0

@ginidal Poprzedni news był o rozmowie a nie o spotkaniu, pobyt poza Barceloną tego nie wyklucza. Po prostu mamy nową operę mydlaną.

0

@Lucassito Wiedza czysto piłkarska na wysokim poziomie. Przecież on ma chyba przekazać jak zachować się na boisku a nie opracowywać taktykę albo przygotowywać mikrocykl treningowy.

0

@Azi Albo raczej za portfel, bartomeu chyba nie jest w stanie złapać kogoś za jaja, najwyżej za gardło ale jak ktoś go podsadzi.

0

@IronSanHybrid A w jaki sposób odchodzi? Powiadomił że chce odejść i to wszystko, w tym klubie jest taki burdel że dało by się to zrobić inaczej?

0

To może bartomeu nie dostał jeszcze oficjalnego powiadomienia że jest chu...y i dlatego nie chce odejść? K...a, jak oni tam nie potrafią ogarnąć zwykłej papierkowej roboty to o czym my mówimy? Chyba ma rację bartomeu mówiąc że nie ma kryzysu instytucjonalnego bo klub jako instytucja, jako przedsiębiorstwo na dobrą sprawę nie istnieje.

0

@sevs O czym ty mówisz? Jaki kryzys sportowy? Fakt, przegraliśmy dość wysoko z Bayernem ale to był odosobniony przypadek nie dający podstaw do rozsiewania plotek o kryzysie sportowym.

1

@Perrobson6 Am może jednak że facet wie że to już koniec jego kariery, metryki nie oszuka i szuka miejsce gdzie jeszcze coś może wygrać? Z reprezentacją mu się nie udało więc szuka jeszcze czegoś na niwie klubowej.Messi nie jest większy niz klub ale on tę wielkość lkubu tworzył z innymi. Wrzucanie Messiego do jednego worka z tymi którzy powinni odejść ale nie chcą to jakies nieporozumienie. Chociażby z tego względu że trener stwierdził że go potrzebuje.

0

@Borneo Pjanić. Nie rozśmieszaj mnie. A Messi powinien zostać i jako zawodnik który może wiele dać na boisku, i jako symbol Barcelony, zresztą odejście Messiego to strata również marketingowa.Zresztą, przegraliśmy sprawę przez jakiegoś bartocostam, szkoda tracić nerwy.

5

A nikt nie zwrócił uwagi że powinien odejść bartomeu a nie Messi? Porównajcie sobie ile dla klubu zrobił Messi a co tamten osobnik?

0

@Borneo Marudzenie? Można wywnioskować że postawił sprawę jasno, chce odejść, nie marudzi jak jakiś Griezmann w sprawie przejścia z Atletico. I jestem przekonany że chodzi o osobę bartomeu i reszty klubowego nierządu a nie jakieś wyimaginowane przywileje i głosy o odstrzeleniu jego kolegów.

0

W komentarzach często pada słowo tchórz ale tak na prawdę brak słowa które mogło by określić zachowanie tego osobnika. Brak szacunku, brak odpowiedzialności, brak wyczucia sytuacji kiedy jest się pod ostrzałem krytyki i robi się ruchy które tylko pogrążają toto coś (czyt. bartomeu). Robi wrażenie oderwanego od rzeczywistości, zamroczonego Breżniewa u schyłku swoich rządów.

0

@Mroziu Mimo wszystko zdarzają się przypadki kiedy za zasługi klub pozwala odejść za darmo mimo obowiązującego kontraktu. Problem jest taki że Barcy nie stać na taką wspaniałomyślność, do tego nie pierwszy raz dochodzi do różnych interpretacji kontraktów. Wiadomo, umowy "powinny" być skonstruowane tak żeby prawnicy mieli z tego dochód i mogli sobie wyszukiwać różne kruczki ale Barca jest chyba mistrzem jesli chodzi o wątpliwości z umowami.

1

@browarek Z bartomeu to nie jest projekt tylko przedłużanie agonii.

0

@equwesta Mimo wszystko dorobek Messiego to zupełnie co innego niż wymienionych tu zawodników. Maradona czy Ronaldo tak na dobrą sprawę byli tu tylko na chwilę. Messi to symbol tego klubu i dobrze było by gdyby uczestniczył w procesie odbudowy będąc ącznikiem między starym a nowym. Odejść powinien bartomeu a nie Messi.

0

@SHIBA Tylko że to swoje życie składa się z różnych mniejszych i większych elementów i przeżywanie problemów klubu któremu się kibicuje jest jednym z nich. Zresztą dochodzi najzwyklejsze w świecie wku...nie na to że do jakiejkolwiek władzy dostają się niekompetentni gnoje którzy potrafią wszystko zniszczyć.

1

@22_LR Griezmann ma swoją pozycję ale niestety Barca to nie jest studio filmowe i dlatego nie może się tutaj odnaleźć. Po jaki wuj było go sprowadzać po tej całej szopce rok wcześniej?

0

@vukoo1 Tylko że liczba zawodników się nie zgadza (w domyśle poziom sportowy, marketingowy zresztą też).

1

@Magicc89PL Suarez jest na wylocie więc Larsson będzie trenował sam siebie żeby być do dyspozycji trenera przy ustalaniu składu.

0

Zmiennik dla Semedo, może raczej ktoś kogo zmiennikiem będzie Semedo. Chociaż biorąc pod uwagę w jakim stanie finansowym i sportowym jest Barca to taki Semedo się nada.

1

@Romario35 Czy padło tu chociaż jedno nazwisko holenderskiego zawodnika w kontekście transferu do Barcy? Jedynie zaprzeczenie kupna Van de Beeka. Ogólnie z tekstu można wysnuć wniosek że barca na dobrą sprawę nie ma czego wydawać na transfery. Przeczytaj tekst zanim napiszesz komentarz.

2

@koksik2700 Dlaczego tchórzem, co ty bredzisz? Jest wolnym człowiekiem, ma niezbywalne prawo wyboru swojego miejsca pracy, jeśli dojdzie do wniosku że klub zmierza w kierunku który mu nie odpowiada może iść gdzie chce. Zastanów sie trochę zanim zaczniesz klepać w klawiaturę.

0

@sevs Lepiej grać nie będą ale odciążą budżet. Uważasz że po kompromitującym sezonie powinni dostać podwyżkę żeby ich zmobilizować do lepszej gry? Tak czy siak czas Busiego już tu minął, nie wiem po co chcą go zatrzymać.

0

Wczoraj była informacja że Suarez ma tylko ofertę z Ajaxu, dzisiaj już nagle pojawiły się z P$G, Anglii i Włoch. Ciekawe czy to kluby, czy dziennikarze tak szybko reagują na rozwój sytuacji. Inna sprawa że lepiej było by próbować dogadać się w kwestii obniżenia kontraktu z Suarezem a nie np z Busim.

0

@BartArt Obciachu nie było ale poziomu wymaganego w topowym klubie raczej też nie, poza tym nam jest potrzebny zawodnik do grania a nie wzór dla młodzieży.

0

@szymonadamczak34 Każda epoka kiedyś się kończy. Porównaj sobie np Iniestę, który odszedł bo doszedł do wniosku że nie jest w stanie dać drużynie tyle ile powinien (chociaż miał zapewnienia że jeszcze może pograć) i Busiego który już nie daje rady ale twardo chce zostać w klubie. Ta drużyna potrzebuje zmiany warty i pewni zawodnicy muszą odejść bez względu na zasługi. To nie jest brak szacunku tylko wymóg chwili. Też jest mi żal że tak się to kończy ale Barca nie jest w sytuacji gdzie może sobie zostawić legendarnego gracza żeby sobie pokopał troszkę piłkę do końca kontraktu. Chyba że Suarez zdecyduje się na dużą obniżkę kontraktu.

0

@BartArt Ale czy to jego 100% to jest poziom Barcy? Przecież żeby nie chora polityka kadrowa zarządu i kontuzja Suareza to nikt z klubu nie zwrócił by na niego uwagi a większość kibiców Barcy nawet by nie wiedziała co to za zawodnik.

0

@Vito9 Nie chce mi się wnikać w szczegóły tych statystyk ale trzeba wziąć pod uwagę że Bayern gra w trochę innej lidze niż reszta Bundesligi więc łatwiej jest wystukać dobre liczby. Barca w ostatnim czasie nie odstaje od rywali ligowych, o europejskich nie wspominając więc nie sądzę że udało by mu się ugrać takie statystyki, poza liczbami istotne jest jaki dał by wkład w grę drużyny. Do tego dochodzi nieudany pobyt w Barcy który może blokować jego psychikę. Ja jestem sceptyczny co do niego.

1

@VamosRakieta I pomyśleć że gdybyśmy z Bayernem zagrali mecz w piłkę nożną to nie musielibyśmy im strzelać 150 bramek żeby wygrać.

1

@Jaca27 Busquets ewentualnie na ławkę jeśli się wykaże w presezonie. Ale Oriol a nie Sergio, ten chyba powinien dać sobie spokój. Niby jeszcze by się przydał ale kogos w końcu trzeba się pozbyć jeśli ma ja być zmiany w kadrze i jeśli ma być odchudzony budżet płacowy.

6

@iksajotien Smutne jest też to że człowiek- legenda Barcy, będący dla wielu gwarantem przyszłej odbudowy klubu wpisuje się w tą politykę. Oprócz (moim zdaniem) skazy na wizerunku traci czas który mógłby poświęcić na doskonalenie warsztatu szkoleniowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?