0

w 16-stce sie dało więc pewnie i 17-stce też

16

Dobrze że Real nie będzie gwałcił Legii przy ludziach to by było niemoralne ;P

0

Obok tajna wiadomość: „doszło do spotkania pomiędzy Robertem Fernándezem a Aleixem Vidalem”. ha ha - normalnie ściśle tajna. Kto kupił gazetę ten wie :)

0

To nie nasza 1 polowa byla slaba tylko ich zajebista. Gra sie tak jak przeciwnik na to pozwala

0

Taaa legia 24 Euro XD

0

Gratulacje !!!! :)

14

Mnie najbardziej wkurza ten ich fart który po prostu wydaje się nie kończyć. Nie twierdze że jakoś strasznie niesprawiedliwy był wczorajszy wynik. Lecz pierwsza połowa to była miazga - Borusia robiła ich jak chciała a tu taki płaczek stoi w miejscu gdzie piłka się po prostu odbiła i strzela. Cholera jak mnie bolą takie "przypadki". Tym bardziej biorąc pod uwagę jego gówniane zachowanie z meczu poprzedniego. CR7 to jedyny piłkarz którego po prostu nie mogę strawić. Tu nie chodzi nawet o Real Madryt bo szanuje ich zespół i większość zawodników pomimo przypadków chamstwa jaki nam okazują jak z nimi gramy (Ramos, Pape). My poza tym też nie jesteśmy dłużni. Lecz nie jestem w stanie szanować gościa który gra dla siebie w sporcie zespołowym i zachowuje się jak ostatni prostak. Czasami zastanawiam się jak piłkarze Realu trawią tak egoistycznego dupka na co dzień.

4

Eibar ma tyle samo punktów w tabeli co Las Palmas więc ...... ;)

0

Daj spokuj nie ds sie wszystkiego wygrywac. Najwazniejsze ze jest pomysl mloda krew i mamy swoj styl. Biali np tego nie maja (stylu) co staje sie coraz bardziej widoczne ostatnio

0

Nie tyle nie sadze ze mls jest nieatrakcyjna finansowo co uwazam ze chinska jest bardziej pod tym wzgledem atrakcyjna. Dlateo nie zgadzam sie ze chodzi o aspekt finansowy

0

Czy ja wiem gdyby byl aspekt finansowy to nie odrzucalby chińskiej ;)

0

No chłopak jest niesamowity lecz nadal uważam że oprócz dośrodkowań powinien schodzić jak Alves i próbować strzelać - zbyt mało mamy takich prób w zespole.

0

Chłopie nie przesadzaj z takimi teoriami. Fakt ze LE nie daje mu szans i to wygląda słabo. Lecz nikt z nas oprócz trenera nie wie jak Aleix spisuje się na treningach. Z moich obserwacji jego gry w Barcelonie wygląda to że chłopak faktycznie ma polot i umie pociągnąć linią lecz czasami zachowuje się tak jak by kompletnie stracił skupienie i ma dość sporo negatywnych wpadek przez to w meczach. Uważam że problem Vidala to właśnie skupienie. Trener nie może ryzykować takim zawodnikiem bo jak wiadomo najczęściej tracimy mecze przez pojedyńcze wpadki zawodników. Wydaje mi się że chce go wymienić w najbliższym czasie (jakiś transfer - może Bellerin) właśnie ze względu na to że czasami gra jak jeździec bez głowy - chociaż jakby nad nim popracował to faktycznie może by zrobił z niego grajka bardzo dobrego - takie moje zdanie. Musimy zaufać LE on dobrze prowadzi Barcelone i nawet jakby Vidal miał być ofiarą jakiejś niesprawiedliwości (w co wątpię) to ja wolę trzymać stronę trenera który dobrze układa zespół. Barcelona no klub nie można wszystkim dogodzić bo tak wypada.

0

Alves czasami umiał kropnąć z daleka. Sergi też by mógł popróbować takich strzałów.

1

Tylu hejterów jest na tej stronie Neymara. Obserwujcie go proszę teraz i zastanówcie się następnym razem pisząc o jego bezczelności i że nic nie daje drużynie oprócz popisówek. Teraz Messi rządzi Barcą i to normalne że Ney jest w jego cieniu ale tylko jak Messi siedzi na ławie z powodu kontuzji to Neymar naturalnie przejmuje jego role i jest tym który prowadzi Barce do zwycięstw. Tak było podczas ostatniej długiej przerwy Messiego i tak mam nadzieje będzie teraz (co już troszkę widać). Ten bezczelny gówniarz to nasza przyszłość więc szanować gościa ;)

0

Wiem wiem, po prostu tak to juz jest ze jak ktos siedzi to gada i tyle. Nie jest to zle w sumie tylko obrazuje ze koles ma ambicje. Niech pokazuje w meczach jakie dostanie dobra pilke to nie bedzie musial gadac ;)

0

Mats tez swojego czasu za duzo gadal ;)

0

Ronaldo ladnie focha strzelil. Panienka niezadowolona bo zaeszla. Ha ha ha

1

Z kimkolwiek z 1 jedenastki barcy jak i realu. Cr7 teraz jest h.....wy po prostu. Gra za nazwosko i kase od sponsorow.

0

Pi .... oli jak jakis Smuda normalnie.

0

Sie Kazio rozkręcił ;)

1

Arda lepszy od Gomesa? Hmmm

1

Po lajkach widac jakie podejscie maja ludzie do takiego zachowania w sumie to nie wien po co ci odpisalem nawet. Ps w zyciu wszystko musisz miec gdzies napisane zeby wiedziec jak sie zachowywac ?

3

Bo to piłkarz jednej pozycji LE lepiej by zrobił jakby już Neya wrzucił na prawą a Arde na lewą po kontuzji Messiego. Neymar by sobie lepiej poradził a Arda na lewej grał dobrze.

1

Powiem więcej - zajebiście asekurował całą akcję i był tam gdzie powinien być. Gdyby nie pech Correa by za chwilkę albo leżał albo zgubił piłkę kosztem Masherano.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

szkoda że Ci odpowiadają ? Szkoda że to olewasz.

3

Masherano wczoraj zagral bardzo dobry mecz. To nie jest zadna prowokacja. Za bramke bardziej odpowiada kanal piqeja niz poslizg szefuncia. Koles byl tam gdzie powinien zareagowal blyskawicznie i gdyby nie pech correa nic by nie zdzialal.

0

Racja jednak po zejściu Messiego i Busquetsa jakość spadła dość widocznie. Arda znowu nic nie wnosił natomiast Gomes faktycznie grał w miarę przyzwoicie (lecz jednak dużo gorzej niż Busi). Wydaje mi się że po części wynikało to z faktu że Messi "trzymał" ten mecz. Po jego zejściu piłkarze trochę nie mogli się odnaleźć. Gdyby Messi nie grał od początku to zapewne nastawienie spowodowało by lepszą gre u pozostałych - odpwiedzialność przejął by Suarez lub Ney a tak to abscynencja Messiego w połowie meczu trochę wszystkich zaskoczyła i rozwaliła strukturę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?