0

Robert po prostu umie się ładnie zastawiać ciałem - to jest dobry bat na autobusy bo oprze się o 1-3 zawodników i odgrywa do jakiegoś szybkiego gostka wchodzącego w tłum i jest sytuacja. TO trafne spostrzeżenie - faktycznie Robert na autobusy dobry jest

0

Ona tez wyjasnia. I jest bardziej przekonujaca niz ty. Nie dziwie sie ze do reszty nie chcesz sie odniesc. Ciekawa postawa - wyjasnilem ci ze mnie obrazales bezpodstawnie to nie chce ci sie ustosunkowac. Pozdrawiam.

2

Tyle ile Stefan ;)

0

Popieram. Ograny z doswoadczeniem i nieustepliwy. Jak to sie mowi gryzie trawe. Takich lubie :)

17

Czyli do 2020 afery w sadach z nasza druzyna beda na 100% ;)

0

A ty mi akurat będziesz opowiadał na jaki temat mogę się wypowiadać. :) Z twojego monologu widzę że mnie zaszufladkowałeś - wydedukowałeś że jestem przeciw twojej tezie ... hmmm ciekawe na jakiej podstawie tak zabłysnąłeś intelektualnie? Jakież to klapki na oczy napędza dziś tvn i propaganda anty-pisowska (dla twojej wiedzy i aby ci troszeczkę hejtu i zółci oszczędzić - nie jestem za PISEM - TADAAAM ha ha ha). No walcz dalej z przeciwnościami losu bo wiatr wieje widzę srogo po oczach. Masz swoją rację to używaj jej z rozmysłem bo walisz ślepakami i nawet nie jesteś w stanie ocenić czy strzelasz do przeciwników. Lecz nie napisze Ci że - cytuje ciebie - " Rozmowa z ludźmi twojego pokroju to jak rzucanie bekonem w czołg" bo szanuje Cie jako rozmówce bardziej niźli ty kogolwiek w tej rozmowie uszanowałeś.



1

No właśnie od tego jest La - Rambla by tych tematów nie było pod innymi tematami

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

W ustawie jest dopuszczona aborcja w takich przypadkach zdsje sie ;) Ogolnie temat ze ustawa calkowicie zakazuje aborcji to klamstwo. Bardziej w tym chodzi o wpadki ze jak jakas laska sie bzyka i zaskoczy to nie moze od rak po ptostu wyskrobac dzieciaka

0

No właśnie ... Pique umiał powiedzieć prawdę. Iniesta też powinien. Styl tu nie powinien mieć nic do tego. Powiedział natomiast głupotę i to go trochę ośmiesza. Ja szanuje go baaaardzo jako piłkarza ale tak mówić nie powinien nikt po takim meczu.

4

Gadasz glupoty. Wszyscy znamy talent niemca i widzimy tez to jak zawala mecze. Talent nie chroni od glupoty. Nikt nie bedzie zmienial klubu ktœremu kibicuje bo ty jak fanboy Matsa tak uwazasz. Mamy prawo do ocen.

0

Jakby mu zakazać jego polotu w dryblingach to chłopak by stracił 80% swojej wartości. Być może czasami nie wychodzi lecz jak wyjdzie to kopara opada.

0

To chyba Sly tam przemawia na tym filmie co ?
Z Rockiego to ?

0

Czasami trzeba nikt nie jest doskonały. Jako piłkarza też bardzo go szanuje i właśnie dlatego należy to zauważyć.

0

Mario tu nie chodzi o Claudio. On juz jest historią. Mamy Matsa a on nawala. Na pozycji bramkarza nie gra sie jak Neymar.

3

No tak powinien też stać murem za swoją inteligencją. Lepiej było przemilczeć niż pi....ć farmazony za przeproszeniem, bo zakłamanie też wpływa na wizerunek klubu. Wystarczyło by coś w stylu że "Ter Stegen popełnił błąd a błędy się zdarzają". A nie obrażanie inteligencji swojej jak i odbiorców.

0

Powiedział bzdurę publicznie więc nie zachował się jak na kapitana przystało - powinien to przemilczeć (jeśli chodzi o media). W szatni nie wiemy jak się zachował.

0

Oczywiście - ja nie neguje jego talentu. Ale to nie jest "chwila" niestety

0

Z prostego powodu martwisz się o Atletico - oni graja jedna bardzo stabilnie "in plus" od kilku sezonów już.

0

Tak lecz jeśli przeciwnik nie złapie zadyszki to nie ma bata by odrobić. Real wykorzystał to że my złapalismy w poprzednim sezonie a początek tego sezonu jest bardzo obiecujący w La lidze jako całości ;)

2

Chyba nie będziesz porównywał "ryzyka" Bravo z tym co wyczynia Ter Stegen ? No ok ryzykował:1-2 przypadki na dwa sezony. Równie dobrze można powiedzieć że nie ryzykował - więc nie - nie mam wybiórczej pamięci tylko takie "ryzyko" to można uogólnić że praktycznie go nie było. Nie jestem fanem Bravo. w Zasadzie w tej naszej wojence zawsze obstawałem za Ter-Stegenem. Obiektywnie jednak trzeba patrzeć na to jak się prezentuje ten chłopak.

4

Sędzia miał prawo to inaczej zinterpretować według mnie to nie była klarowna sytuacja do oceny - nie szukajmy winy u innych bo akurat ten mecz to MY przegraliśmy rozkojarzeniem.

2

A co to jakiś wyznacznik że musi ryzykować? Bravo nie ryzykował i też grali dobrze więc nie musi ryzykować. Tu nie chodzi o to czego ja chce tylko co potrzebuje drużyna - na pewno zdrowego rozsądku od Ter Stegena. Drużyna będzie bronić kolegę by zachować dobrą atmosferę - co jest bardzo ważne ale Ter Stegen daje ciała przez te ryzykowanie i jest to do wyeliminowania więc mogą mówić jedno a i tak na pewno wiedzą że tak być nie powinno.

2

Ja rozumiem że nie chce dobijać Matsa. Ale lepiej nic nie mówić nie pi.... ć głupoty za przeproszeniem Panie Andres. Było widać jak na dłoni że odrabiacie wynik i wszyscy czuli że Celta zaraz padnie - mecz był do wygrania do momentu "popisu" naszego bramkarza który "najlepiej gra nogami". Jak było 2:3 to już się cieszyłem pomału z lidera w tabeli.

2

Ze wszystkim się zgodzę lecz nie ze spokojnym startem. W tej lidze nie można sobie pozwolić na stratę większą niż jeden mecz w plecy. -6 pnkt i już jest nerwowo (prasa, kibice) czar pryska ciśnienie rośnie. Musimy trzymać się czuba na jedno potknięcie lidera - to moja opinia.

5

Gomes mi się wczoraj podobał - wdraża się chłopak pomału.

0

Fakt są tu ludzie z planety hejtu. Lecz Ter Stegen przegina. Nigdy nie brałem strony Bravo czy Matsa. Uważam że Bravo też by już u nas grał troszkę gorzej niż wcześniej. Lecz Ter Stegen naprawdę daje ciała z tymi podaniami. Ja wiem że on umie grać nogami lecz przy wysokim presingu, czasami do błędów będzie zmuszany (wczoraj to też bardzo duża zasługa grajka Celty). Powinien sobie to wziąść do serca i odzwyczaić się być ostatnim obrońcą tylko bramkarzem - jest presing ty wybijamy na drugą linię - proste. Inaczej zrobi z siebie jeszcze większego pajaca. Już były przypadki jego baboli w tej materii a on uparcie idzie tą drogą i jeszcze w wywiadach nadaje że nie zamierza tego zmieniać. LE powinien go ostro zje ..... ć po tym meczu, a po następnej takiej wpadce wprowadzić "ręcznika" jak tu mówią o Cillesenie niektórzy - według mnie spokojnie by sobie poradził, a być może okazałby się lepszą opcją co nie wydaje mi się jakoś niemożliwe do zrealizowania.

0

Oblak to zajebisty bramkarz w mojej ocenie lepszy od Ter Stegena na ten moment.

0

To juz upodlenie czlowieka normalnie. Jak tak mozna :)

0

Powiedz, powiedz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?