3

@PauloPaz Bredzisz. Bawi się w sport który może skutkować kontuzją. Pamiętam jak kupę lat temu w Polsce rozwalił się na motocyklu Saganowski, zresztą jakby Kubica miał zakaz bawienia się w inne sporty to byłby gwiazdą F1 a nie jakimś tam kierowcą rajdowym. Profesjonalnego sportowca obowiązują pewne ograniczenia, w końcu bierze kasę niedostępną dla zwykłego śmiertelnika czy nawet osób dobrze zarabiających i wykonujących ważniejszą pracę niż kopacz skórzanej piłki. Poza tym ktoś taki jak Pique powinien być przykładem dla młodych, niedawne problemy z nieporozumieniem pt. Dembele i jego nieprofesjonalnym podejściem do zawodu dają do myślenia.

3

Bez żartów, czy ewentualny powrót Dembele wzbudził w kibicach Barcy jakiekolwiek nadzieje? Chyba tylko na to że uda się go sprzedać i to niezbyt korzystnie.

1

Mam pomysła! Sprzedaliśmy Emersona, Dest nie do końca zabezpiecza PO, a przecież były głosy że przy Emersonie to może nawet wskoczyć na LO i jest Sergi Roberto jako wzorzec. Kiedyś było tak że nie bardzo daje radę w pomocy bo duży tłok, szkoda sprzedać bo wychowanek - wypisz, wymaluj Ruigi Puig. Wrzucamy Puiga na PO i wszyscy rywale padają na kolana.

0

@monsterrize Taa, bo myślisz że tej superkupy szejkowie sobie nie ustawią po swojemu...

0

@Tomek97 To nie są pretensje tylko podsumowanie skuteczności zarządu Barcy, która nie potrafiła pozbyć się niechcianych zawodników i to nie tylko tych dwóch. A Braithwaite już miał swój dzień i nie wydaje się żeby prędko miał ten następny. Może w rundzie wiosennej?

0

@secret_fcb Wszytko wina Messiego. Skoro zawodnicy sprowadzeni za takie pieniądze nie potrafią grać u boku najlepszego zawodnika na świecie to do d... z takimi zawodowcami. Poza tym czy z winy Messiego łapali ciągle urazy? Z winy Messiego Dembele na początku nie zachowywał się jak profesjonalista? Zresztą teraz mamy w odwodzie kolejną przyczynę wszystkich nieszczęść czyli Koemana. Jak obaj znowu nic nie pokażą to zaraz pojawią się głosy że z innym trenerem to by zawojowali cały świat i okolice. A ja uważam że sytuacja dojrzała do tego żeby podbijali świat w innych barwach (zresztą Cou w Bayernie poszło tak sobie).

5

To żebyśmy nie płakali po Emersonie. Zamiast sprzedać odrzuty typu Umtiti czy Braithwaite to pozbyliśmy się gościa który mógł się przydać, tym bardziej że Dest nie przekonuje w 100%.

8

"W 2009 roku o napastnika z prawdziwego zdarzenia poprosił Pep Guardiola, a konkretnie był nim Zlatan Ibrahimović". I to był jeden z jego błędów, zamienić Eto na Ibrę. Wtedy byłem w szoku i do dzisiaj nie rozumiem tego kroku.

2

@Kettger Aaaa cholera wie.

0

@tomczkin Chyba w gabinetach lekarskich.

2

@dominikm "Dużo zależy od Koemana" - biorąc pod uwagę finanse Barcy to chyba masz na myśli że Koeman wyciągnie korki z szafy i pociągnie defensywę przy okazji coś strzelając. Jeszcze może Henka da się namówić na powrót i jakoś to będzie.

2

Na razie jakiekolwiek nadzieje można wiązać z Fatim chociaż powrót zawodnika u progu kariery po ciężkiej kontuzji to wielka niewiadoma. Coutinho i Dembele to dwie bardzo kosztowne porażki klubu i raczej nic tego nie zmieni. Tyle razy mieli "odpalić" i pociągnąć Barcę i nic. Trzeba się ich pozbyć, nawet jak zaczną grać w miarę przyzwoicie i regularnie to i tak pewnie nie wskoczą na poziom oczekiwany od zawodników za których poszły takie pieniądze.

0

Bla bla bla, w lidze hiszpańskiej jest ograniczona liczba numerów więc całą kadrę trzeba zmieścić w określonych ramach, bez oglądania się na szacunek dla kogokolwiek, bez numerów zastrzeżonych itp.

1

@Alberto1031 Jakby pozbierać do kupy piłkarzy którzy mogą być symbolami upadku klubu to by się pewnie zebrała niezła jedenastka. Może nie gwarantująca wielkich sukcesów ale na pewno dobrze zarabiająca.

0

@ZIBI88 Nawet jeśli były to i tak brak znanych konkretów żeby można było z tego robić artykuł. O Griezmannie można było napisać bo akurat pojawiły się informacje w prasie hiszpańskiej n/t jego kontraktu.

5

@JohnnyBarca I jak na poziom który prezentuje.

13

Jednym słowem przed wyborami miał być zbawca klubu, tymczasem nie dość że opornie to "zbawianie" idzie to jeszcze jawi się jako najgorszy typ prezesa czyli taki który ingeruje w politykę personalną trenera. Jeśli jednym z warunków przedłużenia kontraktu ma być wystawianie tego czy innego zawodnika to po prostu przestajemy być profesjonalnym klubem działającym na normalnych warunkach.

5

@jamesbond6 Na razie to wiadomo że Pjanić wyszedł na obrażalskiego płaczka. Jak było na prawdę cholera wie. Tym bardziej że powinien zdawać sobie sprawę że w tym klubie nikt go nie chciał oprócz księgowych. Może z nimi powinien pogadać zamiast z trenerem?

1

@ForcaMilosz Ale po co czytać, lepiej zerknąć na tytuł i już można pisać komentarze.

1

@Wossi61FCB Myślę że nieźle, parę razy pokazywał pod bramką przeciwnika instynkt killera. Kiedyś nawet zażartowałem że w obliczu problemów w ataku trzeba przesunąć Pique na "9". Mistrzostwem świata w jego wykonaniu była chyba bramka na 6-2 z Realem.

6

@HavertzKai Nie ma sensu pisać o Messim w kontekście jego pobytu w Paryżu natomiast to dotyczy Barcelony i stosunkowo niedawnych wydarzeń więc nie widzę problemu.

4

@TeDer Przykre ale twoja wypowiedź potwierdza że nadajesz się na kibica Realu. Przekręcanie nazwiska trenera ( i przy tym klubowej legendy) to brak szacunku dla samego klubu. Wypowiedzi gościa który trafił na Camp Nou w chorych okolicznościach, nic nie pokazał i teraz wypłakuje się do madryckiej gazety która rozmowami z Emersonem i Pjaniciem najwyraźniej chce mącić w temacie Barcy z miejsca jest dla ciebie wyrocznią i okazją do ataku na trenera. Rzygam już tą nagonką części osób na Koemana, nie pasuje wam Koeman zawsze możecie kibicować Ancelottiemu i jego aktualnemu klubowi.

0

@jurczak Unai Simon mógłby polemizować.

1

@Arooo Wychodzi na to że z tond.

0

Coutinho to może stanowić zagrożenie ale dla nerwów kibiców Barcy.

0

@XTobiX Jakoś Lenglet dawał radę kiedy przyszło mu zastąpić połamanego Umtitiego, ostatnio obniżył loty ale bardziej prawdopodobne jest że Lenglet wróci do optymalnej dyspozycji niż Umtiti do jakiejkolwiek na dłuższy okres.

1

Ja też byłem bliski płaczu jak przeczytałem że jednak nigdzie nie odchodzi.

1

@xparix Ale najlepszym rozwiązaniem była by sprzedaż Cillessena i kupno kogokolwiek a nie wymiana za Neto gdzie plusy były w rubryczkach a nie na boisku. Bartomeu pewnie w warzywniaku skupował by nadgnite pomidory żeby tylko zatuszować swoje machloje.

0

Ostatni akapit to takie podsumowanie tego co zostało po bartomeu. A gadanie że Pjanić jest ofiarą Busiego... Ofiarą księgowych. A "Madrycki dziennik" niech się zajmie swoim Realem a nie cudowaniem wokół kolejnego niewypału (transferowego? chyba nie, raczej biurowego) Barcelony w postaci Pjanicia.

7

Pjanić to taki symbol obecnej Barcy. Jego przykład pokazuje (obok np. odejścia Messiego) na jakim dnie jest klub. Nie emocjonujemy się nowymi nabytkami tylko tym że udało się kogoś wypchnąć na wypożyczenie na średnio ciekawych warunkach. I zamiast rozmyślać kto mógłby wzmocnić Barcę będziemy rozpamiętywać dlaczego nie udało się pozbyć jeszcze kilku nazwisk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?