slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Bogan Generalnie Dembele ma problemy ze zdrowiem a Barca ma problem z Dembele. Zresztą nie tylko z nim bo z wszystkimi Francuzami jakich mamy w składzie. A Dembele to murowany kandydat do 11-tki wszechczasów naszego klubu. Oczywiście 11-tki największych niewypałów transferowych.
0
@DLFCB Coś jak w "castingu" w Vabank Machulskiego: Nazwisko? X (nie pamiętam jakie tam padały) - Niedobre, Nazwisko? Y - Niedobre, Nazwisko? Kowalski Jan. Krucabomba, dobra twarz.
0
@robimen12345 Nie zagrali wybitnego meczu, po prostu powalczyli, coś czego zabrakło ze Słowacją. I oddałbym ten dzisiejszy jeden punkt za trzy punkty ze Słowakami. Wtedy moglibyśmy mówić że dalej jesteśmy w grze, dzisiaj mamy tylko złudzenia. A za jakieś "zwycięstwa mentalne" nie dają dodatkowych punktów, takie coś dobre jest w lidze albo na początku eliminacji a nie w turnieju gdzie został nam tylko jeden mecz.
0
Jordi Alba piłkarzem meczu(?). Na zdjęciu z nagrodą może kandydować na najsmutniejszego (albo najbardziej zdziwionego) zdobywcę tej nagrody.
P.S. Ten znak zapytania to do tego czy rzeczywiście zasłużył.
6
Może honor mamy, udało się go odzyskać po kompromitacji ze Słowacją, ale mamy 1 punkt po dwóch meczach. Ja dalej w nich nie wierzę. Było tak zagrać ze Słowacją, wygrać to dzisiaj inaczej byśmy gadali. Ze Szwecją max remis i do domu.
1
To skoro facet próbuje przedstawić się jako takiego romantyka futbolu to po cholerę brał się za taką drużynę jak Barca? trudno było odgadnąć że nie jest to miejsce gdzie nie będzie cieszył się codziennymi treningami z piłkarskimi entuzjastami tylko idzie do klubu który funkcjonuje w innych realiach?
1
@EleanoR Teraz pobiliśmy samych siebie bo i to "wszystko" czyli jakieś szanse na wyjście z grupy, i honor przepieprzyliśmy hurtem już w meczu otwarcia.
1
@EleanoR Każdy się tak nabija ale zobaczcie: w trzeciej (chyba) lidze hiszpańskiej gra klub z Andory, jego właścicielem jest Pique itd. Czyli Andora ma wiele wspólnego z futbolem hiszpańskim. A my Andorę "rozgromiliśmy" aż 3-0 więc z jakąś Hiszpanią nie powinno być problemów. Więcej wiary w naszą reprezentację, mamy trenera który tak pięknie gada czego chcieć więcej?
0
Może i jest ale w historii czego? Na pewno nie w historii Barcy, tu może być jednym z najbardziej przepłaconych zawodników w historii.
10
Ta seta Depaya wywalona w kosmos straszna, ale mimo wszystko jestem ciekawy jak się to wszystko potoczy. Podobno jeśli Holandia zapewni sobie awans to transfer będzie przyklepany i tu już chodzi nie o samego zawodnika tylko o wiarygodność klubu na rynku transferowym. No i szkoda Wijnalduma że wylądował w P$G.
0
https://www.chamsko.pl/108431/Zloty_laur_konkubenta@Aqualitek
0
@BARCA1899Messi Taa, zapłaci tak jak kaczyński płaci 500+ ze swojej.
1
Te rankingi na ogół nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości, piłkarz wart jest tyle ile za niego ktoś chce zapłacić. Z drugiej strony warto czasem coś takiego przejrzeć bo ja np. przypomniałem sobie że jest u nas ktoś taki jak Matheus Fernandes.
0
@swer2251Teoretycznie jest dużo obrońców, a konkretnie stoperów ale problem polega na tym że niektórzy nie spełniają wymagań takiego klubu jak Barcelona i dlatego potrzebne są zmiany.
0
@hazo428 Albo zainteresuj się historią klubu. Facet jednak trochę tu pograł, więcej niż np. Valverde albo niektórzy z drużyny Barca Legends.
2
Ciekawe czy doczekamy się kiedy zdjęcia tego osobnika będą publikowane tylko z czarnym paskiem na oczach., a jego nazwisko zostanie skrócone do pierwszej litery.
12
@X_Filip_X Ja bym wolał żeby się spakował Umtiti.
0
To jest chore, koleś chwilę temu zaistniał w poważnej piłce i już pojawiają się nie wiadomo jakie oczekiwania kontraktowe.
3
Nie podobają mi się takie posunięcia, na kilometr zalatuje nepotyzmem a po rządach Bartomeu ważne jest oczyszczenie atmosfery wokół klubu i odbudowanie jego wizerunku. Takimi decyzjami raczej się tego nie osiągnie.
0
@Faun Ja się za nich wstydzę, jestem Polakiem a oni pokazują się publicznie w koszulkach z godłem narodowym. Barca to jak żona albo kochanka, Polska to jak matka, tego się nie da zmienić.
1
@LatajacyHolender Nie wiem czy do końca na farcie, nie lubię Bayernu, nie interesuje mnie to. Jest topowym napadziorem ale jaki z niego kapitan reprezentacji, czy daje jakiś impuls w takich meczach jak dzisiaj? Co mnie obchodzi co gra Zieliński w Napoli, co mnie obchodzi Szczęsny w Juve albo Krychowiak u ruskich jak w reprezentacji są takimi niewidocznymi liderami?
5
Kiedyś to było... był mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Dzisiaj mamy temat zamknięty po pierwszym meczu.
14
Wstyd, wstyd,wstyd. Gnoje wrócą do klubów, będą liczyć zera na kontach a my się musimy za tych szmaciarzy wstydzić.
0
@BorzyKrzys Oni mają wyje...ne, czekają tylko na wakacje.
0
@kkbarca Do tego pewnie też się nie nadają.
1
@Rokita Następny mecz jest o nic więc nie ma o czym gadać. Zaraz dostaniemy dwójkę, zresztą remis nic nie daje. Te mistrzostwa są tak zje...e że nawet nie można powiedzieć że możemy pakować walizki bo to są ME na walizkach.
2
@lucas/catalan I to pewnie nie jest jego ostatnie słowo. Tyle że nie na wielkich imprezach bo z taką kadrą to znowu będziemy mieli długą przerwę z mistrzostwami.
0
Jednym słowem mistrzostwa jeszcze przed końcem pierwszej połowy pierwszego meczu z punktu widzenia kibica reprezentacji Polski mamy z głowy. Można sobie na spokojnie oglądać inne mecze. Szkoda że mam dzisiaj wolne i muszę oglądać te boleści.
2
@JohnnyBarca Posługujesz się językiem z planety gościa którego masz w awatarze?
16
Przypomniał mi się taki stary kawał: facet miał na podwórku syrenkę (samochód a nie babę-rybę). Przyszedł do niego kumpel, ogląda to cudo ze wszystkich stron, w końcu pyta
- Może byś mi ją sprzedał? Ile za nią chcesz?
- Pół litra.
- Pół litra? Już lecę do sklepu i przynoszę.
- Pół litra ja ci dam jak mi zabierzesz stąd ten złom.