slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomFCB Na koniec jeszcze Rodowicz zaśpiewa "Niech żyje bejl".
3
@Vito9 W Bayernie raczej nie był kluczową postacią, zresztą fakt że nie chcą go wykupić mówi sam za siebie więc może nie do końca jest tak jak mówisz? Za te pieniądze to powinien być pewniak do składu a nie zawodnik do rotacji.
4
@snoopy To jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie ławkę przebudować na lożę honorową bo takie miliony i takie ego (ega?, chyba to się nie odmienia) nie zmieszczą się na zwykłej ławce. Nikt nie chce odejść, do 1 składu nie bardzo więc będziemy startowali w rankingu na najdroższą ławkę na świecie.
0
Bez względu jak było to szykuje nam się następna przepychanka z udziałem Barcy. Znając tych fachofcuff z naszego zażundu to umowa prawdopodobnie jest tak niejasno skonstruowana, że każdy będzie mógł ją sobie interpretować po swojemu. Nawet jeśli wyjdziemy na swoje (tzn wybronimy się przed zapłaceniem tych 5 mln) to będzie to kolejna rysa rzutująca na wiarygodność klubu przy kolejnych umowach transferowych. Miejmy nadzieję że nie okaże się że Barca będzie musiała wypłacić jeszcze premię dla Coutinho za zdobycie LM bo ch... wie co oni powypisywali w tych papierach.
5
@FutbolToMagia Ten absolutny top 3 PO to chyba Budka, Schetyna i Semedo.
5
Czyli jak na razie te zmiany w składzie wyglądają tak: dziadki zostają bo nigdzie nie mają zamiaru się stąd ruszać, przeciętniacy zostają bo klub nie ma zamiaru ich sprzedać. Przed nowym sezonem bartomeu triumfalnie ogłosi że co prawda nikogo nie kupił ale za to na Camp Nou zawieszono nowe siatki w bramkach.
0
Oprócz zwrócenia uwagi na Holendrów którzy mogli by ewentualnie wzmocnić Barcę warto jeszcze zwrócić uwagę na obecną kadrę bo bez tego nie będzie ani pieniędzy, ani wolnego miejsca żeby sprowadzić kogokolwiek bez względu na narodowość i znajomość z Koemanem.
2
@Omoziu Można powiedzieć że te parę deko więcej.
1
Może na upartego Koeman coś z niego wyciśnie ale nie sądzę żeby było to więcej niż solidny grajek a nie gwiazda, a przeceiż koszty transferu i utrzymania są gwiazdorskie. Nie wierzę, że ten transfer się zwróci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ksawizimens Przecież jest napisane jak byk że wymiana na Suareza wiąże się z dopłatą ok. 20 mln. Czytasz tylko nagłówki?
30
Ktoś się jeszcze śmieje z Realu i Bale'a? Nam pomału robi się taki "klub bejlowski" przy którym dawne problemy z Turanem to pikuś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mikulas2 Nie odbieram mu możliwości wypowiedzi ale niech jego wypowiedzi publikują strony Realu Madryt. Ewentualnie strony hodowców nierogacizny bo ten ktoś kojarzy mi się ze świńskim łbem. W oczach kibiców Barcelony ten ktoś jest spalony i nie widzę powodów żeby zamieszczać jego wywody.
Co do zabawy klockami to chyba zajęcie tych którzy nie mogą pamiętać kim był figo i nie rozumieją negatywnej oceny tego osobnika.
6
Panie Ronaldo, tu się nie wyolbrzymia upokorzenia z Bayernem, tu się mówi o kryzysie jaki toczy ten klub od kilku lat. Gdyby to chodziło tylko o ten mecz czy o ostatni sezon to zmiana trenera i przewietrzenie szatni załatwiło by temat ale w tym wypadku to jest zbyt mało.
0
@dominikm Ale pewnie chciałby cos jeszcze wygrać w piłce klubowej a z kims takim jak Bartomeu może nie mieć na to szans. I tu pewnie leży przyczyna jego niezdecydowania, a nie to że kręci nosem i fochy strzela.
2
@Tobi23 Najprawdopodobniej nie będzie grał regularnie bo zaraz sobie zaklepie kolejną wizytę u lekarza, zresztą trudno oczekiwać od cudów gościa, który najlepsze lata dla kształtowania zawodnika przesiedział głównie w gabinetach lekarskich. Długo byłem zdania że nie powinno się go skreślać ale chyba najwyższy czas żeby poszukał szczęścia gdzie indziej.
0
@horang Czyli ten news z zatrudnieniem Larssona to ściema a to ty jesteś asystentem Koemana?
0
@BarcaInfo Jeśli mówił o grze na jego naturalnej pozycji to może razem z Pique przygotowali dla niego jakąś nową rólkę filmową?
1
@Johnnie_Walker Kontrakt trzeba by renegocjować, chyba że się nie zgodzi więc niech odejdzie. Ale przydałby sie ktoś taki jak swego czasu Larsson. Chyba że Koeman i Henka trafili do klubu w podwójnej roli i w razie problemów podejmą się wzmocnienia defensywy i ataku.
0
@Imonkey Mityczne dno osiągnęliśmy w meczu z Bayernem, potrzebujemy więc gości którzy przynajmniej raz w karierze zostali upokorzeni? Po tych wszystkich kompromitacjach dali by już sobie z tym DNA Barcy bo w tej chwili nie ma czegoś takiego. Trzeba zająć się stworzeniem nowej drużyny a nie bawić się w odtwarzanie wymarłego gatunku.
0
Fajnie się wypowiedzieli, ale chętnie usłyszał bym szczere wypowiedzi jego dwóch innych byłych kolegów z Barcy: Zubiego i Beguiristaina. Z racji ich doświadczenia zawodowego było by to ciekawe o ile zdecydowali by się na szczerą wypowiedź a nie tylko kurtuazyjne blavblanbla.
6
@Pawel1985 Masz niezwykle oryginalną i oszczędną interpunkcję.
1
@Iwczak Nie tylko na ławkę ale i poza kadrę, ławka to też nie może być klub zasłużonego emeryta tylko miejsce dla graczy którzy mogą coś wnieść do gry albo którzy rokują na przyszłość.
0
@BarcaInfo I tu jest problem bo Barca ostatnio raczej kupowała na zasadzie "kupmy głośne nazwisko" a nie "kupmy zawodnika jakiego potrzebujemy". I pewnie m.in. stąd kłopoty z wykorzystaniem Griezmanna czy Coutinho.
1
@pawlacz6 Pewny jesteś? Już tak miało być z n€ymarem.
0
@BartArt Ja przecież też napisałem że błędem była wymiana Cillessena na Neto bo ten drugi prezentuje niższy poziom Można było sprzedać Jaspera i za uzyskane pieniądze kogoś kupić, zresztą równie beżsensowna była wymiana Arthura na Pjanicia.
4
@BartArt Pozbycie się Cillessena i tak wisiało w powietrzu bo on chciał grać więc prędzej czy później by odszedł. Błędem była wymiana 1:1 na bramkarza mniejszej klasy, chociaż trudno było by znaleźć kogoś doswiadczonego kto zgodził by się na ławkę a i księgowi mieli jakies swoje kombinacje przy tym transferze. Neto pewnie zostanie, chociażby ze względu na rehabilitację MATSa, Inaki Pena ma za mało doświadczenia.
0
@Ricardinio14 Zrzekł się? Skoro podał się do dymisji a nie został zwolniony przez klub to chyba mu się nic nie należy.
1
@senri Po czwarte napisał tak żeby ładnie wyglądało a jak było naprawdę pewnie nigdy się nie dowiemy, nie przy tym krętaczu bartomeu.