0

@Cariones Może właśnie tu tkwi problem że zamiast szukać nowego Xaviego lepiej spróbować dostosować styl do tych których ma się w kadrze albo którzy są dostępni na rynku. Szkoda że nie szukają drugiego Ronaldinho.

0

@jakubp Może po prostu ma już nagrany transfer do nowego klubu i wybiega w przyszłość?

16

@Coutinho007 Widać byłeś mało przewidujący wybierając nick. Tak poza tym byli u nas Brazylijczycy których będziemy wspominać z sentymentem: Ronaldinho, Rivaldo, Romario, Dani Alves.

0

Jest mało prawdopodobne żeby po tak długiej przerwie był wzmocnieniem dla będącej w kryzysie Barcy a taki powrót na siłę może poskutkować kolejnym urazem albo odnowieniem starego. Na razie lepiej nie ryzykować, chuchać, dmuchać i sprzedać.

1

@toretto724 Pewnie lepiej było by go zostawić ale w Barcy nie ma jakiegoś normalnego kierunku działania tylko wypychanie kogo się da sprzedać. A prędzej uda się sprzedać zdrowego Todibo niż kulawego Umtitiego z którego i tak nie będzie już pożytku.

0

@Enerio Może zamiast rozwój należało by użyć słowa poczynania.

0

@socha Tak, trzeba napisać dużymi literami WŁOSKIE MEDIA PODAJĄ.

0

@kejdzi Nie chodzi o to żeby był ktoś lepszy pd Bartka bo to może być tylko gwarancją kontynuacji marazmu. Musi być ktoś naprawdę dobry żeby dźwignąć klub z kryzysu.

1

Pjanić to ten młody, zdolny co ma wzmocnić Barcę od nowego sezonu, to wiem. A kim jest pan Javier Ribalta? Co to za osobistość, musi chyba być kimś znacznym skoro jego opinia jest warta tego żeby poznali ją kibice Barcy?

2

Talizman Messi - rzeczywiście , jak nam nie pomogą różne talizmany i inne siły nadprzyrodzone to samymi walorami sportowymi możemy nie ugrać za wiele.

2

@lukas10 Poszli nawet krok dalej: musimy anulować bo przegraliśmy.

0

@socha Biorąc pod uwagę koszty zakupu i utrzymania to jego miejsce powinno być albo w pierwszym składzie albo w innym klubie.

0

@xavi890 To chyba nie do mnie pytanie tylko do autora komentarza wyżej.

3

@matteoFCB Jasny sygnał że judasze nie mają wstępu do klubu to byłby wtedy kiedy Barca w ogóle nie podjęła by tematu powrotu n€ymara, a niestety taki temat był i sprawa transferu upadła ze względów finansowych a nie przez szacunek działaczy do klubu. Ten zarząd pewnie by nie miał skrupułów żeby negocjować powrót świńskiego łba znanego w pewnych kręgach jako figo.

0

@PatrykBarcelona To jeszcze jeden argument żeby nie traktować poważnie tego co mówi n/t transferu Arthura.

22

"Pod względem finansowym przeprowadziliśmy dobrą operację." Jak on rzuca takimi tekstami to jego tłumaczenie sprawy Arthura można w ogóle uważać za wiarygodne? Chyba że dobra pod względem wypełniania papierków bo finansowo i prawdopodobnie sportowo to porażka. Kolejny transfer Barcy za którym ciągnie się smród i nie zanosi się na to że w najbliższym czasie będzie normalnie.

2

@Ctulhu Jak przeczytałem że prezentuje godny poziom to od razu załapałem że to żart.

0

@pepo_barcarzadzi Co przez to rozumiesz? Ma mieć odpowiedni zapis w kontrakcie który gwarantował by mu pierwszy skład? Poza tym gra bo nie ma nikogo dobrego na tę pozycję ale to nie jest zawodnik na pierwszy skład Barcy, jedynie zmiennik.

4

@jacek905 Nie mieszaj altruizmu z nieporadnością czy głupotą.

1

@Naturopata Jeśli facet położyłby na szali swoją karierę i pozycję na karuzeli trenerskiej tylko po to żeby pognębić znienawidzony klub to musiałby mieć na prawdę coś z głową i nadawał by się na leczenie a nie na ławkę.

0

@ive03 Po każdej wypowiedzi Bartomeu który wydaje się być krętaczem jakich mało wierzysz mu i krzyczysz "jesteśmy z tobą"? Na razie nic się nie wyjaśniło.

0

@szymonex10 Bartek i szacunek do zawodnika? Raczej bym się spodziewał że wyciągnie wszystko na wierzch żeby tylko siebie wybielić. Jak by nie patrzeć kolejny transfer Barcy za którym ciągnie się smród.

2

To jak to się stało że Bartomeu dopiero teraz sobie przypomniał o kulisach tego transferu? Dlaczego w ogóle nie podniósł tej kwestii w momencie kiedy klub był krytykowany za niekorzystną wymianę? I dlaczego skoro wg Bartomeu Juve i zawodnik byli dogadani Barca nie przeprowadziła normalnego transferu tylko wymieniła się na jakiegoś dziadka?

0

Oczekiwania co do DeJonga były wysokie, skoro ich nie spełnił to najwyższy czas rozpocząć w komentarzach proces wywalania go z klubu.

4

@BigVu Na jakiej podstawie (poza pobożnymi życzeniami) twierdzisz że facet który nigdy nie pracował jako poważny trener będzie wybawieniem dla klubu? I nie przytaczaj przypadku Guardioli bo: 1. Pep był postrzegany dość sceptycznie kiedy rozpoczynał pracę czyli nie było tak zawzięcie pompowanego balonika, 2.praca w rezerwach Barcy to jednak praca stricte sportowa a nie zarobkowa jak w Katarze, 3. to że Pep okazał się świetnym trenerem nie znaczy że inni świetni zawodnicy też nimi się staną, przykładów jest wiele. Też chciałbym żeby wypaliło z Xavim ale nie widzę jakichś "twardych" przesłanek że tak będzie.

4

@Harnas2 Już bez przesady, na samym dole informacji o Willianie masz że Mundo Deportivo zaprzecza tym rewelacjom. Nie można brać na serio wszystkiego co piszą media.

10

To w klubie jest taki fantasta który wierzy w możliwość odzyskania pieniędzy zainwestowanych w transfer Dembele?

17

To teraz już wiecie skąd tyle problemów zdrowotnych w Barcy, to wszystko wina sztabu medycznego. Chłopak ma kontuzję prawej nogi a oni założyli mu ochraniacz na twarz.

1

@Pstryk To wszyscy sensowni trenerzy będą zaangażowani w ME? Inna rzecz że większość już na 100% posadziło na stołku Xaviego za rok więc mało kto będzie chciał być trenerem tymczasowym. Niby mówiło się o Blancu ale temat jakoś ucichł.

0

@Azi Proponuję tego znachora od Umtitiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?