slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nadachu Głupie błędy? Z Hiszpanią powalczyliśmy bo na to nas było stać ale jak trzeba było zagrać w piłkę ze Słowacją i Szwecją to polegliśmy. Sousa pewnie zostanie, podobno Koźmiński zadeklarował że przy jego wygranej nie będzie zmiany, nie wiadomo co myśli Kulesza ale generalnie teraz wymiana Sousy jest tak samo mądra jak zatrudnienie Brzęczka i jego późne zwolnienie. Potrzeba trenera i jakiegoś długofalowego projektu, a tak Sousa polegnie w el. MŚ i znowu będzie ktoś nowy i deja vu.
0
@ander123 Co ma do tego liga, kto z nich gra w polskiej lidze. Tu so same ełropejczyki z lig ełropejskich, Czy np Dania ma mocną ligę (fakt, mocniejszą od nas ale każda jest).
0
@Rust_Cohle Ten co się obraził na reprezentację bo go powołali do młodzieżówki i nie dostał z marszu nr 1?
0
@clyde A ile nam to dało punktów? Podreperował sobie statystyki turniejowe bez przełożenia na wyniki reprezentacji.
0
@Sulimo Po bardzo dobrej drugiej połowie to się idzie spać albo idzie do sklepu po trzecią a nie awansuje w mistrzostwach.
0
podsumowanie występu Polaków. Idźcie w ch....
0
@Kibic1998 Nie wygramy, było grać wcześniej
1
No i teraz będzie ból, co by było gdyby. I tak się żegnamy z ME.
0
@Peszko07 Pod grą, nie grą , to już stypa a nie mecz.
0
@Barca1992 Nic się nie zgadza bo do Kataru nie pojedziemy.
4
Chyba jestem zbyt naiwny, a przecież mam już swoje lata. Reprezentacja gra kupę od wieków, dzisiaj ciężko nie awansować na jakieś mistrzostwa więc sam awans nie jest wyznacznikiem, a jednak człowiek się zawsze łudzi. I potem dostaje taki strzał w pysk jak ze Słowacją czy dzisiaj ze Szwecją. Zawsze to boli.
1
Musztarda po obiedzie
0
@Faun Na Polskę wystarczy
2
@MesQueUnClub96 Nie załadował, a to podobno najlepszy napastnik na świecie. I nie załaduje bo w reprezentacji jest taki se.
0
@AmigoBlancos Ale sami sobie stworzyliśmy taką sytuację. Było zagrać normalny mecz ze Słowacją a nie taraz płakać że źle nie grają, blablabla, mają pecha, blablabla. Tego meczu nie wygramy, koniec, trzy mecze i do domu.
0
Tyle kasy wydane za gościa i wyjdzie na to że pieniądze za kontuzję to jedyny zysk. Ani na boisku nic nie pokazał, ani na transferze nic nie zarobimy bo odkibluje ten rok kontraktu i odejdzie za darmo.
0
@Senyer A wiesz jak się wymawia nazwisko holenderskiego bramkarza De Goey?
1
@Dundersztyc Też widziałem taką informację, było jeszcze o zarobkach: "Messi teraz zgodzi się na obniżkę płac, ale w 2022 roku, przy okazji kolejnej prolongaty, Barcelona wyrówna jego pensję".
1
@JarekS Pensja swoją drogą ale szansa gry na wyższym poziomie też jest istotna. Oriol jest już w tym wieku że powinien szukać innych wyzwań niż rezerwy a kariery w pierwszej Barcy już raczej nie zrobi.
1
@RKS1979 Przy tym Verma jak już chwilowo był zdrowy to prezentował pewien poziom i nie trzeba było się zastanawiać czy odpali.
2
@CuleLbn W "Kwestii godzin"jest napisane że opcja ta została anulowana po rozegraniu przez niego 50 meczów w Sassuolo ale Barca dostała za to 6 baniek zmiennych więc i tak wyszła na swoje.
P.S. - co to jest Shaktar? Po polsku piszemy Szachtar, podobno Polacy nie gęsi a zrobiła się jakaś durna moda na stosowanie angielskojęzycznej transkrypcji z ruskiego czy ukraińskiego.
0
Swoją drogą to paradoks że rekordzistą występów w takiej reprezentacji jak Hiszpania jest zwykły rzeźnik.
0
Bez żartów, grę zakończyliśmy przegrywając ze Słowacją. Mamy dwa mecze, jeden punkt i ostatnie miejsce w tabeli. Nawet ostatni sezon Barcy pokazał że żeby coś ugrać trzeba wygrywać z tymi słabszymi a my polegliśmy z drużynami typu Granada. A poza tym Szwecja ma dzień więcej odpoczynku, nie musi latać z jednego końca Europy prawie do Azji i zagra na luzie bo to my musimy.
0
@Sheva77 Nie jestem kibic bo nie jestem ślepy?
8
@Bogan Generalnie Dembele ma problemy ze zdrowiem a Barca ma problem z Dembele. Zresztą nie tylko z nim bo z wszystkimi Francuzami jakich mamy w składzie. A Dembele to murowany kandydat do 11-tki wszechczasów naszego klubu. Oczywiście 11-tki największych niewypałów transferowych.
0
@DLFCB Coś jak w "castingu" w Vabank Machulskiego: Nazwisko? X (nie pamiętam jakie tam padały) - Niedobre, Nazwisko? Y - Niedobre, Nazwisko? Kowalski Jan. Krucabomba, dobra twarz.
0
@robimen12345 Nie zagrali wybitnego meczu, po prostu powalczyli, coś czego zabrakło ze Słowacją. I oddałbym ten dzisiejszy jeden punkt za trzy punkty ze Słowakami. Wtedy moglibyśmy mówić że dalej jesteśmy w grze, dzisiaj mamy tylko złudzenia. A za jakieś "zwycięstwa mentalne" nie dają dodatkowych punktów, takie coś dobre jest w lidze albo na początku eliminacji a nie w turnieju gdzie został nam tylko jeden mecz.
0
Jordi Alba piłkarzem meczu(?). Na zdjęciu z nagrodą może kandydować na najsmutniejszego (albo najbardziej zdziwionego) zdobywcę tej nagrody.
P.S. Ten znak zapytania to do tego czy rzeczywiście zasłużył.
6
Może honor mamy, udało się go odzyskać po kompromitacji ze Słowacją, ale mamy 1 punkt po dwóch meczach. Ja dalej w nich nie wierzę. Było tak zagrać ze Słowacją, wygrać to dzisiaj inaczej byśmy gadali. Ze Szwecją max remis i do domu.
1
To skoro facet próbuje przedstawić się jako takiego romantyka futbolu to po cholerę brał się za taką drużynę jak Barca? trudno było odgadnąć że nie jest to miejsce gdzie nie będzie cieszył się codziennymi treningami z piłkarskimi entuzjastami tylko idzie do klubu który funkcjonuje w innych realiach?