3

@MaziFCB Słuch po nim zaginie? O wspomnianym przez Ciebie Douglasie ciągle nie możemy zapomnieć.

0

@antymadrista1 A widzisz gdzieś tu jakiś tort?

1

@Wlochaty999 Dramat mamy już teraz. Sportowy. Zawodnik za którego wywalono kosmiczną kasę buja się po gabinetach lekarskich zamiast niszczyć wszystkich na boisku. Z ekipy francuskiej możemy zostawić Lengleta, a Umtiti, Dembele, Griezmann do widzenia.

5

Jak już jesteśmy przy finansach to ciekawe jak się potoczy sprawa najkowych koszulek. Z góry było mówione że klub poniesie straty i nagle wszystko ucichło.

2

@olek10 Tu niestety możesz mieć rację ale transfer Griezmanna to temat na inną dyskusję. Ja nie wiem po co on tu przyszedł, ja nie wiem co on tu jeszcze robi.

0

@robertocarlos76 Ja myślę że zarząd nic nie chciał pokazać tylko życie pokazało że ten zarząd nie potrafi poruszać się na rynku transferowym. Miał być stoper i napastnik. Ni ma. Koniec, kropka. Zresztą patrząc wstecz można sobie wyrobić zdanie na temat polityki transferowej. Tak samo patrząc na to okienko gdzie dobrzy zawodnicy odchodzą za grosze.

0

Z Francuzów to powinien zostać u nas tylko Lenglet. Chociaż i do niego są zarzuty.

3

Wy tak poważnie z tym Braithwaitem? Facet całą karierę bujał się po peryferiach wielkiej piłki a teraz nagle ma zbawić Barcę?

1

@Chicken1992 Ależ o co ci chodzi? Czy rozdawanie piłkarzy za czapkę gruszek nie jest rewolucyjnym posunięciem? Zostawienie trenera z niedomkniętą kadrą nie można nazwać rewolucją? Ja jestem k...a j... m.ć przeszczęśliwy z tej naszej rewolucji.

3

A ja to taki czepialski jestem. Lenglet zagrał 90 minut?

0

@lukasz9197 "Jego kariera klubowa nie powala na kolana". K...a to co cię może powalić na kolana? Chyba głupszy komentarz od twojego ale ciężko taki wysmażyć.

4

@FioletoweOczy Chłodno o Messim? Messi to Messi, Ansu to Ansu, przyzwyczailiśmy się że jakiś młody zawodnik ma być drugim kimśtam a powinien być pierwszym sobą.

0

@gaq Tak szczerze to niech wraca nawet jutro, ale nie u nas. Wydawało się że mamy stopera-skałę ale życie potoczyło się tak a nie inaczej i lepiej żeby odszedł.

0

@DawidekFCB Miałem dokładnie tak samo i przez chwilę musiałem się zastanowić co jo do cholery czytom.

0

@sopelinho Dwa lata temu wydaliśmy ponad sto baniek(funtów) na transfery i skończyło się efektownym spadnięciem na ryj.

0

@burza1982 Fulham to w tym sezonie poleci z hukiem z ligi. I mówię to jako kibic Fulham mający emocjonalny stosunek do tego klubu a nie bierny obserwator.

0

@Barcamoja Marlon ponoć nie przeszedł testów medycznych, jeśli to prawda to ciekawe co za tym się kryje.

1

@babinio Wiesz jak jest, ponarzekać trzeba, daliśmy się parę razy zepchnąć do defensywy co groziło "załamaniem wyniku". Nie chodziło mi o to żeby cały czas cisnąc tylko o to że Celta raz czy drugi narobiła nam wiatru w okolicach bramki. Ale to takie zwykłe czepialstwo, wygraliśmy 3-0 na ciężkim terenie, grając w 10, czego chcieć więcej.

1

@HypeR Sorki że się przypierdzielam, ale to jest Ferencvaros a nie ten jakiś węgierski, poszperaj sobie po historii to zobaczysz że nie powinno się o nich mówić tak lekceważąco.

0

@equwesta Jeszcze jeden minus. Griezmann. Facet sprowadzony za takie pieniądze powinien błyszczeć na boisku a nie być na nim.

2

@AxelF Sędziowie w Hiszpanii to temat na rozprawę naukową, jak ktoś taki jak Lahoz jest uznawany za nr 1 w kraju to dalej może być tylko jeszcze gorzej.

0

Wg mnie najgorsze było to że nie mieliśmy pełnej kontroli nad meczem, przez 90 minut. Były momenty że piłka fruwała nam po polu karnym a Neto musiał błysnąć, do tego poprzeczka. Fakt, graliśmy w 10-tkę, ale ta gra miała parę "trybów ekonomicznych" co przy wyniku 2-0 mogło skończyć się poważną nerwówką, dobrze że tak przez wielu nielubiany tu u nas Sergi zamknął temat na sam koniec meczu.

2

@Bielik12345 Może transfer do innego klubu? Nie widzę go u nas.

2

@Fetta Ale trzeba wziąć pod uwagę że na koniec kariery to on chciałby w świetle jupiterów podnieść jeszcze jakiś puchar a nie szarpać się w bagienku jakim teraz jest Barca. On tu ma do strzelenia bramką w najbliższym meczu a nie babranie się w gabinetowych wojnach.

0

@Kimirionum Jak nie wyjdą to wypełzną. Dadzą radę. Niestety.

4

@cyron1 Tak bawiąc się w złośliwości, ktoś im zakartkuje, zaVARuje, zagwiżdże i wyjdą z grupy a nawet zajdą wysoko.

1

@Kaktus3 Patrząc wstecz to można jeszcze powiedzieć, że kto jak kto ale Koeman wie jak mocno przy...ć z buta. A tego nam też potrzeba, w każdym aspekcie.

0

Moja opinia jest może mocno przesadzona, ale biorąc pod uwagę to wszystko co się dzieje w klubie to nawet Ferencváros jest dla nas groźnym przeciwnikiem. Zjechaliśmy tak że Barca nie jest faworytem w jakimkolwiek układzie, wyjdziemy z grupy i będzie dobrze. Oby tylko unikać spektakularnych wp...li jakie sobie ostatnio kolekcjonowaliśmy.

4

@FutbolToMagia Taka mała korekta, sprzedaliśmy średniaka a zostaliśmy z pomocnikiem, p.o. prawego obrońcy.

0

@Majsteer Może będzie szybciej, widziałeś jak długo Arturo leciał samolotem do Mediolanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?