1

@Romii Na razie to ktoś taki jak Xavi jako profesjonalny trener nie istnieje. I nie porównujcie go do Pepa bo tamten pracował w klubie w którym przejął pierwszą drużynę. Xavi raczej nie przymiera z głodu więc jeśli chce się zająć trenerką to zamiast bawić się z szejkami niech się weźmie za trenowanie. Nie wiem, Girony, Elche, juniorów Barcy, kogokolwiek.

1

Pozostaje pytanie czy w ogóle jest wykonalne sprowadzenie jakiegokolwiek zawodnika w obecnej sytuacji.

0

@mr_robot W całej, niecałej, co za różnica. Chyba już nie ma co na niego liczyć.

4

@Rafix98 Ale za to poprawił uderzenie na polu golfowym.

2

Tu jest taki bajzel, że jak przeczytałem tytuł newsa to w pierwszej chwili pomyślałem, że znowu są jakieś jazdy jak ze zwolnieniem Setiena i jego ekipy.

0

Jako taki zwykły zjadacz futbolu i kibic Barcy taki jakich miliony na świecie mogę się podpisać prawie pod każdym pytaniem. Chyba tylko z wyjątkiem tego o Dembele. Sorry Dembuś, klub wydał kupę kasy i nie dałeś rady. Ty, Griezmann i Umtiti w styczniu szukajcie nowego klubu.

2

@Recber Miejmy nadzieję że Xavi wreszcie zajmie się trenerką na poważnym poziomie żeby przygotować się do pracy w Barcy.

1

@busquets5 Tiaa, i co, wskoczy w buty Messiego? Albo nagle dostanie eksplozji talentu? Z górki, tak biorąc pod uwagę wiek to już ma z górki. Griezmanna nie powinno tu być, prędzej uwierzę że odpali Cou niż on.

25

Klubu może nie być stać na kupno zawodnika za 5-6 mln... Panie Bartomeu, pan zdejmie pasek i sznurówki i zapraszamy do celi.

0

Prawą ręką Xaviego... A kim ma być Xavi? Trenerem? Trenera już mamy, a Xavi od zakończenia kariery nic nie zrobił żeby posadzić go na tym stołku. Dyrektor sportowy? Inna legenda klubu, Zubi sparzył się na tym stołku chociaż zrobił trochę dobrego, Abidal poległ, czy to nie jest tak że Font złapał nazwisko które będzie go ciągnęło w wyborach?

0

Jest jeszcze druga sprawa, nawet jak przepis dalej by funkcjonował to problemem byłyby finanse klubu. Zresztą pewnie byłby znowu jakiś niewypał. Wielu tutaj broni Braithwaita bo walczy, zostawia serce na boisku itp. ale tak na prawdę to czy on wnosi coś konkretnego? Kiedyś pod kątem wchodzącego z ławki napastnika kupiliśmy Gudjohnsena, teraz musiałem sprawdzać w necie kto to jest Braithwaite. Z całym szacunkiem dla tego gościa. Tak więc może i lepiej że zlikwidowali ten przepis, lepiej dać szansę komuś z rezerw albo La Masii chociaż w Hiszpanii są dziwne przepisy i nie wiem jak to jest z rejestracją zawodników nawet w obrębie klubu.

3

Zastanawiający jest spadek formy Lengleta. Cudów nigdy nie robił ale na ogół był pewnym punktem defensywy. Teraz mamy zjazd w dół co przy naszej sytuacji ze stoperami musi niepokoić.

8

Zaufanie? A może przekonanie że kadrowo nie jest tak wesoło i trzeba korzystać z każdego kto jest w stanie pobiegać po boisku? Teraz posypał nam się Fati więc Braithwaite dostanie więcej minut ale ja wciąż nie wierzę że to zawodnik na miarę Barcy. Transfer porównywalny do Boatenga.

4

To jeszcze tego nie wyprostowali... Jakbym był kibicem Realu to żeby się pośmiać sprawdzałbym codziennie newsy n/t Barcelony. I ja je sprawdzam, tylko że mi nie jest do śmiechu w z związku z tym co tu się dzieje.

0

Jak można tak sp...ć? Dwie bramki do przodu, przewaga jednego zawodnika, wydawało się że jest kontrola nad meczem i taki wał.

1

@lukas10 Wymienił, nie wymienił, ja będę zadowolony jak po prostu Griezmanna już u nas nie będzie.

1

@monsterrize Dziwisz się? Mamy problemy z dziewiątką więc MATS ma iść do ataku.

1

@kazbychu Wiesz, wydawało się że problem z ŚO zakończył się kiedy przyszedł Umtiti. Tylko że wyszło tak jak wyszło. I teraz tematem nr 1 raczej jest sprzedanie Umtitiego, a dopiero na drugim miejscu kupno nowego stopera.

0

Coś na prawdę fajnego, coś co nam przybliża Barcę nie od tej strony którą możemy zobaczyć na boisku tylko od strony co się dzieje w gabinetach i obok nich.

0

@denks1984 A kto to jest Kuman? Nie znam gościa.

1

@Herbert Też mi się to rzuciło w oczy, dosłownie. Przecież jakby Barca zagrała w swoich wyjściowych strojach to by był kontrast między strojami obu drużyn i mecz oglądało by się trochę inaczej. Oglądałem mecz w necie i momentami nie wiedziałem kto do kogo itp.

20

Najlepsze i najgorsze jednocześnie to ujęcia Koemana który wg mnie wyglądał że za chwilę wejdzie na boisko i pozabija tych swoich podopiecznych, jednego po drugim.

1

Ujęcia Koemana podsumowują ten mecz. Bicie głową w mur.

1

|Bicie głową w mur

0

@michalch9 A wiesz że z tym Neto to fajny pomysł. Dałbym szansę Inakiemu.

0

@MIX10 No tak, ale ile on ma lat? To on ma ciągnąć ten wózek? Można się dziwić że gość w jego wieku zagra jeden mecz na poziomie światowym a następny mu nie wyjdzie?

3

@Romii Z Xavim jest jeden problem. Koeman to jest pan trener, Xavi to jest pan biznesmen który robi sobie kasę z szejkami i przy okazji bawi się w trenera w jakiejś dziwnej lidze. Jak chce być trenerem Barcy niech idzie do Girony, Elche, rezerw Barcy, gdziekolwiek, niech popracuje jako trener. W tej chwili jeśli przyjdzie nowy zarząd i zwolni Koemana, gdzie są symptomy że wyciąga drużynę na proste tory to było by działanie na szkodę klubu.

6

Tak jak kiedyś nudziły mnie te sprawozdania z konferencji prasowych, tak teraz Koeman dostaje pytanie i daje konkretną odpowiedź. Ostatnio to chyba było tak za czasów Lucho, bo Valdek i Setien rzucali jakimś frazesami i to była ich konferencja.

0

Wychodzi na to że Koeman będzie musiał iść do klubowego magazynu i poszukać korków w swoim rozmiarze.

0

Tak mi się trochę chce śmiać jak czytam komentarze że dobry wynik z Juve to efekt dymisji Bartka. A może to jednak efekt pracy Koemana i jego zawodników? Wiadomo, jest syf ale nie przekładałbym "zmian biurowych" na postawę drużyny. Jakiś wpływ to ma ale nie decydujący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?