sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to Messi by miał już tych piłek z osiem :)
0
On legii zaladuje z osiem. To co oni wczoraj grali to juz dawno czegos takiego nie widzialem
0
Stawiam ze bedze powyze 23 w plecy
0
Nie ja ci odpowiedzi udzielilem po prostu zagailem czy nie spedzasz wakacji w loret. Twoja odpowiedz miala wydzwiek w tym kontekscie zlosliwy.
0
Widze ze spiete te twoje wakacje. Nie ma to jak zgryzliwosc przy uprzejmym zagajeniu rozmowy.
1
Loret de mar ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ten jeden mecz Gomesa lepszy od wszystkich Denisa
0
Ale biali maja srake z tego tytulu ;)
5
Moze to ze zawodnicy potrzebuja przelamania po alaves. Psychologicznie mysle ze dobrze dla msn ze sie podbudowalo.
0
Mnie nie przekonał wtedy. Jedyni ktorzy mnie przekonali do te pory to Umtiti i Digne
1
Ja bym jeszcze szampana nie otwieral to dopiero pierwszy w miare dobry jego mecz u nas. Zdazyl za to zaliczyc 2 slabe wystepy oraz 1 kontuzje tak ze ten tego ... ;)
0
Przesadzasz chyba nie kopnął go specjalnie chciał go obiec
0
Jak zwykle. Gomes też daje rade :)
0
Extraklasa ? :P
0
JA myślę że Lucho ściągnie Neymara jak ten nie będzie dawał nic drużynie .. co innego ściągnąć Messiego ;)
7
Pierdzielnij se tatuaż z Herbem Barcy na czole - Polski będziesz miał zaliczony
0
No to w zasadzie nie skomentował tej wypowiedzi :)
0
Te insynuacje maja zarzewie z sytuacji na povzatku pracy LE w zespole. Chcial zdiac Messiego a ten go olał :)
0
Nie zastanawiałem się aż tak nad tym, lecz uważam go za większego celebrytę niż piłkarza w chwili obecnej. Bardzo go lubię ma zajebisty charakter i strzela te swoje niekonwencjonalne gole lecz uważam że już Benzema nawet jest lepszy jako 9 - wiątka .Bez spiny proszę ;)
0
Ibrę uwielbiam ale w ogóle bym go w tym zestawieniu nie umieszczał nawet. Chyba że kilka lat temu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kurcze tego Denisa to powinni na ziemie sprowadzić. Koleś gra każdy mecz a nic prawie nie wnosi. Ja rozumiem wielkie nadzieje z nim związane ale ile można. Ławka by go zmobilizowała.
0
Dla mnie zawsze to będzie gryzoń, wampir i takie tam. Lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Koleś ma charakter. Nie ca co się spinać.
2
Nie było Ronaldo w klubie to przyszła chemia. Poczekaj niech pogra kilka meczów pow ..... rwia się na kolegów że strzelają a nie on i będzie po chemii :)
3
Las Palmas też przez moment prowadziło XD
4
Wrodzony talent
5
Fete mają i grille robią :P
0
Bo tu nie problemem bylli gracze tylko brak zgrania a to bpodstawa
0
Tak napisałem Ci też że nie wszyscy są źli. Ja uważam że ten sposób pomocy jest niedopuszczalny w momencie gdy mamy takie przecieki ludzi którzy chcą rozwalić europe. Ty też nie czytasz co dokładnie Ci ludzie piszą na tym forum tylko atakujesz. Przykład wycieczka po pisie i Ziobrze gdzie nikt nikt poruszał tematu partii. (nie jestem za PIS'e w razie jakby co)