisz jakieś pozytywy?

9

@Murazor Dla niektórych normą jest jechanie po Koemanie bez względu na okoliczności w jakich znajduje się klub. Po prostu niektórym się nie spodobał od momentu kiedy tylko pojawił się na ławce bo wydawało im się że do bajzlu pt. obecna Barca przyjdzie ktoś pokroju Pepa czy Kloppa. A co do opluwania klubowej legendy, szkoda gadać. Ja Koemanowi życzę sukcesu w klubie choćby za to co tu zrobił jako zawodnik, zresztą w tej sytuacji trzeba życzyć tego każdemu kto by się nie pojawił. Ale widać to jest trudne do zrozumienia. Swoją drogą ciekawe czy jakby zagrał parę meczów Puig zbawca Barcelony to czy zmieniła by się ocena Koemana ale wątpię.

19

Oczywiście musieli się odezwać różni tacy którym mordy się cieszą że w gównianej sytuacji tracimy zawodnika. Real fans.

1

@mally2009 Czyli inny trener gwarantował by pozbycie się szrotu i jakieś realne wzmocnienia? Chyba pomyliłeś kompetencje.

1

@Matix90 A z tym składem coś osiągniemy? Od tego zacznijmy, Koeman chociaż wprowadzi paru młodych, to jedyne co jest w stanie zrobić w tym składowisku piłkarzy o wysokim mniemaniu i wymaganiach.

5

@lucasbarca Griezmanna można zmienić na kogokolwiek, co za różnica?

0

@Carlosss Też możesz zaimponować takim wpisem bo pewnie zaraz przeciwnicy Koemana cię zjedzą.

1

@Tomix_83 Nie bardzo do zapomnienia bo pokazuje w którym miejscu jesteśmy i te gadki że walczymy o wszystkie trofea z tym składem trzeba zweryfikować.

0

@rk Myślę że Griemann się obudzi jak zmieni klub.

2

@Remi1899 Uparty czyli co? Wpuści waszego idola Puiga i wszystko się odwróci? Kim ma grać?

1

Mecz z rzeźnikami i wszystko jasne.

2

@koraldinho49 Oni są zdrowi, jest szansa że dojadą do końca meczu. A Coutinho może postraszyć nazwiskiem ale mecz z Getafe może się zakończyć kolejną pauzą.

0

@Dani13 Fakt, nie powinno, gdyby był ktoś inny to by pluli na jakiegoś kogośtam a nie na klubową legendę. Na gościa który zostawił reprezentację swojego kraju żeby sobie zasiąść na Titanicu. Widzisz gdzieś jakiegoś trenera "po szkołach, z dyplomem z nazwyskiem" który chciałby się władować do tego bagienka i który powiódł by kulawy klub ku świetlanej przyszłości?

0

@Gaz Na Euro grał Braithwaite. Czy uważasz go za topowego napastnika i piłkarza z którym można wygrywać trofea?

0

@Gaz A może właśnie ten sezon Lamparda potrzebny był żeby skład się dotarł? Inna rzecz że Lampard wskoczył na zbyt wysokiego konia, klub chciał zagrać na sentymentach kibiców ale zatrudnił tego gościa parę lat za wcześnie.

12

@Lucassito Tak, masz 100% racji, zarząd powinien uważnie analizować wypowiedzi Koemana na konferencjach i w razie czego zareagować zwolnieniem go. Oczywiście jeśli po takiej dymisji zostanie zatrudniony trener który będzie odpowiadał panu Lucassito i reszcie krytykantów Koemana takie zasady już nie będą obowiązywały.

0

@Greenalley Koniec końców okaże się że nie chodzi o kasę, bo przecież on tak ciężko pracował, był w tak wyśmienitej formie, a ten zły klub i ten zły trener nie dali mu szansy. Wyrobił się chyba rodzaj piłkarskich rentierów, załapać wysoki kontrakt, a potem gra się, nie gra, jeden ch..., ważne żeby się kasa zgadzała. I zawsze można w mediach poudawać poszkodowanego przez klub i trenera który nie chciał stawiać na taką rozleniwioną (i często połamaną jak np. Umtiti)gwiazdeczkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?