0

@LeoMessi1994 Oni tzn. kto? Ja na razie nie płaczę ale przestanie mi się zbierać na płacz jak od nas odejdzie. Nie wiem ile w komentarzach jest szczerości a ile ironii ale powiedzmy sobie szczerze, to nie jest zawodnik na Barcę. Zaangażowaniem to można zrobić furorę w Granadzie.

0

@MrCental Za dużo wypiłeś i ręką z myszką za daleko ci pojechała.

0

@gaq Sen powiadasz? Jak to było w memach " wstawaj, zesr...ś się".

1

@Tatazolwinia Klauzula klauzulą, może kiedyś ktoś da za niego pięć baniek i wszyscy będą zadowoleni. I jeszcze taka myśl mnie "najszła": starszy pan który gdzieś się bujał po lidze trzepakowej przyjeżdża do Polski i najpierw sobie rozstawia po kątach drugą(czyli tzw. pierwszą) ligę a potem zostaje gwiazdą ekstraklapy.

4

@grubiorz Była też sroga jazda jak Busi "przesiadł się" z szesnastki na piątkę. Jak to możliwe, taki cienki piłkarz dostaje numer po Puyolu!

2

Co tam Borek z Węgrzynem bredzą dzisiaj czy jutro. Są przecież w UK a tu jest godzina 23.20, do jutra brakuje jeszcze trochę minut. A tak poza tym Forza Italia!

2

Do d... z takim finałem, mecz się skończył w trzeciej minucie. Wygrana Angoli to najgorszy scenariusz.

0

Jeśli miałby się sprawdzić ten londyński scenariusz to niech idzie do Totków. Mam sentyment do Arsenalu pomimo że od x lat grają to co grają więc lepiej niech idzie do Spurs.

0

@totalcrack Ale Barca potrzebuje bramkarza do gry, na teraz a nie na przyszłość.

0

To już jest normalnie patologia. Młody, rozwijający się piłkarz nie może normalnie trenować bo na przeszkodzie stoją rozgrywki papierkowe.

0

@bielnikk Napisałem to w tym sensie że jest gościem który przed kontuzją miał pewne miejsce w składzie a nie jest zawodnikiem który nieśmiało puka do drzwi pierwszej drużyny i może lepiej jakby poszedł na wypożyczenie żeby złapać minuty.

0

@forest Panie, ale gołębi pilnuje gołębiarz a nie prawnik czy stado prawników. Przypomnij sobie jakie jazdy były choćby z kontraktem Haalanda, od kiedy aktywuje się jakaś klauzula, która umożliwia kupna zawodnika za taką a nie inną kwotę. Na tym bazują różne agenciury, prawniczury i reszta tego tałatajstwa.

0

@Krycha1899 Zbudowaną za darmo? To popatrz jakie są jazdy z różnymi młodymi - zdolnymi, którzy nawet nie trenowali z seniorami żeby ich utrzymać w klubie. Jak chociażby z tym Xavi jakimśtam , chyba Simonsem który poszedł do P$G.

2

@Krystian1588 Też tak mam i współczuję. W sumie to może straciłeś czas na wizytę u doktorków z NHS. Paracetamol można kupić bez recepty. Przypomniało mi się jak znajoma opowiadała, jej brat miał problemy z barkiem, nie mógł ruszyć ręką. Chyba przy trzeciej albo czwartej pan dohtór wpadł na pomysł żeby zamiast paracetamolu zaordynować prześwietlenie. Okazało się że chłopak ma złamany obojczyk. Narzekasz na polską służbę zdrowia? Jedź do UK.

0

@Nathan Ja tam się nie znam na wzorkach matematycznych i różnych kombinacjach z udziałem liczb ale z tego co słyszałem to da się udowodnić że dwa plus dwa nie musi być cztery.

0

@Adi123456789 Ale to zdanie Valencii a nie twoje może być decydujące.

1

@AntekGriezmann To nawet nie kwestia oczekiwań i że zna klub ale tego że ma jakieś doświadczenie w lidze czego brakuje młodym z Barcy B.

0

@totalcrack Tego co nie może grać bo dostał zawieszenie za doping? Fajny zestaw, MATS który nie zagra z powodu operacji i Onana który nie zagra z powodu dyskwalifikacji. Zawsze można postawić na bramce Pique, dobrze sobie radzi i pod naszą bramką i pod bramką przeciwnika to pewnie da radę między słupkami.

0

@Dertinho N€ymar nie jest zawodnikiem Barcy a ile różnych informacji na jego temat się naczytaliśmy.

0

@Bobski Znak czasu. Piłkarze już nie muszą jechać do Kataru po kasę bo mają Katar w Europie. Europie przynajmniej w sensie geograficznym bo w sensie kulturowym to już raczej nie - jeśli nie dzisiaj to za chwilę .

2

@bielnikk Jeśli chcesz Gayę (co na pewno jest dobrym pomysłem na przyszłość) to najpierw pomyśl co zrobić z Albą. Klub to nie reprezentacja gdzie jeden z nich zgodzi się na ławkę. Poza tym Ansu najlepiej się rozkręci jeśli będzie umiejętnie wprowadzany do składu w Barcy a nie przez łapanie minut w innym klubie. Fati to zawodnik po ciężkiej kontuzji a nie młodzieżowiec który potrzebuje więcej gry bo ma problem z miejscem w jedenastce.

3

Sytuacja z Pedrim wygląda jak w jakimś niewielkim klubie gdzie ktoś musi zagrać w seniorach bo jest niezły a potem musi zagrać w juniorach bo prezes chce żeby zrobili fajny wynik w rozgrywkach. Na koniec pożytek z tego talentu mają jedynie dziennikarze którzy mogą skrobnąć artykuł o tym jak młody, zdolny został zajechany bo dla czyjegoś widzimisię musiał pomagać juniorom. A IO to turniej młodzieżowców, od jakiegoś czasu z dodatkiem kilku starszych żeby ładnie to wyglądało. Igrzyska miały znaczenie dla futbolu ale przed 1930 rokiem.

0

"Pierwszą z opcji, o której mówi się już od dłuższego czasu, jest powrót Pjanicia do Juventusu". Dopiero co była informacja na tej stronie że temat nie istnieje bo Juve nie jest zainteresowany. Taka neymaroza: odejdzie, nie odejdzie, wróci, nie wróci. I tak dzień po dniu, a przecież to zawodnik który przez chwilę był istotnym zawodnikiem i jedną z gwiazd zespołu a nie bohater transferu przeprowadzonego przez pion finansowy a nie sportowy.

0

@normasubiektywna Teoretycznie masz rację ale z drugiej strony Barca wie jak temat wygląda, Tebas nie musi przypominać a jeśli już to nie publicznie. Bo wygląda na to że na problemach Barcy chce zaistnieć w mediach. A przy okazji robi krecią robotę Barcy - potencjalni kontrahenci mają kolejny argument, skoro tebas mówi głośno o takich sprawach to Barcelona jest pod ścianą i można ich dusić żeby kupić jak najtaniej. Nie wiem czego więcej jest w tebasie, idioty czy wroga Barcelony.

0

@Tomek54321 Wszystkich czyli kogo? Obrażasz kibiców bo nie podoba im się idea elitarnej grupki klubów odcinającej się od reszty "parweniuszy"?

1

@ramon59 Tylko że taka ankieta to było by coś w stylu: wiecie kumie, są dwie możliwości, albo wy pójdzie do miasta na jarmark a ja prześpię się z twoją żoną albo ja prześpię się z twoją żoną a wy pójdziecie na jarmark. Jedni i drudzy patrzą którędy by wydusić więcej kasy pod płaszczykiem podniesienia poziomu emocji itp. pierdół.

0

@JarekS Piłka to nie jest sport tylko biznes. Show idzie w kierunku jakiegoś gó.nianego wrestlingu, ma być zabawa, ma wygrać ten co ma wygrać, gawiedź ma zapłacić za TV albo bilet/hamburgerczycośtam/koszulka/szalik i iść do domu. A im ma się zgadzać kasa. Czytałem niedawno książkę o calcio i przypomniał mi się taki cytat jako motto jednego z rozdziałów: "Istnieje duże ryzyko, że całkowicie zawładnie nami pieniądz, a w naszym społeczeństwie materializm wygrał przez nokaut z duchem (...) Niestety, obecnie futbol jest sportem finansistów". Gianni Rivera, legenda włoskiej piłki, wypowiedź z 1998 roku. I co z tego że pojawia się krytyka kibiców, części dziennikarzy, ludzi związanych kiedyś ze środowiskiem jak ten sędzia. Karawana jedzie dalej. I nie lubię kreowania jakiś "true prawdziwków" ale piłka idzie w stronę żeby była produktem dla ludzi którzy mają dylemat co zrobić z kasą i pieniędzmi więc pójdą na mecz (Anglia - Włochy to co innego niż np. Dania, inny podpis pod selfikiem) niż dla kibiców którzy się tym emocjonują.

0

@dowi8 Ale osoby publiczne na pewne rzeczy nie mogą sobie pozwolić.

1

@martin86 Dlatego masz dobrą lekcję żeby nie wierzyć we wszystko co mówią media, zwłaszcza jeśli coś dotyczy tzw. poprawności politycznej.

0

Jeszcze wyjdzie na to że kupno Douglasa to nie był zły transfer - nie przyniósł tyle problemów i strat. Za tego Matheusa to ktoś powinien tłumaczyć się przed sądem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?