0

@Harnas2 Mimo wszystko jak zwykle starał się, coś tam szarpał ale podsumowaniem jego gry była jedna z ostatnich akcji. Ten rzut wolny z doliczonego czasu. Aż się prosiło zagrać gdzieś do boku, rozegrać piłkę i wtedy próbować strzału, gołym okiem laika widać było że próba bezpośredniego strzału raczej się nie uda. Messi zrobił po swojemu, przepadła ostatnia szansa na 1 pkt.

0

@Elvisek Wstawić Big Sama. Zejdź na ziemię. Ktoś go będzie na wózku woził po boisku? Lenglet jest od jakiegoś czasu totalnie bez formy ale o Umtitim musimy zapomnieć. Po prostu: królestwo za stopera! Kandydaci na prezesa niech nie bredzą o N€ymarach, Haalandach tylko niech przedstawią realny plan sprowadzenia ŚO. A jest na stronie artykuł o tym że klub może nie mieć takich planów.

0

@ksawizimens Ale zauważ że lepszy był zespół teoretycznie słabszy więc jednak trzeba poszukać winnych i wyciągnąć wnioski. Zresztą czy w tym meczu był lepszy i gorszy? Jedni wykorzystali prezenty i nie dali sobie zrobić krzywdy (pomimo straconej bramki), drudzy zamiast grać w piłkę to kopali piłkę.

0

@Crema Catalunya To dzisiaj przegrał Koeman i jego system a nie zawodnicy którzy zagrali źle? To była taka padaka że czy by zagrali 7-2-1 czy 3-2-5 to i tak by nic nie zmieniło. Jedyny błąd Koemana to ten że nie zgłosił się do rozgrywek bo może on by coś uszarpał.

3

@mimikas Bez żartów, co użytkownicy tej strony mogą zrobić dla klubu? A że po takim meczu z każdego wylewa się żółć to nic dziwnego.

1

@molas1305 Dziwne tłumaczenie. To są chłopaki z orlika że czują presję grając z Messim? To niech idą do Kataru, tam kasa jest podobna a nie ma Messiego.

3

To było coś strasznego. Boję się iść spać.

0

Ciekawe czy po meczu redakcja zrobi tradycyjne zestawienie najlepsze/najgorsze, bo tych pozytywów to ni cholery nie widać.

0

jak się nie strzela takich akcji... to trudno myśleć o punktach

2

Spokojnie, Cadiz ma jeszcze 20 minut żeby strzelić trzecią bramkę. Tragedia.

0

De Jong do zmiany

1

@Marjando Powtórka z rozrywki, po co się męczyć, podam do Messiego może on coś wykombinuje.

2

Tak strasznego bicia głową w mur to chyba dawno nie widziałem. Sprawdziłem staty, posiadanie piłki 81-19%, tylko że nic z tego nie wynika. Koeman musi sobie kupić rękawice bokserskie i w przerwie prać ich po łbach bo inaczej nic z tego nie będzie.

1

Alba, co to było, strzał? Tak strzela zawodnik na takim poziomie?

2

1500 podań, w prawo, w lewo, do przodu, do tyłu i g... z tego mamy.

0

No i mamy fajny początek

1

@th@les Swoją drogą to ciekawe jakie szanse miałby ktoś kto by postawił sprawę jasno i obiecał krew, pot i łzy. Bo raczej tego należy się spodziewać.

0

@Pulolek A ja myślę odwrotnie. Kij z tym parę euro, Messi co prawda nie kolekcjonuje kartek ale może się zdarzyć że nazbiera ich tyle że wypadnie mu pauza w ważnym meczu więc ta jest ewidentnie niepotrzebna. Tyle że przepis jest przepisem i wątpię czy da się tu coś ugrać.

1

@PePeMasta Z ciekawości sprawdziłem na flashscore, ciekawe jest też że LO strzela w meczu 4 bramki. Chociaż biorąc pod uwagę że to zawodniczka z nr7 to może zagrała tam z konieczności, nie śledzę kobiecej piłki więc nie wiem jak to wygląda.

0

Wyrównanie rekordu Pelego... Tylko te jego rekordy to są takie trochę kontrowersyjne. Jak np akcja ze staniem na bramce a w następnym meczu strzeleniem podobno tysięcznego gola. U nas przecież poleciały mecze i bramki legendom: Lubańskiemu, Lacie, Deynie. Nie ma co się oglądać na tamte czasy, jeśli Messi ma bić jeszcze jakieś rekordy to w konfrontacji ze współczesnymi.

1

Mimo wszystko w klubie przydało by się czterech ŚO, Pique nie wiadomo kiedy wróci, Umtitiego trzeba skreślić bo nie będzie z niego pożytku. Przed meczem z Ferencvarosem był ból głowy, dobrze że uraz Lengleta okazał się niegroźny bo trzeba by było kombinować z którymś z defensywnych pomocników na stoperze.

0

@R_A_F_I_K Nie odjechał. On sam wyskoczył z niego w biegu.

3

Tak na prawdę to wiemy że wyszedł na boisko. I co dalej? Dwa źródła i dwa różne czasy trwania meczu. Różnica ... a, raptem pół godziny, co to takiego. Ja osobiście w niego już nie wierzę chociaż przed jego "leczeniem" byłem przekonany że mamy stopera jakiego potrzebujemy. Sprzedać jak najszybciej, szukać kogoś innego.

0

@Tatazolwinia Z tego co widzę to jego agentem jest Raiola czyli facet który potrafi wydusić pieniądze z kamienia. A dalej - gościu, dostajesz kasę za transfer i dziel się z nią ze swoimi bliskimi, współpracownikami i innymi. Dobrze że okienko zaczyna się w styczniu a nie w grudniu bo kluby musiały by kupować prezenty pod choinkę rodzinom kupowanych piłkarzy.

0

@Ansufati123 Tenas? Bez przesady, jeśli nie Neto to Inaki Pena. I Lengletowi raczej dał bym odpocząć, miał jakiś lekki uraz, po co ryzykować.

0

@HubertMlody Wiadomo że to jest chore ale stary Haaland też był piłkarzem i pewnie ma wpływ na karierę syna. Z drugiej strony to idąc tym tropem jeśli ktoś ma np prywatnego dietetyka to jemu też się należy prowizja od transferu? Kasa dla zawodnika, kasa dla agenta(a oni tani nie są), resztę sztabu niech opłaca piłkarz ze swojej kieszeni.

2

@Elvisek To w końcu grać młodymi czy dawać ich na wypożyczenia?

3

@Fenelon Mama i rodzeństwo dostaną procent od zmiennych.

0

@rafinho1993 Zobaczymy jaki będzie ostateczny skład, jeśli zagra Lenglet albo Griezmann to pewnie któryś z nich bo mają dłuższy staż od Neto.

0

@asterix78 Ja też mam swoje lata i nikt nie był Pelem ale pamiętam że grało się w trzynastkę którą niektórzy nazywali grą w Pelego. A Messiemu też będzie brakowało wisienki w postaci wygrania MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?