1

@krzyrzak69 Bo on teraz powinien odpoczywać po ME a nie kopać się w drugorzędnym dla futbolu turnieju.

0

@JarekS Połowa kadry wygląda na przemęczonych bo "połowa kadry" ma drugi turniej w krótkim odstępie czasu. Aż się boję pomyśleć co będzie z tymi zawodnikami jak będą musieli się zaprząc do kieratu ligowo-pucharowego. Wysłanie zawodników z ME na IO który jest turniejem młodzieżowców to chory pomysł, zwłaszcza w tych covidowych czasach kiedy terminarze stoją na głowie.

2

Jednym słowem trzeba było nienormalnej sytuacji na świecie żeby Barca miała w miarę normalne przygotowania do sezonu.

0

@korolocik Trochę jest po czym bo Barca miała zagwarantowany jakiś procent od jego transferu więc wpadło by parę ojro do kasy.

2

@FCBurnley Coś jednak ugra jeśli pokaże że agenci 18-latka który ledwo co się pokazał nie będą dyktować klubowi warunków z sufitu.

2

@koksik2700 Problem jest w tym że jego ocena będzie zależała głównie od miejsca w tabeli i osiągnięciach w LM, a nie od tego jak rozwija się drużyna czyli ile szans dostają młodzi, czy wykrystalizował się jakiś styl itp.

0

@lukbed232 Ambicja trochę na poziomie: Stefan, znowu się naj...łeś w robocie. Nie wywalę cię, ale siedź cicho w kanciapie żeby nikt cię nie zobaczył do końca dniówki. Goście srają pieniędzmi ale wolą więcej zer na koncie niż więcej meczów na boisku.

7

@michal1899 Frajerami to będą jak ulegną naciskom małolata i jego otoczenia. On jeszcze nic wielkiego nie osiągnął, poza tym teraz mamy redukować wynagrodzenia a nie spełniać zachcianki jakiegoś szczeniaka.

6

@Adi123456789 Bez przesady, 24 lata, już 7 klubów w karierze, nie wiem co wcześniej osiągnął ale 14 bramek w rezerwach Barcy i hat-trick w sparingu z trzecioligowcem to chyba za mało żeby wiązać z nim jakieś nadzieje.

0

@barik_barca To znaczy że od razu na starcie można go lubić.

4

@Tomasz1984 Żeby daleko nie szukać taki Paulinho też tyrał na boisku, bramkę też czasem strzelił ale był dużo tańszy. Też mógłbym docenić to co Griezmann robi na boisku ale nie za takie pieniądze. A lubić go nie mam prawa za te szopki które wyczyniał przy okazji transferu. Barca powinna dać sobie z nim spokój po jego wyczynach kinematograficznych.

3

@ViscaelBarca2007 I jeszcze te MŚ w jakimś chorym terminie bo szejki mieli kaprynio i kupili sobie mistrzostwa.

1

@Boniek10 Z Salzburga jest bliżej do Niemiec niż z Barcelony więc co dziwnego że sobie tam pojadą? Informacja o meczu z Salzburgiem już była na stronie.

0

@SeWo77 Fakt że Barcelonę w koszulkach Barcelony ciężko się będzie doczekać. Ten szajsik to mają być podstawowe koszulki Barcy w tym sezonie? Jakoś mi umknęły newsy o nowych strojach.

0

W dobrym? Chyba w złym biorąc nasz punkt widzenia.

0

Jak chce zostać to niech zostanie w Barcelonie. W mieście Barcelona, Espanyolowi na pewno przyda się zawodnik na poziomie Braithwaita.

0

@Krystian1588 Poszukaj newsów o innych meczach Barca Legends a znajdziesz mnóstwo innych dziwnych nazwisk. Saviola był znanym zawodnikiem, jak ktoś interesuje się futbolem to nie musi sprawdzać jego nazwiska w google jak niektórych przypadkach. Angoy który często pojawia się w takich meczach legendą został chyba ze względu na swojego teścia.

3

@RR Znałem gościa który przeszedł zawał bezobjawowo i nie był to jakiś odosobniony przypadek. Nic mu się nie działo, nie padł na ulicy, nie wylądował w szpitalu a po jakimś czasie wyszło że jest po zawale. Z covidem jest pewnie podobnie, nic się komuś nie dzieje ale może zarazić innych którzy przejdą to już ciężej. Nie ma nic do śmiacia bo ch...wo i końca nie widać.

1

@Greenalley Trochę chyba pomyliłeś kompetencje, Koeman nie może zrobić z zawodnikiem to samo co Perez. Chociaż podejrzewam że to zwykła pomyłka przez roztargnienie i miałeś na myśli Laportę.

1

@Kubsoleon Jeśli prezes klubu uważa że drużyna powinna grać w takim a nie innym systemie to trener powinien powiedzieć krótko: do tego potrzebni mi są zawodnicy X, Y i Z i muszę ich mieć w tym okienku. A jak wygląda temat transferów w Barcy to wszyscy wiemy. Tak więc trzeba dobrać ustawienie do wykonawców a nie na siłę żonglować cyferkami.

0

@Niemczyk Bez żartów, na koniec artykułu jest podana informacja pogrubioną czcionką, nawet jak nie chciało ci się czytać całości to trudno tego nie zauważyć.

0

@pluszek Dobra, ale na tej emeryturze nie będą musieli iść do huty czy do kopalni żeby związać koniec z końcem jak bywało w PRL. Trzydziestoparoletni koleś z milionami na koncie i nazwiskiem ma idealny start żeby ustawić sobie życie po karierze. Chyba że sobie wymyślił że po skończeniu kopania piłki będzie resztę życia siedział w bujanym fotelu i sączył drinki. Zresztą przy ich zarobkach taki scenariusz też jest możliwy.

2

@konraden A jak się okazuje na ulicy heteroseksualizm? I każdy kogo męczy poprawność polityczna to zaraz jakiś prawak? Same prawaki, lewaki, okazuje się że bycie przeciętnym obywatelem ze swoimi poglądami nie mieści się w poprawności politycznej.

1

Tak, ten, teges, słyszałem że prawdopodobnie podobnież i tak w ogóle w pewnych kręgach mówi się o wymianie za Oblaka, MATS musi się wyleczyć, nie wiadomo co z Neto, nie wiadomo czy Inaki da radę i ma być taka wymiana.

0

Jeśli lubicie futbol i kibicujecie Barcy to przestańcie się zajmować tym czy piłkarz X albo Y może grać w pomocy, na wahadle albo na chachadle, czy ma mocniejszą prawą czy lewą nogę. Kupcie sobie jakiś podręcznik do ekonomii czy czegoś podobnego bo wiedza że MATS jest bramkarzem, Pique stoperem itd. nic nie daje. Kurde, jakbym chciał doczekać czasów kiedy wchodzę na stronę i czytam o tym że Barca rzuciła na stół kasę i kupiła gościa którego od jakiegoś czasu obserwowała bo pasował do składu. Tylko że futbol zabrnął już w takie miejsce że takich cudów to chyba nie ma nawet na poziomie LZS-ów.

4

@Garga Tylko że polityka transferowa Barcy w ciężkich bólach zdaje się zjeżdżać na jakieś normalne tory a Polska zasuwa dalej w dół chociaż dno już dawno minęliśmy.

5

@Mike1023 Zgadzam się z tym co napisałeś ale to wypoRZyczenie to woła o pomstę do piekła.

2

"Trio piłkarzy, którzy doskonale wiedzą, że ten presezon spędzą raczej na odliczaniu czasu do transferu". Raczej trio piłkarzy którzy spędzą następny sezon na ławce albo trybunach i nie na odliczaniu czegokolwiek a na liczeniu czy sprawdzają się cyferki na kontach.

1

@JarekS Ale zagrali słabo bo Hiszpania nie wygrała ME, a nie wygrała bo Lucho się nie zna na piłce i nie zabrał Puiga.

28

W sumie ma rację, Messi to poukładany facet, ma normalne życie prywatne, nie związał się z mafią, nie ładuje dragów, nie ma za kumpla dyktatora Kuby. Ciężko będzie przebić "osiągnięcia" boskiego Diego. A na boisku? Piłka to sport zespołowy więc wiele zależy od kolegów z drużyny a nie od jednego zawodnika. Zresztą sam fakt że Messi w tym wieku jest na szczycie podczas gdy Maradona w jego wieku ładował się na samo dno mówi wiele. Kempes powinien sobie darować takie porównania połączone z krytyką z d...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?