slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PSK_FANATYK O tak, masz rację, w tym sezonie jakieś 7-8 miejsce w przyszłym spadek. Wywalmy Bartka, dajmy popracować Koemanowi i zobaczymy jak się to potoczy. Kończy się pewna epoka, której koniec zaczął się z odejściem Puyola, Xaviego, Iniesty, Bartomeu nie dał rady tego ogarnąć. Ale zaczyna się coś nowego a nie Blaugrana się kończy.
1
Jakoś dziwnie wygląda Suarez w tej koszulce, jeszcze się nie przyzwyczaiłem.
0
@wsrh27 Może lepiej tak: nie pozyskają nikogo kogo dało by się wepchnąć na dziewiątkę. Może trzeba by powalczyć o dobrego stopera a na tą mityczną dziewiątkę wysłać Pikeja, parę razy pokazał że ma nosa w polu karnym.
To żart, ale popatrzcie jak czasem udawało mu się coś ustrzelić.
52
Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?
2
@Pele1991 Bo Messi ma chodzić po boisku i dorzucić tą waszą mityczną nutkę magii. To inni mają tyrać w pressingu.
0
@Tobi23 No kurrrr, chciałeś masz.
3
"Przy wyniku 1:1 trafiliśmy w słupek i to mogło zmienić przebieg meczu". Panie kochany, gdyby tak było to byście przegrali 3-2 a nie 8-2.
0
@blazeq Dzięki.
0
Tak trochę nie na temat ale sprawa jakoś przycichła, jak koniec końców wygląda problem z Setienem? Może coś przeoczyłem ale chyba nie było informacji że temat jest załatwiony a przecież były głosy że Koeman może nie mieć podstaw żeby siąść na ławce w meczu ligowym a Barca nie może zgłaszać nowych zawodników do rozgrywek.
1
@Tobi23 Bez żartów, w klubie jest totalny sajgon, drużyna jest w przebudowie a ty chcesz żeby w takiej sytuacji ekipa wyszła sobie na boisko i pyknęła całkiem niezłą drużynę jakieś 3-0? Zresztą wydarte z murawy 2-1 pokazało by czy mamy drużynę czy zestaw zawodników.
0
@ravpelc Parę sezonów temu to był gość nie do wzięcia. Życie tak się potoczyło że teraz czekam na wiadomość sprzedany a nie wypożyczony.
2
@grejtxkrzychu Swoją drogą ostatnio Tomek Ćwiąkała na swoim kanale wrzucił filmik w którym wspominał o opiniach kibiców na stronie Barcy. Ciekawe czy brał pod uwagę taki bełkot jaki zaprezentował nasz przedmówca.
4
@Remi1899 Odpalać to sobie może zawodnik który ma jakieś 23 lata, facet przed 30-ką za którego zapłacono taką kasę to powinien ciągnąć ten skład do przodu a nie odpalać. Po tej całej szopce z filmami, przyjdę-nie przyjdę Barca powinna kopnąć go w cztery litery a nie kupować, Griezmann to kolejna porażka i tyle.
3
@333tricampeones333 Artykuł daje do zrozumienia że to pomocnik. Pomocnik finansowy.
2
@Fabik Widać taka nowa świecka tradycja, już się pożegnali z trenerem i jego sztabem a okazuje się że jakoś tak nie do końca to wyszło.
1
@mikokarla Nie rekompensuje nam tego że niby mamy taki za...y przychód a nie możemy kupić zawodnika bo się kasa nie zgadza.
0
@Maly VeB Bez żartów, bycie trenerem rezerw np Lecha Poznań jest porównywalne z trenowaniem LKS Pikliszki, walką o trzecie miejsce w klasie A i pasjonującym meczem o puchar wójta?
4
@Dari0G To nie jest manipulacja tylko podsumowanie tego co się dzieje wokół klubu. Zresztą grają tu emocje, człowiek najpierw napisze potem pomyśli bo praktycznie każda wizyta na stronie powoduje ciężki wk..w. To z Suarezem potraktowałem jako tą "truskawkę" na torcie jak to ładnie ujął klasyk.
3
1 mln w zmiennnnych. Za zawodnika na takim poziomie. Swego czasu w Polsce krążyły opowieści jak to zawodnik poszedł za 10 piłek i komplet strojów. Barca dobija do poziomu dawnych polskich LZS-ów.
4
Jak ktoś chce się pośmiać to już nie musi wchodzić na strony typu Joemonster, wiocha itp. Wystarczy że poszuka newsów n/t Barcy.
0
@marlon_brando Pep był trenerem rezerw, Lucho Celty, Romy itd, każdy z nich był trenerem, Xavi siedzi na foteliku i przy całym szacunku bawi się w piłkarzyki na sprężynkach. Xavi nie robi nic żeby pokazać że zasługuje na bycie trenerem Barcy i ten projekt z "Xavi trener" jawi się jako chwyt medialny a nie konkretny pomysł na przyszłość klubu..
0
Jako kibic Fulham napiszę krótko: porażka. My potrzebujemy STOPERA a nie gościa który może zagrać na stoperze. Czeka nas walka o przetrwanie, jesteśmy nr 1 do spadku i taki Marlon nic nie wniesie. Niech szuka szczęścia gdzie indziej.
0
Xavi, Xavi, kto to dzisiaj jest Xavi? Dajemy głośne nazwisko, legendę na afisz i jedziemy. Dzisiaj trenerem jest PAN TRENER Koeman, jutro ma być PAN Xavi który w trenerkę bawi się hobbistyczno-biznesowo a nie profesjonalnie. Zrobili z Xaviego główny punkt medialny swojej kampanii, a Xavi nie robi nic żeby pokazać że jest trenerem.
0
@Cwaniak4 A kto to jest Xavi? Jakiś trener? Kiedyś był taki piłkarz w Barcy a dzisiaj to chyba jakiś byznesmen robiący interesy z szejkami. Ma nam znaleźć jakiś sponsorów?
1
@4Fabregas4 Koeman out? Ale ten facet dopiero zaczął swoją pracę, dopiero wdraża swoje pomysły na grę. Out po sparringu? Zastanów się.
3
@Baks Messi nie powinien mieć zadań defensywnych. Niech inni się w to bawią (zapie...ą). On ma zrobić różnicę z przodu. Bramkę, asystę, drybling, cokolwiek, mamy w składzie faceta który nie powinien być obarczany zadaniami stricte defensywnymi, mamy gwiazdę która ma błyszczeć i zdobywać nam punkty a nie tyrać w pressingu.
1
@Bojan18 A może cały pikuś polega na tym że potrzebna jest drużyna a nie oglądanie się na Messiego? Jeśli będzie miał z kim grać to ten facet wyczaruje cuda, ale nie można liczyć że w grze zespołowej wszystko będzie ciągnął jeden gość.
1
@StephanosCrushes Kariera Suareza była kolorowa i w tym wieku może zawiesić buty na kołku jako spełniony zawodnik. Nie musi już niczego udowadniać ani gonić za kasą bo może poszukać dobrego zarobku poza boiskiem.
0
@AlwaysBlaugrana Chyba jak posadzi go na trybunach a sam wejdzie na boisko.
0
@Arbu87 Nie wiem jak długo śledzisz tę stronę ale zauważ że ta "kwestia godzin" to po prostu zbiór wymysłow medialnych n/t transferów. Jeśli cię to denerwuje to nie czytaj, tu raczej nie znajdziesz konkretów.