25

Tak swoją drogą to w rozgrywkach kobiecych za zdjęcie koszulki (pod warunkiem że pod spodem nic nie ma) to powinny być nagrody a nie kary.

0

@Azi Teoretycznie tak tylko że nie da się zgłosić całej drugiej drużyny do LM.

6

@T^L Nie będzie go doił tylko będzie walczył o pieniądze które miał zagwarantowane w umowie z klubem. Niektórzy robią z Setiena krętacza który chce wykiwać klub a on po prostu domaga się swoich pieniędzy. I nie ma tu nic do rzeczy jakim był trenerem.

1

@Azi A skąd w obecnej sytuacji weźmiesz więcej obrońców?

11

@Isso89 Pewnie na nic mu nie brakuje ale ktoś kiedyś podpisał z nim papiery więc chce wyegzekwować to co tam było napisane.

0

Pamiętam jak znajomek mi opowiadał jak pogrywał w jakiejś A czy B klasie w jakimś LZS-sie. Gmina dawała kasę na klub, tylko że mecze były w niedzielę i po sobocie trzeba było szukać w całej wiosce 11 w miarę mało skacowanych gości którzy dali by radę wyjść na boisko. Barca zaczyna wyglądać podobnie. Nie ważne że nie grałeś na tej pozycji, ważne że dasz radę biegać o własnych siłach.

1

@MrCules Mimo wszytko to chyba lepiej jeśli ten brak zawodnika jest decyzją trenera a nie skutkiem kontuzji, chyba widzisz jak fajnie zaczyna wyglądać nasza sytuacja kadrowa.

3

@MrCules Komu? Trenerowi który ma szpital w drużynie i musi kogoś wysłać na boisko.

6

To znaczy że ojciec Neymara miałby u nas grać? Przecież mieliśmy odmładzać skład.

0

Griezmann... powtórzę po raz kolejny, cały ten cyrk z niedoszłym transferem do Barcy, z jakimiś filmikami robionymi przez Pique powinny go zdyskwalifikować. Facet za 120 baniek nie może znaleźć miejsca na boisku, Mrożek albo Bareja by tego nie wymyślili. Jak to powiedział Katon, "Poza tym uważam że Kartagina powinna być zniszczona". Ergo Griezmann out. Zresztą przez ostatnio uważałem że z całek kolonii francuskiej powinien zostać tylko Lenglet a i on obniżył loty i pewnie będzie grał tylko przez brak środkowych obrońców bo swoją postawą zasługuje na ławkę.

3

@axegrinder Jak gra Duńczyk to powinien się załapać do składu Kwinto.

0

Jakoś rezerwy dostają ciągle bęcki, zamiast walki o awans będzie walka o utrzymanie? Tym bardziej że pierwsza drużyna się sypie i Koeman będzie musiał sięgać po zawodników z Barcy B.

0

@th@les Pobawię się w złośliwości. Big Sam? Teraz to raczej Small Sam. I na ile może wrócić, na 20 minut i znowu coś złapać? Trzeba go pożegnać jak najszybciej.

5

@mikokarla I jeszcze żeby nie przekombinować w temacie trenera. Ronald to pomimo wyników w lidze właściwy człowiek na właściwym miejscu. Niech dadzą mu czas, bez deklaracji nowy prezes, nowy trener.

1

@Peciak Tak naprawdę to nie chodzi o Erica Garcię a o pseudopolitykę transferową pseudozarządu. Wywalić kosmiczne pieniądze za zawodników którzy nic nie dają a potem nie mieć możliwości przeprowadzenia niezbyt wygórowanych transferów, to k...j...m... sztuka.

0

Panie Eto, o czym pan gadasz. Ostatnio były informacje że klubu może nie być stać na transfer ok 5 mln(już nawet nie pamiętam o kogo chodziło, chyba Depaya) a ty wyjeżdżasz z Mbappe. Jest covid, jest mało lotów, ale trzeba zejść na ziemię bo mimo wszystko można przywalić łbem w jakiś samolot.

0

@matirix20 Tylko że na razie Araujo pokazać to może jedynie fotkę w internetach jak dobrze idzie mu rehabilitacja.

0

@maciek16 Tylko problem pomału staje się taki że nie ważne jakie kto ma warunki fizyczne tylko kto jest w stanie rozegrać mecz.

17

Koeman, ty nic nie kombinuj tylko wyciągaj korki z szafy bo nic z tego nie będzie.

0

@Tomek54321 Zachowując proporcje to dlaczego nie? Każdy by chciał żebyśmy wyszli z grupy na ME, a my nie potrafimy zagrać jednego przyzwoitego meczu. Od Barcy wymaga się żeby walczyła o trofea a nie potrafi ustabilizować się w lidze. Nie widzisz jakiejś małej analogii?

0

@pax Chyba się przyzwyczaiłeś do tego typu komentarzy i wiesz że nie warto zwracać na nie uwagi. To przecież nie pierwszy raz kiedy sytuacja kadrowa Barcy jest tragiczna a strzelają szampany bo ktoś złapał kontuzję. Ale wg mnie to problem ludzkiej mentalności, problem tzw społeczności internetowej a nie problem tylko tej strony i uczestników forum.

0

@ViScAAA Jeden problem: wątpię czy wróci stary, dobry Umtiti. Przypomnij sobie casus Vermy, jak był zdrowy dawał jakość na stoperze, ale on był zdrowy od przypadku do przypadku. Koeman ma teraz tylko jedno wyjście, iść do sklepu budowlanego. Kupić jakieś trytytki, taśmę samoprzylepną, drut wiązałkowy, jakoś to wszystko posklejać, poskręcać i liczyć że się nie rozleci.

0

@Mariusz85OL Barca dzisiaj to jest teraz trochę jak nasza reprezentacja. Wiadomo że nie mamy szans zawojować świat ale wszyscy tego wymagają.

0

@Herbert Pewnie nie minie. Futbol się zmienia, teraz bramkarze wychodzą sobie prawie pod środkowe koło żeby rozgrywać piłkę za co kiedyś byli by zlinczowani. Albo ukarani jakimś lobem z połowy boiska co będzie się trafiać i teraz. Albo akcjami jak gol Piątka z Ukrainą. Zresztą kiedyś też były akcje jak gol Rogera Milli na MŚ po "dryblingu" Higuity.

3

Nawet jakby zaproponowali 20 piłek i zestaw strojów dla młodzików to było brać. Griezmann to jedno z największych nieporozumień transferowych, a przecież ten zarząd opierał swoją działalność głównie na nieporozumieniach.

5

@Coutinho007 Teraz sztab szkoleniowy ma o tyle dobrze że w razie problemów ze składem to Koeman zagra na stoperze a Larsson w ataku. Wiadomo już dlaczego zarząd nie bawił się w jakieś transfery.

1

3

Burmistrz Madrytu... Ja wiem że to nie jest wójt Koziej Wólki ale z punktu widzenia kibica Barcy to co kogo obchodzi co on mówi? Brakuje tylko wypowiedzi tego trzecioligowego gościa z który 7 lat temu zagrał przeciwko Barcy 21 min w Pucharze Króla.

0

@Murazor Najpierw niech się tak naprawdę wyleczy. Pojadę wierszem: powiem wam szczerze, ja już w niego nie wierzę.

2

Przecież to całe pajacowanie z tym pierwszym niedoszłym transferem powinno dać do myślenia. Jakieś filmiki robione przez Pique, jakieś tam deklaracje. Już wtedy klub powinien dać sobie z nim spokój. I ze sportowego punktu widzenia to czy on daje tyle ile powinien dawać zawodnik za 120 baniek? Pozbyć się jak najszybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?