1

@Bocheno1 Zawsze można wejść na inne strony i poczytać o możliwych transferach Kryśki.

1

Jednym słowem jesteśmy 20 baniek w plecy, które trzeba będzie dopłacić L-poolowi nie mając żadnej gwarancji że ten wydatek się opłaci. Podejrzewam kolejne rozczarowanie.

2

@Hasszz Parodysta bo nie chce stawiać na gościa który ostatnio więcej czasu spędził nawet nie w gabinetach lekarskich tylko u jakiś szamanów niż na boisku i który w każdej chwili może się znowu posypać? Owszem szkoda gościa bo wydawało się że będziemy mieć klasowego stopera ale problemy zdrowotne to zweryfikowały. Dawanie komuś szansy za zasługi bo kiedyś "dał dużo radości" mija się z celem.

6

@equwesta Widzisz gdzieś pohukiwanie na młodzież? Bo ja widzę próbę postawienia do pionu młodziaka któremu odbija sodówka pomimo że jeszcze nic nie osiągnął.

0

@totalcrack Bartra czy Montoya dostali swoje szanse gdzie indziej i co? Jakoś nie zawojowali Europy.

1

@DIPENNN A do czego komu ta gó.noliga potrzebna? Chyba tylko żeby kilka klubów nabijały sobie kabzę w jakichś nudnych rozgrywkach gdzie sezon w sezon były by te same mecze. Najlepszym rozwiązaniem było by żeby puchary zostały w podobnej formie jak są tylko kluby powinny się dogadać z UEFA, a nie robić jakąś chorą siuperlygę.

0

@totalcrack Gdzie są dzisiaj ci potencjalni wartościowi zmiennicy? Ktoś robi gdzieś karierę? Gdzie dzisiaj jest np. Bartra który miał być drugim Puyolem jak już mówimy o stoperach?

0

@JarekS W kadrze U-19 też nie powinno być zawodników którzy mogą w jakiś sposób demoralizować młodzież złym przykładem. Ja bym mu dał plan indywidualnych treningów i oddelegował któregoś z asystentów trenera żeby sprawdzał czy go realizuje.

0

Prawdopodobnie pożegna się Braithwaite? Jakoś się żegna i pożegnać nie może, tym bardziej że sam nie jest zainteresowany tym pożegnaniem. Będziemy mieli ławkowca/trybunowicza, który później będzie opowiadał jaki to był świetny ale dostawał szans nie biorąc pod uwagę że jest za słaby na klasowy klub. Wątpię czy uda nam się pozbyć kogoś z niechcianych zawodników, za dobrze tu mają.

4

@Huta1968 Zamieszanie? Raczej ulgę że nie będzie gościa w który z niczego może zrobić krzywdę przeciwnikowi. Trzeba tylko oduczyć ich nawyku podawania do Messiego w każdej możliwej sytuacji.

1

Czyli księgowi i lekarze dalej mają zajęcie.

4

@totalcrack Ten średniak potrzebny był jako rezerwowy stoper i spełniał swoją rolę, a nawet jak się popsuł Umtiti to też dawał radę w pierwszym składzie. Szkoda że zaliczył zniżkę formy ale jest jeszcze w takim wieku że może się odbudować. Z Umtitiego już nic nie będzie, w każdym razie na pewno nie topowy stoper jakim był przed kłopotami zdrowotnymi.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ten chłopak był sprowadzony do drużyny rezerw. Poza tym w takim Ajaxie, w lidze holenderskiej pewnie by błyszczał ze swoim potencjałem, w La Liga jest jednak trochę wyższy poziom niż w Eredivisie. Pomału, daj mu czas, a przykład Pedriego pokazuje że nawet młodziak ma szansę zaistnieć w Barcy.

0

Podobno miał nie lecieć na zgrupowanie tylko zostać w Barcelonie i m.in. pilnować sprawy Messiego. Chyba że to była taka szybka "wizyta gospodarska" jak u nas za Gierka. Tyle że w dobie pandemii to takie bujanie się po świecie jest trochę nierozsądne.

0

@Turio Bo dla takiego klubu jak Barca to jest środek tabeli, zobacz ile drużyn może powalczyć o czołowe lokaty i stwórz z tego tabelę.

0

@Stanio87 Zobaczymy jak zacznie się liga, PK, LM, ciekawe czy będzie taki świeży jak praktycznie nie ma odpoczynku między sezonami.

12

Jakoś dziennikarze Sportu chyba przysnęli cy cóś. "Brakuje tylko graczy, którzy uczestniczyli w Copa América", czyli olimpijczycy już wrócili i trenują z drużyną?

2

Teraz tylko problem żeby kluby jakoś się dogadały z UEFA w kwestii pucharów i podziału zysków, a na to się nie zanosi. Jakaś gów.iana superkupa to zabawa paru najbogatszych klubów które sobie odjadą jeszcze dalej i będą się bawić w swojej piaskownicy a kibice zostaną pozbawieni rywalizacji klubów o różnym poziomie gdzie nic tak nie cieszy jak niespodzianki. Zresztą protesty kibiców mówią same za siebie. Impas trwa dalej a i tak zwycięży kasa, wszystko jedno z której strony.

16

@amanter Tu nie chodzi o biedę w klubie ale o pewne zasady. Nie może sobie osiemnastolatek który chwilę temu pokazał się w seniorskiej piłce dyktować nie wiadomo jakich warunków. Nie pasuje - wypad do szejków. Jak zrobi karierę to będziemy go pamiętali jako pazernego gnojka któremu kasa i agenci poprzestawiali meble pod beretem.

0

@Pablit A na Umtitim więcej zaoszczędzić. Lenglet miał słaby ostatni sezon ale mimo wszystko jest większa pewność że się nie rozsypie, a Umtiti to wielka niewiadoma. Pamiętając co było z Vermaelenem lepiej dać sobie z nim spokój.

0

@galacticass To boski Diego był kowalem? Czy tylko ją ukłuł?

7

@Peciak Tak, oczywiście. Poza tym wszystko w porządku?

1

@BombowiecKrawczyk Umtitiego to się pewnie nie doczekamy. Prędzej Neto bo on gwarantuje że na jakimś poziomie zagra a Umtiti to raz że forma może jakaś będzie a może nie, dwa że w każdej chwili może się posypać, trzy że kto weźmie go z taką pensją.

1

@kondrel19 Na pewno taka sytuacja jest mocno frustrująca ale z drugiej strony wiesz w jakich porąbanych czasach żyjemy i planowanie takiego wyjazdu to baaardzo duże ryzyko. Ryzyko że w każdej chwili wszystko się posypie a ty będziesz miał problem z odzyskaniem kasy.

1

@BombowiecKrawczyk A jest proste? Na razie wiadomo że klub i zawodnik są zgodni w kwestii odejścia tylko że jakoś nie słychać o konkretnych ofertach. To coś jak poranny news o Zielińskim: podobno jest nim zainteresowane pół Europy tylko że Napoli otrzymało 0 (słownie zero) ofert za Zielińskiego.

0

@Luccas Kozioł ofiarny to by był w przypadku kiedy klub by go odstrzelił a on sam chce się odstrzelić.

1

@krzyrzak69 Osiemnastoletni Pedri po pierwszym sezonie w poważnej piłce i ME ma jeszcze zapierdzielać jak przecinak na IO praktycznie bez odpoczynku, tak? Dla mnie w ogóle to jest chore że tylu piłkarzy z dorosłej kadry pojechało na igrzyska zwłaszcza że terminarze stoją na głowie przez covid, a czekają jeszcze MŚ w poj...m terminie bo mistrzostwa kupili sobie szejkowie. Ciekawy jestem ilu tych olimpijczyków złapie kontuzje i ilu zagra sezon na poziomie zbliżonym do optymalnego.

2

@dv_7 Na koniec to po cholerę w ogóle będzie nam potrzebny młody zawodnik który cały presezon przesiedział na d...? Barca A i B mają swoje cele i potrzebują zawodników do gry a nie takich którzy dopiero budują formę. Co innego np Fati albo Pedri który będzie potrzebował odpoczynku ale nie koleś który się wypisał z przygotowań na własne życzenie. Ja osobiście zakończył bym ten kabaret, nawet wizerunkowo Barca może stracić przez użeranie się z jakimś małolatem.

4

Barca powinna go olać. Kto to w ogóle jest żeby tak się stawiać w kwestii pieniędzy? Gwiazda europejskiej piłki? Lepiej teraz się go pozbyć bo potem będą jeszcze większe problemy jak już teraz odstawia takie szopki.

5

@JarekS Zdecydowanie nie masz racji. Przecież fachoffcy z LaRamblii wyliczyli że przeciętny piłkarz Barcy ma na koncie więcej trofeów od niego więc jaką wiedzę on może im przekazać? Zatrudniono go ba ma układy w zarządzie a to tylko zbędne obciążenie budżetu. Pewnie padło jeszcze więcej merytorycznych argumentów przeciwko Gonzalezowi ale nawet nie chce mi się tego czytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?