slayer
Dołączył/a: luty 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podobno Barca interesuje się Sessegnonem z Tottenhamu. Swego czasu w Fulham robił wrażenie, później w Totkach złapał kontuzję i się przyblokował. Ciekawe ile w tym prawdy a ile wymysłów brytyjskich dziennikarzy.
0
@Manietu No i to jest bardzo dobry pomysł, wtedy dodatkowo będzie można podpisać umowę sponsorską z Nałęczowianką albo kimś takim.
5
@robsesh Potraktuj to jako zabezpieczenie na przyszłość. Całe lata szukaliśmy następcy Puyola, kiedy wreszcie się taki trafił to się rozsypał i raczej nie ma co na niego liczyć więc jeśli mamy dobrego stopera w optymalnym wieku to trzeba go pilnować żeby nikomu nie przyszło do głowy go nam sprzątnąć. Zresztą na razie jest mowa o rozpoczęciu negocjacji na przełomie roku.
1
@51 Prowadzisz jakąś firmę? "Zatrudnię młodego po szkole z 10-letnim stażem w zawodzie".
1
@Destuuur Odmłodzenie składu, cóś takego jak wymiana Arthur-Pjanić. Może to plan Bartomeu, chce po sobie zostawić klub wesołego emeryta i niech się następca martwi. Potem będzie mówił że za jego czasów to mieliśmy młodą kadrę a następcy mają samych dziadków.
2
@DLFCB To może niech zaśpiewa o tym piosenkę? Lepsze to niż jego powrót do Barcy.
0
@grubiorz Chyba raczej nie mogłeś wymyślić głupszego porównania. To tak jakbyś porównywał ile kosztuje minuta Inakiego Penii i MATSa. Albo ile kosztuje utrzymanie mieszkania socjalnego i willi z basenem.
0
@ElmaXeen Trzeba ustalić priorytety, czy lepiej będzie jeśli młodzi będą grać o pietruszkę w LaLiga, czy jeśli zagrają w barażach rezerw. Z jednej strony jest możliwość zagrania w lidze i złapania minut oraz doświadczenia, z drugiej jednak zapewnienia sobie ogrywania rezerw na wyższym szczeblu przez cały sezon. Niestety ale Barca doszła do miejsca gdzie występy rezerw wydają się być ważniejsze niż te pierwszej drużyny. I ze względu na to ligę powinna dograć stara gwardia. Oczywiście fakt że Garcia Pimenta do ostatniej chwili nie będzie wiedział z kogo może skorzystać w tak ważnym meczu to kolejny przykład profesjonalizmu klubu.
2
@QuiqueSoltys Jakiś tam cień szansy jest tylko trzeba poczekać do wyborów i odejścia obecnej ekipy od władzy.
4
Przejrzałem sobie te pozytywne komentarze a teraz czekam na wjazd tych wszystkich którzy wysyłają Messiego na emeryturę, do MC, do MLS i ogólnie uważają że całe zło w klubie to jego wina.
0
@4Fabregas4 To jest baaaardzo słuszna koncepcja, myślę że jakby Setien miał tak ze trzynastu zawodników do dyspozycji to rozwalimy wszystko i wszystkich.
0
@Jaca27 Zamiast pucharu możemy mieć czarę goryczy, w końcu to też jakieś naczynie.
1
@Naturopata W dzisiejszych czasach wcale to nie jest takie oczywiste.
2
@*Ronaldinho_88*W obecnej sytuacji każda ubytek w składzie to poważna strata. Zresztą Griezmann miał ostatnio jakieś przebłyski więc nie można do tego stopnia negatywnie go oceniać żeby cieszyć z jego absencji.
2
Pique pogadał se raz i drugi z Lahozem i wydaje się że spełnił tym samym swoje oczekiwania co do tego meczu.
4
Jak na to patrzę to czuję się bardziej zmęczony jak ci piłkarze chodzący po boisku.
1
@catalanian09 Gazeta nie gazeta ponarzekać można. Czasem nawet dostaje się trenerowi i lecą na niego niewybredne epitety za skład wymyślony przez dziennikarzy.
0
@Bisz Ale czerwień to czerwień i nie powinno być usprawiedliwień. Jeśli dobrze pamiętam to np lata temu w Tempie zawodnik za czerwień dostawał z automatu zero, nawet jeśli oprócz tego zagrał dobry mecz i strzelił jakieś bramki. Jedynie wyraźny błąd gwizdaka może być usprawiedliwieniem. Poza tym Fati był tak krótko na boisku że zwyczajnie na tą "2" nie zapracował.
1
@Bocheno1 Na razie mecze po przerwie spowodowanej wirusem gramy z drużynami z troszkę niższego pułapu niż LM więc nie wiem czy te wyniki mogą napawać optymizmem w kontekście pucharów. Ligę już udało nam się przegrać.
5
@Tasde Pozbyliśmy się go dlatego że trzeba było załatać dziurę finansową w papierkach a nie dlatego że okazał się zawodnikiem zupełnie nieprzydatnym. Szukanie sportowego wztumacyenia Arthura na Pjanicia mija się z celem. Poza tym artykuł mówi wyraźnie że Arthur chce się jeszcze pokazać i mocno pracuje na treningach więc nie wiem na jakiej podstawie wysnułeś wniosek że nie będzie z siebie nic dawał.
3
Rozwijają się w innych klubach bo tam grają. U nas musieli by siedzieli na ławce będąc zmiennikami dla Alby bo powiedzmy sobie szczerze, to raczej nie są zawodnicy którzy dzisiaj nadawali by się do pierwszego składu Barcy (może poza Grimaldo). Czy dałby radę spełnić oczekiwania klubu gość który właśnie stracił miejsce w składzie Villareal albo niedawno awansował z rezerw Valencii?
1
@DeckardCain TVN jeszcze nie osiągnęła tego poziomu propagandy, wątpię czy komukolwiek by się to udało. Nawet północnokoreańska tv jest daleko w tyle za tvpis.
2
@matteoFCB Tylko times new roman.
4
"Wasza kadra się starzeje?
Wciąż jest odnawiana. Kiedy patrzę na Sergio Busquetsa, widzę, że poprawił się w ostatnich miesiącach. Widzę Piqué, Suáreza, jak walczy."
"Co powiesz o Arthurze?
Decyzja jest przede wszystkim sportowa, nie finansowa."
Swoją drogą to ciekawe czy dziennikarze którzy z nim rozmawiają mają płacone szkodliwe.
0
@Dzieniu Twarde argumenty? Na razie brak jakichkolwiek konkretów jakie kroki chce podjąć klub, jest tylko mowa o bliżej niesprecyzowanej presji i stanowczości wobec Nike. Co z tego wyniknie, czy nie skończy się tylko na gadaniu czas pokaże.
0
@arasz1819 Wcale nie w ruinie, to tylko wrogowie i dywersanci tak go przedstawiają a klub po prostu kwitnie.
0
@Bocheno1 A czy oni są przyspawani do Barcy? Arthur miał być inwestycją na lata i co? Jedni mogą skończyć jako pozycja w papierkach księgowych i odejść żeby cyferki się zgadzały, inni mogą nie wypalić albo odejść nie widząc szans na grę i rozwój. Dembele z wielkim żalem ale raczej bym już skreślił. A epizody młodych Puiga czy Fatiego trudno nazwać płynną wymianą starzejącej się kadry.
0
@Tatazolwinia W sumie takie audyty to często są właśnie po to żeby pokazać że nic się nie stało a nie po to żeby wykazać skalę przekrętów i ujawnić winnych. Zależy kto zleca i co chce osiągnąć. Tak samo jak różne vota ufności i niezaufania.
0
@Elvisek Czytaj uważnie - to mają być koszulki dla kibiców, a kibice strasznie się pocą oglądając ostatnie wyczyny Barcy. Chyba jest napisane że straty wynikną z braku koszulek w sprzedaży a nie dlatego że Barca nie będzie miała w czym grać.
1
@Johnnie_Walker Emerson jest za młody, co gorsza może się jeszcze rozwinąć i stać się klasowym zawodnikiem tak więc zupełnie nie wpisuje się w politykę Barcy. W razie problemów na PO będzie przecież można sprowadzić doświadczonego zawodnika po 30-tce zamiast stawiać na jakiegoś młokosa.