5

@PrinceDamon To poczuj zażenowanie kiedy pojawiają się kolejne oskarżenia kobiet które poczuły łatwy zarobek bo przez takie zachowania potem ludzie patrzą na ofiary molestowania jako na potencjalne oszustki.

8

@lucca87 To nie jest masakra z tym zarządem tylko to jest masakra z tymi mediami. Przerzucają się tym Blancem od kilku dni bo nie maja o czym pisać. Wg jednych jest brany pod uwagę wg innych nie jest brany, nie ma co zawracać sobie głowy ich wymysłami. Przeciez oprócz wymysłów prasy nie było nawet jednego zdania ze strony klubu.

0

Jeśli w LM kluczowym zawodnikiem Barcy ma być inwalida to mamy obraz gdzie obecnie jest ten klub. Do tego jeszcze dwóch żółtodziobów jako największe nadzieje na poprawę gry.

0

@AxelF Mówimy o dwóch różnych rzeczach, przeciętnego zjadacza piłki interesuje wynik bramkowy i tabela, ty natomiast mówisz o szczegółowej analizie która powinna zainteresować głównie sztab szkoleniowy i zawodników. Co którzy bardziej się interesują z pewnością będą roztrząsać czy strzał był w trybuny czy w poprzeczkę albo ile km przebiegli zawodnicy czy jak się rozkłada procentowo posiadanie piłki ale i tak najważniejsze są gole i punkty.

1

@VanBarca "Zwolnienie EV było pod wielką presją tzw. "fachowców" - kibiców Barcelony, m.in z Rambli i na tej stronie." Jak sobie wyobrażasz tę presję? Bartuś codziennie rano przeglądał komentarze na fcbarca.com i zwolnił Valdka? Oceniać każdy może, od tego są fora na stronach sportowych ale nie wmówisz mi że krytyczne głosy kibiców z dalekiej Polski mogły się przyczynić do zmiany trenera. Wyniki były jakie były, Valverde zasłużył sobie na krytykę i zwolnienie po blamażach w LM a Bartek go zwolnił bo chciał pokazać że cos robi tylko że za bardzo nie wiedział co ma robić.

0

@lukasz159 Tyle są warte te doniesienia, jedne zaprzeczają drugim, nie ważne żeby wysłać wiarygodną informację, ważne żeby był ruch w interesie. Trafił się temat Blanc w Barcy to jedziemy...

2

@dafik85 Mimo wszystko myślę że szacunek u Messiego będzie miał trener u którego Leo będzie widział szansę na zdobycie jakiś trofeów. Bez względu na jego przeszłość zawodniczą.

0

@Lucassito To już go ściągnęliśmy? Był jakiś sygnał z klubu? Coś musiałem przeoczyć. Komentarz taki sam jak te krytykujące trenera pod artykułem ze składami proponowanymi przez dziennikarzy albo pod plotkami transferowymi.

1

@AxelF Co za różnica, niecelny to niecelny, tak samo jak nie ma różnicy czy piłka trafiła w środek bramki pod brzuchem bramkarza czy zerwała pajęczynę, w tabeli liczy się to tak samo.

2

@Keson Ten przypadek trudno podciągnąć pod twoją teorię, Garcia Pimenta to nie jest jakieś głośne nazwisko którym można zwrócić uwagę potencjalnych wyborców. A przedstawienie kandydata na trenera w jakiś sposób może naświetlić jaką wizję ma osoba ubiegająca się o fotel prezesa więc logiczne że w temacie wyborów pojawiają się nazwiska przyszłych trenerów.

1

@Elvisek Blamaże w LM już były i Bartuś nie dał się odspawać od stołka. Teraz też będzie miał wymówki, nietypowa sytuacja w zw. z koronawirusem, kontuzje i wąska kadra, blablabla, wszystko się sprzysięgło ale Barca wchodzi w nowy sezon pełna energii z Bartusiem u steru.

3

@Trepyveb Nie byłbym takim optymistą, Barca gra coraz gorzej a króla strzelców może wygrać nawet przeciętny zawodnik któremu trafi się sezon życia.

3

Obaj trenerzy mają swoje racje natomiast fakt że klub pokroju Barcy ma problemy ze składem na ważne mecze rezerw i pierwszej drużyny świadczy o profesjonalizmie zarządu.

0

@Yoshi94 Akurat miałem na myśli kogoś pokroju Valdka czy Setiena a nie Blanca, to jeszcze nie jest stary trener.

4

@Kosteq73 Dobrze, a czy nie sądzisz że obecna praca popieranego prawie przez wszystkich Xaviego to jest trochę takie dokształcanie bez praktyki?

7

@Yoshi94 Pep albo Lucho byli młodymi gniewnymi u progu kariery w dodatku z bogatą przeszłością zawodniczą i długim stażem w Barcy więc zawsze była jakaś szansa że odpalą. Inaczej jest w przypadku trenerów którzy maja swoje lata, nie mają większych sukcesów i wydają się być trochę wypaleni.

1

Mundo Deportivo z kolei wymyśliło na stołku trenera Kluiverta. Podobno miałby poparcie szatni. Tyle że jego dorobek to nawet w porównaniu z Blancem jest bardzo skromny.

0

@Pewex Gorsze zaplecze kadrowe daje większe szanse na grę. Poza tym może chodzić też o samą ligę. Ostatnio np Alaba ponoć stwierdził że nie interesuje go PSG czy jakikolwiek klub z PL, w grę wchodzą tylko Barca i Real.

0

@liberoFCB To myślisz że każdy młody talent który przyjdzie z zewnątrz z automatu staje się w krótkim czasie zawodnikiem bijącym się o pierwszy skład? Dwa, kupowanie młodych zdolnych w dzisiejszych realiach to tak hop-siup, wyciągasz drobne z portfela i masz młodzika o którego bije się kilka klubów? Wcale nie Jest łatwo kogoś takiego wyciągnąć czy zrobić z niego klasowego piłkarza. Możesz mi np powiedzieć gdzie dzisiaj jest Hallilović? Na pewno dobry ruch z tym chłopakiem ale to nie jest tak że sobie można takich kupować 5-10 rocznie.

0

@blaugrann Taki że nie ma ludzi na zmiany. Puig przydałby się w ważnym meczu rezerw, z De Jongiem jest ryzyko grać cały mecz. Ale z tego co pisze Venom Arthur ma uraz więc zostajemy z tym co jest.

1

@cinero1996 W tym jeszcze trzech bramkarzy. Ciekawe dlaczego nie ma Arthura, przecież ciągle jest naszym zawodnikiem a w tej sytuacji odstrzelenie go to głupota. Chyba że jakiś uraz/"uraz".

0

@horang Może po prostu na pewne rzeczy nie chce (albo nie może) sobie pozwolić. Zobaczymy co będzie mówił po meczu.

0

@PJ777 Myślisz że to forum to taka lalka voodoo?

0

Całe to zamieszanie to nie tylko wina Setiena ale również pokłosie tragicznej polityki transferowej. Do tego Walduś stwierdził że nie potrzebuje obsadzonych wszystkich miejsc w kadrze. Może myślał że uda mu się wcześniej odpaść z LM? Finalnie klub na takim poziomie ma problem z rozegraniem meczów pierwszej drużyny i rezerw w podobnym terminie. Coś jak poziom 3 ligi polskiej.

0

@mekston Trzeba będzie mądrze wybrać przeciwnika do Pucharu Gampera to może uda się coś wygrać.

0

@Majngota Katastrofą nie jest drugie miejsce, chociaż dla takiego klubu jak Barca to porażka, zwłaszcza jeśli nie potrafiło się utrzymać przewagi, ale to w jakim stanie klub się znajduje i jakie są perspektywy poprawy tej sytuacji. Kadra się starzeje, wydano miliony na zawodników którzy nie wypalili, gra wygląda jak wygląda i jakoś nie widać symptomów wychodzenia z kryzysu. Mówi się o młodych którzy dołączyli lub mogą dołączyć do kadry ale czy któryś z nich to zawodnik na pierwszy skład? Kupiono do gry 30-letniego Pjanicia, z pewnością uleczy problemy boiskowe i problem wiekowej kadry.

0

Xavi musi wspomagać finansowo szejków? A swoją drogą to jakoś średnio go widzę prosto z ligi katarskiej na stołek w Barcy. OK, zdarzają się przypadki że byli zawodnicy bez poważnego stażu trenerskiego sprawdzają w pierwszej pracy ale Xavi mógłby spróbować sił w poważnej piłce. Tym bardziej że chyba biedy nie klepie i nie musi za wszelką cenę robić pieniądze.

5

@Pawlak1992 A Barca nie przepłaca? Możliwe że byłby do wyjęcia za mniejsze pieniądze ale nie przez Barcę.

0

@Firestone To asysty dla Juve wpływają na pozycję Barcy w tabeli?

0

@monsterrize Wiesz, jeszcze może się okazać że on z tymi swoimi 29 latami to w Barcy będzie młody szczawik i rzeczywiście będzie obniżał średnią wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?