0

No to Messi by miał już tych piłek z osiem :)

0

On legii zaladuje z osiem. To co oni wczoraj grali to juz dawno czegos takiego nie widzialem

0

Stawiam ze bedze powyze 23 w plecy

0

Nie ja ci odpowiedzi udzielilem po prostu zagailem czy nie spedzasz wakacji w loret. Twoja odpowiedz miala wydzwiek w tym kontekscie zlosliwy.

0

Widze ze spiete te twoje wakacje. Nie ma to jak zgryzliwosc przy uprzejmym zagajeniu rozmowy.

1

Loret de mar ? ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ten jeden mecz Gomesa lepszy od wszystkich Denisa

0

Ale biali maja srake z tego tytulu ;)

5

Moze to ze zawodnicy potrzebuja przelamania po alaves. Psychologicznie mysle ze dobrze dla msn ze sie podbudowalo.

0

Mnie nie przekonał wtedy. Jedyni ktorzy mnie przekonali do te pory to Umtiti i Digne

1

Ja bym jeszcze szampana nie otwieral to dopiero pierwszy w miare dobry jego mecz u nas. Zdazyl za to zaliczyc 2 slabe wystepy oraz 1 kontuzje tak ze ten tego ... ;)

0

Przesadzasz chyba nie kopnął go specjalnie chciał go obiec

0

Jak zwykle. Gomes też daje rade :)

0

Extraklasa ? :P

0

JA myślę że Lucho ściągnie Neymara jak ten nie będzie dawał nic drużynie .. co innego ściągnąć Messiego ;)

7

Pierdzielnij se tatuaż z Herbem Barcy na czole - Polski będziesz miał zaliczony

0

No to w zasadzie nie skomentował tej wypowiedzi :)

0

Te insynuacje maja zarzewie z sytuacji na povzatku pracy LE w zespole. Chcial zdiac Messiego a ten go olał :)

0

Nie zastanawiałem się aż tak nad tym, lecz uważam go za większego celebrytę niż piłkarza w chwili obecnej. Bardzo go lubię ma zajebisty charakter i strzela te swoje niekonwencjonalne gole lecz uważam że już Benzema nawet jest lepszy jako 9 - wiątka .Bez spiny proszę ;)

0

Ibrę uwielbiam ale w ogóle bym go w tym zestawieniu nie umieszczał nawet. Chyba że kilka lat temu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurcze tego Denisa to powinni na ziemie sprowadzić. Koleś gra każdy mecz a nic prawie nie wnosi. Ja rozumiem wielkie nadzieje z nim związane ale ile można. Ławka by go zmobilizowała.

0

Dla mnie zawsze to będzie gryzoń, wampir i takie tam. Lecz w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Koleś ma charakter. Nie ca co się spinać.

2

Nie było Ronaldo w klubie to przyszła chemia. Poczekaj niech pogra kilka meczów pow ..... rwia się na kolegów że strzelają a nie on i będzie po chemii :)

3

Las Palmas też przez moment prowadziło XD

4

Wrodzony talent

5

Fete mają i grille robią :P

0

Bo tu nie problemem bylli gracze tylko brak zgrania a to bpodstawa

0

Tak napisałem Ci też że nie wszyscy są źli. Ja uważam że ten sposób pomocy jest niedopuszczalny w momencie gdy mamy takie przecieki ludzi którzy chcą rozwalić europe. Ty też nie czytasz co dokładnie Ci ludzie piszą na tym forum tylko atakujesz. Przykład wycieczka po pisie i Ziobrze gdzie nikt nikt poruszał tematu partii. (nie jestem za PIS'e w razie jakby co)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?