slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stefinho A nie myślisz że to bardziej praca Ronalda a nie przetasowania w biurach?
1
Porażka w El clasico boli ale poprzednie mecze ligowe, dzisiejszy mecz pokazują że Koeman może zrobić Drużynę. Oby tylko zmiany organizacyjne nic nie namieszały.
2
@daniel32778 No i co? Wszystko, alkohol, hazard, fast foody, seks itd może doprowadzić do uzależnienia. Więc mamy tego zabronić? Znałem gości którzy potrafili przewalić w cholerę kasy u buków albo przy maszynach. I znałem takich którzy zagrali sobie za jakieś 2 zł, wygrali 20 zł i było ok. To kwestia psychiki, jeden spróbuje i będzie się tym bawił, drugi wpi.....i się na samo dno.
0
@KarwanLaMasia Ja pamiętam urbana jako rzecznika rządu (chociaż byłem wtedy dzieciakiem). Wybacz, nie będę go szanował.
2
@cyron1 Ja jeśli miałbym powiedzieć że kocham Koemana to początki sięgały by 88 roku kiedy Holandia wygrała Euro, a potem w 92 taki jeden mecz Barcy z pewną włoską drużyną. Ale tak poważnie, facet nie gryzie się po języku, mówi co myśli, zobaczymy co dalej z tego będzie. Mimo wszystko powinien siedzieć na ławce a nie na trybunach a my nie jesteśmy Realem Madryt więc pewne rzeczy mogą nie przejść.
1
@Qaz123 Gdzie jesteśmy? W tzw. okresie przejściowym. Zmiana trenera, wreszcie zmiany w składzie choć nie do końca takie jakie byśmy chcieli, zmiany w zarządzie. Możliwe że nic nie wygramy w tym sezonie i wielu będzie głośno krzyczeć co to za rewolucja jak nie ma trofeów itd. Ja chciałbym żeby ten sezon był początkiem budowy nowej Barcy która powiedzmy za dwa lata będzie znowu niszczyła wszystko na swojej drodze.
1
@Murazor A czy wymiana Valverde na Setiena mogła coś dać? Skład został taki sam. Teraz mamy Koemana, murawę atakują małolaci, ze strony sportowej wydaje się że coś ruszyło pomimo przegranej z Realem czy nieudanych prób z transferami. Teraz problem w tym żeby drgnęło coś organizacyjnie, w firmie a nie na boisku.
1
Przekombinowałeś. Nie ty pierwszy, nie ostatni. Tak sobie myślę że modelowym przykładem kiedy zawodnik jest gwiazdą w swoim klubie i zaczyna szukać szczęścia nie wiadomo gdzie jest transfer Szewczenki do Chelsea. Gość się skończył i nawet powrót na San Siro nic mu nie dał.
3
No tak, on nie powinien odchodzić z zarządu. Powinien zostać rzecznikiem prasowym, jak on pięknie gada. Uczył się chyba od Urbana i Kurskiego.
1
Odpowie na wszystkie pytania? Rzuci paroma frazesami, coś tam zamydli, zamiesza i to będzie jego konferencyja.
20
Tu już nawet nie trzeba doszukiwać się tego że gwizdak był tendencyjny i gwizdał pod Real jak to zwykle bywa. Obok PL najmocniejsza liga a sędziowie są na poziomie kreta na Żuławach.
0
@suissman Ja podejrzewam że nie chodzi o stołki tylko o czas żeby jakoś zamieść pod dywan różne cudeńka które udało im się nawywijać.
0
@MESSIah16 Poszedł w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednie miejsce. Szkoda że nie odszedł tej jesieni. Szkoda że Cou złapał kontuzję bo widać było że może coś dać tej drużynie, u Griezmanna tego nie było.
7
@AxelF I to jest też kolejne kuriozum tego transferu. Ofensywny zawodnik, za kupę diengów, który ma problemy z dryblingiem, który za swoją grę ma plusy za walkę w defensywie. L'Equipe niech się martwi bo to Francuzi, my grajmy tymi którzy dają nam najwięcej. Griezmann na razie się tam nie łapie.
1
@MJW Zieliński w reprze to też ciekawy temat. Mówisz dwa metry w bok... Czyli tak żeby stał za linią boczną? To chyba najlepszy pomysł. Wszyscy tęsknimy za jakimś mocnym OFENSYWNYM pomocnikiem, liczyliśmy na niego, a jest tak jak jest. On chyba nie pociągnie tego wózka, Lewy dalej będzie musiał wracać się po piłkę, chyba że wystrzeli któryś z młodych.
2
"Francuski dziennik sugeruje, że napastnik być może nie podjął najlepszej decyzji zamieniając Atlético na Barcelonę w lecie 2019 roku. " Napastnik nie podjął dobrej decyzji rok wcześniej wygłupiając się w temacie transferu i bawiąc się z Pique w jakieś durne filmiki. Napastnik nie podjął dobrej decyzji nie próbując w tym okienku odejść z Barcy. Napastnik podejmie najlepszą decyzję jak odejdzie w styczniu. Pieniądze wywalone w błoto, cóż, nie pykło jak prawie wszystko w Barcelonie w ostatnich czasach.
2
@tomaszek40 I bardzo dobrze. To powinien być sezon przejściowy, młodzi wbijają się do składu, ten i tamten powinien już odejść i robimy pomału skład którego znowu wszyscy będą się bali. Drużyna się posypała, z zarządem wszyscy wiemy jak jest, ten sezon trzeba poświęcić na odbudowę a nie szukanie sukcesów.
4
Sędziowanie sędziowaniem, wg mnie Barca w tej chwili to jest betoniarka, łopata i kupka cegieł. Plac budowy. Oby tylko pozwolono Koemanowi nad tym wszystkim popracować dłuższy czas. Porażka z Realem zawsze boli ale chyba powinniśmy sobie uświadomić gdzie jesteśmy i że w tym sezonie nie ma co liczyć na jakieś osiągnięcia. Mieliśmy już takie lata że potrzebowaliśmy się odbić żeby tłuc wszystkich dookoła.
0
@KAROLC-10 A kto to jest pan Kuman? Nie znam gościa.
3
Nie pozostaje nic innego jak wprowadzić pewne korekty w statystykach Zidane.
0
@Tales_Omletu Też mi się to rzuciło w oczy. Przyjmijmy że autorka tekstu trochę niefortunnie dobrała słowa i mamy na myśli to co ktoś pokazuje teraz a nie pięć lat temu.
0
@Herbert Niby masz rację, ale ten pan i jego wypowiedzi w ogóle nie powinny być brane pod uwagę na jakiejkolwiek stronie związanej z Barcą.
3
3_0 do przodu, sytuacja w polu karnym nie była jakaś oczywista. Doświadczony stoper. Panie Pique, zamiast robić filmy o jakimś Griezmianie i jego transferze zrób pan teraz filmik o sobie. Żeby pokazywali chłopakom z La Massi jak nie powinno się zachowywać na boisku.
1
Fajny, ciekawy artykuł ale teraz mamy inne problemy. Czy nie myślicie że artykuły o panu ef to zwykłe zaśmiecanie strony? Gramy swoje a jak ktoś chce poczytać o tamtym panu niech wejdzie na stronę Realu Madryt.
2
@Yoshi94 Na farcie, nie na farcie, wyglądało to podręcznikowo po cholerę szukać dziury w moście?
2
Ansu Fati to, Ansu Fati tamto, 150 statystyk kiedy kto był młodszy itd. Ja dzisiaj miałem jedno wrażenie. On przy tym golu to tak se puknął te piłkie jak stary wyga. W wieku 17-tu lat. Wyczułem u niego taki luz jakby strzelał bramkę na orliku a nie w LM.
0
@Tomek54321 No i się myliłeś. Widziałeś jaki był wynik a Messi musiał odbębnić 90 minut.
22
@Marcinus17 Gerard Pique.
1
Wynik spoko, można było przewidzieć. Często jest tak że mecz to teatr jednego aktora. Dzisiaj show skradł Pique. K...a jak można w takim meczu zarobić karnego i czerwo?
0
No i Ferencvaros złapał wiatr w żagle. Myślałem że pukniemy jeszcze z jedną a musimy się bać żeby oni nam nie stuknęli jeszcze jednej.