slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 Czyli mamy rozumieć że wszystkie nieszczęścia Barcy zaczęły się od transferu Rakiticia?
3
Dzięki Ivan za te wszystkie lata w Barcy.
1
@jacek905 Koemana w tym temacie zostaw w spokoju. Barcelona przez parę lat "pracowała" nad tym żeby w kwestii transferów była chłopcem do bicia.
0
@MaFCB Nie, on nie pluje ale zachowuje się co najmniej dziecinnie. W dalszym ciągu obowiązują podpisane przez niego dokumenty wg których jest on zawodnikiem klubu, więc powinien się stawić na treningu bo to należy do jego obowiązków zawodowych. To jest nawet lekceważenie samego siebie bo nie honoruje podpisanych przez siebie dokumentów.
1
Czy Arturo Vidal to jest zawodnik zasłużony dla klubu żeby ubiegać się o możliwość darmowego transferu??? Ich wszystkich pop...ło? Ten przypadek pokazuje jak nisko Barca upadła, że nikt, nawet obecni pracownicy klubu (Vidal) nie traktują go poważnie.
0
@etobzyk Worek kasy dawali za niego dziennikarze, myślisz że załapał by się do jakiejś gazety?
0
Ivanowi trzeba życzyć powodzenia, a części użytkownikom tej strony żeby w końcu przestali na niego pluć jadem. Jednak coś dla tego klubu zrobił.
5
Podsumowując doniesienia n/t Messiego z ostatnich dni: Gazeta Poranna: 2+2 =3, Gazeta Wieczorna: 2+2 = 7, Gazeta Środowa: 2+2= -5, Gazeta Czwartkowa: nie ma takiego działania jak 2+2.
1
@YoungMan Nie, będzie negocjował żeby to mityczne 700 mln jak najbardziej obniżyć. Pewnie będzie próbował obniżyć nawet do zera.
2
@Pawel1985 Może nie będzie tak źle, ostatnio to chyba tylko w stosunku do Suareza były zastrzeżenia co do jego obwodu.
1
@Bartoso Sorki, może czepiam się słów ale w tej chwili dla nas lepszy byłby sezon o którym zapomnimy niż taki który będziemy wspominać z poczuciem goryczy. A biorąc pod uwagę chociażby sprawę Messiego to grozi nam to drugie.
1
A jak wygląda kwestia formalna zmiany trenera? Była jakaś informacja że klub nie dopełnił wszystkich formalności zwalniając Setiena i przez to nie ma podstaw żeby zatrudnić Koemana. Czy ta sprawa jest już wyjaśniona, czy sobie wisi w powietrzu żeby spaść w najmniej odpowiednim momencie?
1
@Molina Porównanie relacji pomiędzy CR7 i Realem a Messim i Barcą mija się z celem(to nie do twojego komentarza ale nie będę się rozdrabniał). Generalnie ciężko oceniać podejście Messiego przez pryzmat strzelania fochów bo być może on też podchodzi do tematu emocjonalnie.Faktem jest że taka "truskawka na torcie" jaka nam się trafiła z Messim nie powinna mieć miejsca.
2
@Esio Ja chyba już minąłem ten półmetek ale cię rozumiem, a wiesz co jest najgorsze? To że ludzie obracający tymi kwotami zabili ten nasz sport i zamienili go w gałąź biznesu.
0
@szymonex10 Kasę to oni mają ale muszą mieć tą oficjalną żeby znowu nie musieli sapać z powodu "finansowego fer plej".
2
@Molina Tak, frytki do tego bo mówimy o piłkarzu który przekroczył wszelkie granice i mówimy o transferze jakiego jeszcze nie było.
2
@Rewolucja123 Jak to nie mamy DNA? Mamy jak najbardziej, a nawet próbujemy dogrzebać się jeszcze niżej.
0
@michalciesla OK, nie wyczułem aronii.
0
@rk Jest rewolucja: wydarzenia wymykają się spod kontroli i nie ma jak tego ogarnąć. Szansę rozwoju daje przede wszystkim ewolucja a nie rewolucja, nawiązując do tej najsłynniejszej to nasz car dalej uparcie trwa na tronie i nawet nie widać jakiejś siły która by go utrąciła i przejeła władzę. Dążymy do anarchii i nic dobrego z tego nie wyniknie.
1
@Lucassito Powinno być nie jedyny klub a jedyny zarząd. Mieli szansę zrobić jedną rzecz dobrze: podać się grupowo do dymisji, niestety nie potrafili tego zrobić.
0
Lenglet nie pasuje do tego zdjęcia. To nie jest zawodnik który chciałby odejść a trzymają go na uwięzi.
0
@michalciesla "sprawdxajcie literówki" - i vice WERSJA. Bez złośliwości, tak tylko złapałem za język.
0
W przyszłym tygodniu... biorąc pod uwagę dynamikę zdarzeń w Barcy to brzmi to jak w przyszłym roku.
0
@Krzysztof40 Nawet nie chodzi o to. Niech postępuje zgodnie z podpisanymi dokumentami, wtedy nikt nie będzie mógł zarzucić że zrobił coś nie tak. Dla własnego komfortu.
10
Mimo wszystko powinien się pojawić. Nie było oficjalnego komunikatu że nie jest już pracownikiem FC Barcelona więc powinien zachować jakąś przyzwoitość.
6
@BartArt Niestety teraz on ma inne problemy niż praca w jakimkolwiek klubie.
1
Messi na razie ciągle jest pracownikiem klubu FC Barcelona więc nie widzę powodu dla którego miałby się nie stawić na wezwanie pracodawcy.
0
@MaŁolat Ale Braithwaite to nie jest zawodnik na miarę tego klubu. W to miejsce niech sobie będzie młodzik z La Masii ale nie dziadek który nawet nie jest w stanie wyskoczyć na wysokość butów Suareza.
0
@6bakero Tak najnormalniej w świecie to nie jest osoba której wypowiedź warto wrzucać na stronę Barcy w tym gorącym czasie. Tyle chciałem przekazać.
0
@MadJorge A co on takiego zrobił dla Barcy? Czekam na wypowiedź Butragueno, albo Raula, albo Buyo, Camacho czy komu akurat chce się gadać.