1

@Pawel13sz Barcelona - Depay, jak na obecną sytuację nie jest najgorzej. A oprócz tego wiadomo, różne niepotrzebne zdarzenia jak sprawy z Moribą, Umtitim, Pjaniciem czy rozpalający serca i umysły niektórych użytkowników strony temat Puig a sprawa barcelońska.

0

@Fenelon Faktycznie, może masz rację, wtedy będzie widać że jest przeciętny i za wiele nie nawojuje. Oby tylko te dłuższe próby nie związały się z utratą punktów.

2

Ja pierdziu, dokąd ten świat i ten niestety były sport zmierzają skoro jest tyle zamieszania o jednego chłopaszka który parę razy kopnął piłkę? Jeśli się nie powstrzyma agentów to wszystko dalej będzie pędziło w stronę totalnej paranoi.

0

@mistrzyk Na razie to jeszcze tych 20 baniek nikt tak na serio nie zaoferował więc nie mamy czego odrzucać.

0

@against_modern_football Ale właśnie tu jest problem że nie bardzo może iść gdzie chce bo agenci albo jakaś śmieszna kasa dla Barcy. Niestety, to jest jeden z elementów modern football o którym piszesz że jesteś against.

0

@Ramek Mnie się zebrało na wymioty, nie wiem jak nazwać postawę niektórych, którzy chwalą (i krytykują klub za postawę wzgl. niektórych kopaczy) różnych Braithwaitów i Umtitich a plują na Busiego.

4

@barca87f To nie wyczymuj i ić se stont. Bez twoich durnych postów La Rambla tylko zyska. Kim ty k...a jesteś żeby Busquetsa nazywać Judaszem i mówić mu won z klubu?

1

@Gienek Jego nikt nie kupił. Jego księgowi wymienili za Arthura żeby im się cyferki w tabelkach zgadzały.

0

@kaamil1910 Poukładać sobie w głowie... to jest artykuł o gościu który ma 29 lat czy o jakimś młodzieżowcu który nie może się odnaleźć w dorosłym futbolu?

0

@AduŚ07 I kto będzie grał jak się Umtiti znowu posypie? Lenglet miał słaby sezon ale rokuje nadzieje że się odbuduje (a zastępował już Umtitiego z dobrym skutkiem). Umtiti już nie wróci do swojej topowej formy, a jeszcze w każdej chwili może się znowu rozlecieć. Pozostanie tego gościa i paru innych to porażka klubu.

0

Nie udało się pozbyć balastu w osobach Braithwaita, Umtitiego, Pjanicia, Dembele, Coutinho a niby chcą jeszcze kogoś kupić?

0

Umtiti zagra chyba tylko wtedy jak Koeman nie będzie się czuł na siłach wyjść na boisko.

0

@JarekS Różnie mogło by być, jest taki jeden Japończyk który powinien budzić podobne emocje na jego widok w koszulce Realu a jakoś trudno go zobaczyć w białym trykocie. Dzisiaj może nie ból serca ale ciężki wk...w miałbym na jego widok w koszulce Barcy. Na szczęście wizja nierealna.

2

@Herbert Nie wiadomo jak gabarytowo wyglądają goście prowadzący negocjacje, może powinno być "postury obu stron są bardzo od siebie różne".

0

@siara10 Podobno Barca miała być twarda z Umtitim i wychodzi na to że dalej będzie się leczył na koszt Barcy więc nie wiadomo jak będzie z Moribą. Ważne żeby się go pozbyć chociaż priorytetem miał być pozbywanie się starszych zawodników nie rokujących na to że dadzą coś drużynie.

0

@dafik85 Z takimi drużynami jak Getafe to trzeba powalczyć o 3 punkty a nie testować wiecznego rekonwalescenta.

0

@zombie Ale zdrowszym na pewno nie.

0

@Huck Spokój z tyłu. Nerwówkę czy da radę dograć do końca meczu i się nie połamie nazywasz spokojem?

0

Czyli Barcelona będzie robiła za składowisko zawodników niepotrzebnych> Czekam jeszcze na info że Pjanić zostaje, są jeszcze Demebele, Coutinho,Neto, S. Roberto, Griezmann i gra gitara. W następnym okienku w ramach wietrzenia szatni i rewolucji kadrowej opchniemy Pedriego i Araujo, po co trzymać młodziaków jak mamy w składzie tak poważne nazwiska jak Umtiti który gwarantuje cały sezon na najwyższym poziomie. Zła wiadomość.

0

@KibicBarcy84 Fati poddał się leczeniu a nie kombinował z szamanami. Fati jest zawodnikiem z przyszłością, o ile nie pokrzyżuje wszystkiego kontuzja, Umtiti karierę na najwyższym poziomie ma za sobą. Porównanie bez sensu.

0

Trzeba poszukać kompromisu. Jak nie chce odejść to niech nie odchodzi tylko wypie...la.

0

W tej sytuacji kiedy parę newsów wcześniej wspomniano że wkrótce wróci MATS to Inaki między słupki, Neto out, Tenas na ławkę a potem zmiana hierarchii czyli MATS nr 1. W sytuacji kiedy zostanie lub odejdzie Neto a przyjdzie ktoś inny nie ma sensu żeby Inaki był nr 3, musiał by iść na wypożyczenie. A jak już miałby ktoś przyjść to jakiś czas temu mówiło się o Masipie, to chyba było by dobre rozwiązanie. Ale wg mnie Inaki na nr 12 (czy 13 jak to było w Hiszpanii i Anglii) i bez kombinowania. Chyba że jest obawa że MATS nie do końca jest sprawny i może się posypać. Casus Umtitiego może budzić niepokój.

7

Cała drużyna zagrała poniżej oczekiwań, pomijając pojedyncze przypadki jak ekipa z Holandii, a tu robi się sabat nad Garcią który popełnił jakieś błędy ale miał trudną sytuację osobistą, poza tym to młody stoper który dopiero wchodzi do drużyny. Naprawdę nie ma innych zawodników których można wziąć za d..ę po tym meczu? Gwiazdor Braithwaite, milioner następca Messiego Griezmann którego nie było widać, Alba, Dest, Neto, to czepili się wszyscy Garcii.

0

@NorbiTBOB "Iñaki Williams bardzo utrudniał mu życie, a w ostatniej minucie czasu gry jego brat Nico ... itd". Brat Inakiego Wiliamsa a nie Garcii, czytaj uważnie.

1

@hardmind Bredzisz. Jego mięśnie i ogólna kondycja fizyczna będą w stanie policzyć zera na koncie? Zresztą mówimy o Pedrim a nie np. Moribie.

2

No i teraz dalej wychodzi na to ze Griezmann to było kompletne nieporozumienie. Od momentu kiedy wodził za nos Barcelonę, nagrywał jakieś durne filmiki, już wtedy pokazał że nie ma tu dla niego miejsca. Po pierwszym razie było dać z nim spokój, nie, krętacz Bartek musiał ciągnąć dalej aż kupił smoka który połyka kasę w zamian nie dając tyle ile powinien. Griezmann powinien znaleźć się na jednej liście z Umtitim, Pjaniciem, Moribą, Coutinho i niestety Sergi Roberto.

1

Warunkiem sprowadzenia dziewiątki takiej jak de Jong jest odejście Braithwaita, gwiazdy dla części użytkowników tej strony, ale nie wiem czy taka zmiana ma sens.

0

No i dobrze, MATS na łąwkę, Pena na bramkę a Neto sprzedać póki zostało parę dni.

2

@HypeR OK, ale on jeszcze nie zaistniał w profesjonalnej piłce więc kto z LM go weźmie? Chyba jakiś klub ze średniej ligi który i tak polegnie po fazie grupowej a rozwój Collado będzie wyglądał tak że będzie się kopał po kościach z ogórkami w rodzimej lidze. Braga wydaje się idealnym rozwiązaniem, niezła liga, zdaje się że grają w LE (nie chce mi się szukać), czego chcieć więcej dla no name'a, bo powiedzmy sobie szczerze, kto go zna poza kibicami Barcy?

11

@Azi Jak czytam twoje komentarze w tej sprawie to odnoszę wrażenie że dowiedziałeś się o problemie dzisiaj i nie wiesz o co tu chodzi. Przecież temat jest jasny, Barca chciała zawodnika, koleś ze swoimi agentami wyskoczył z żądaniami z sufitu na które klub nie powinien się zgadzać i to wszystko. Jak nie chce u nas grać to adios, albo ktoś daje jakieś przyzwoite pieniądze za ciebie albo kiblujesz na trybunach bo będziesz blokował miejsce innym a klub nie ma zamiaru ogrywać zawodnika konkurencji. I taki zawodnik nie jest potrzebny kadrze. To nie jest gracz o ustalonej marce, który zrobi różnicę na boisku, to rozkapryszony młokos który ledwo liznął profesjonalnej piłki. Takim się daje szansę jeśli klub może wiązać z nim jakiekolwiek korzyści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?