1

Napiszę to raz jeszcze to był mecz oczyszczenia: gołym okiem widać kto nie zdał egzaminu. Niestety dawali rade tylko starzy wyjadacze (oprócz Masherano). Jednakże sam Neymar, Raitic czy Byskuets to za mało by przebić sie przez takie ustawienie jakim zagrał przeciwnik. Vidal jest słaby i nie powinno być więcej tematu że zaczyna mecz w podstawowej jedenastce chyba że nie ma wyjścia bo np jest jakaś kontuzja Roberto.

0

Ciekawe myślenie jest z twojej strony. Nie powiedziałem że wszyscy są źli to po pierwsze po drugie: Muzułmanie mają inną kulturę i może na tym się skupmy bo dużo ich napływa. Ja wiem że w Syrii mieszką też dobrzy ludzie i chrześcijanie. Problem w tym że wśród tych normalnych są zradykalizowani muzułmanie oraz duża grupa NIENAWIDZĄCA zachodu która przyjeżdża tu i sieje terror. W ośrodkach gwałcą nawet dzieci. CI bardziej odjechani podkładają bomby. Nie wiem ile ty masz lat i czy masz dzieci - jeśli nie to możesz się bawić w dobrego samarytanina lecz ja niestety jestem za kogoś odpowiedzialny i nie mam zamiaru siedzieć cicho jak europa deprawuje się coraz bardziej niż jest teraz. Czy słyszałeś kiedykolwiek o ludziach uciekających sprzed wojny i zachowujących się tak jak ci o których rozmawiamy ? Jeśli nie no nie gadaj głupot. Polacy też nic nikomu nie zawdzięczają. Nie raz pokazywali światu że potrafią walczyć i ginąć za innych (np za Anglię), nie raz też swiat wypinał się na nas. Czas myśleć o sobie a nie być marionetką Brukseli. Ja chce by np taki Paryż był Paryżem a nie miejscem gdzie muzułmanin napierdala białą kobiete po twarzy później gwałcą ja zbiorowa bo nienawidzą ZACHODU a ona jest niewierna. Jeśli tego nie rozumiesz to mi cie szkoda po prostu. W tym momencie Polski to nie dotyczy ale zbyt szanuje Europe Chrześcijańską by przymykać na taką polityką oczy.

3

TO był mecz oczyszczenia. Myślę że LE wie dużo więcej po tym meczu.

0

Barca to zawsze musi coś odwalić z jakimś beniaminkiem :/

6

Czlowieku glupoty gadasz jak potluczony. Widziales uchodzcow polskich z 2 wojny swiatowej ? Widziales zdjeci. Nedza bieda kobiey o dziedzi zaglodzone. Pojechali na zachod i tworzyli go swoja praca. Ci natomiast licza na socjal gwalca a sa i tacy co podkladaja bomby. Nie mowie ze wszyscy tacy sa. Ale jest ich bardzo duzo ? Nie chce takiego swiata dla swoich dzieci chlopaku wiec przestan byc takim altruisa. Jakby europa byla taka pro pomocna to nie utrzymywala by sztucznie tego konfliku. Od tego w ogule zacznijmy.

1

Nie kazdy kto widzi co dzieje sie w europie i jest temu orzeciwny jest za pisem. Wyjdz troche ze swojego pudelka.

0

No to chlopie ocieplisz wizerunek ... swoj. Ludziez zyajacy w palacach otoczeni ochrona niezbyt czesto sa narazani na ataki terrorystyczne np w metrze dzieki tym " uchodzcom". Slabo zawiodlem sie na nim baaaardzo po raz pierwszy.

0

Czyzby Ter Stegen byl szklany ? No niezla lia by byla jakby sie okazal Vermalwnem 2.

0

Tak ale ty mówisz już o 2 jego sezonie. W pierwszym byyło ok z tego co pamiętam.

0

To będzie dobry test dla Zidana. Bez zmian się nie obejdzie bo zajedzie piłkarzy już w grudniu. Luis Enrique sobie w tej materii poradził zobaczymy co zagra Zidane.

5

Tu już ktoś to pisał i pozamiatał: Messiego dać na księgowego ;P

0

Jak Real nic nie wygra w tym roku to jest to całkiem możliwe. W Man Unt. niezła ekipa się montuję podobnie w Man. City.

0

Coś miłego dla oka ;)


0

Nie przesadzaj z tym wstrzymywaniem się od ocen. Przecież jakby był ambitny to spróbował by sił w o wiele lepszej ekipie niż BvB tym bardziej że był pierwszym wyborem Lucho na zmiany dla Alby czyli zaufanie było by na początku na pewno. Na tej flance praktycznie oprócz Hiszpana nie ma przekonującego zmiennika. Mathieu lepie się sprawdza jako środkowy obrońca. A po Digne widać że wystarczy walczyć sercem pokazując swoją najlepszą wersję i ma się spore szanse na grę w Barcelonie na zmianę z Albą. Nie wiem jak wygląda sytuacja w BvB być może jego chłodna kalkulacja mu się opłaci leczy gra w Barcelonie zawsze jest szansą dla zawodnika i rezygnacja z niej z powodu obaw że się nie podoła nie świadczy o nim najlepiej i w zasadzie dobrze że z taką mentalnością do nas nie przyszedł. Oczywiście po sezonie też możemy o tym pogadać być może tam się wybije i będzie crackiem lecz crack u nas a crack w BvB to spora różnica ;)

0

Do rugby odpowiednie cwiczenia zdzialaja cuda. Pele tak cwiczyl

2

Czyli w BVB zagral o wiele mniej niz u nas Digne. No pogratulować ambicji tylko.

0

100% racji mądrala wygrał internety :)

0

A ty wyjmij kij z tyłka bo ci ustami wraz z kałem wystaje.

Co to ma wspólnego za kaszanką jaką odwalili nasi ? Nawet Lewandowski w wywiadzie przyznał że jak Kazachowie przycisneli to nasi się wystraszyli, cofneli i zaczeli panikować. Smutne to ale nawiązując do twojego komentarza już wole fife niż taką postawę "reprezentantów" naszego kraju.

0

Wszystko wrocilo do normy wiec zaintonujmy ... Polacy nic sie nie salo ;)

0

Nie chce się spierać bo aż tak się nie znam ale podstawą rynku są negocjacje - jeśli w tym samym czasie inny klub jest zainteresowany i podbija ofertę to chyba jednak można wybrać tą lepsza (chociażby tłumacząc się niezdecydowaniem zawodnika jeśli trzeba by użyć aż takich wybiegów, w co wątpię) ?

0

i pewnie myślisz że ktoś by to dał a Barca by od razu sprzedała? :) Podejrzewam że kluby pokroju Man Untd, Man City, PSG by się licytowały. Zakładając oczywiście obojętność samego Messiego.

0

Gdyby poszla fama ze messi jest na sprzedaz to mysle ze eklo by 300 baniek

0

To raczwej pogba jest przeceniony niz odwrotnie

0

Według mnie wynika to bardziej z czasów w jakich żyjemy i z cen jakie są teraz na rynku. Gdyby przenieść kadrę z czasów Eto, Ronaldinho .. do czasów dzisiejszych - zapewne drużyna byłaby jeszcze droższa.

0

Mają dobry zespół ale mają też problemy z jego ułożeniem. Moim zdaniem dopóki CR7 będzie w Realu to oni zawsze będą mieli problemy w swojej kadrze ze stworzeniem prawdziwego monolitu. Ronaldo Jest zbyt wielkim egoistą do gry zespołowej.

0

Może i źle to ująłem. Po prostu wiele osób tak uważa że barca przeprowadziła bardzo dobrze proces transferów. Real natomiast przyzwyczaił do sprowadzania gwiazd a teraz nikogo nowego nie sprowadzili. Faktycznie po owocach poznamy czy okienko było dobre. Może ujmę to inaczej - Mają problem bo zarząd Barcy dobrze przepracował to okienko natomiast Real wydaje się że je przespał - podkreślam "wydaje się".

3

Marca ma bol d...y bo real przespal okienko a barca ma najlepsze od lat XD

1

Ciekawe bedzie starcie Krystyny z naszym Sergim. Ale by byla beka jakby robil z niego wiatraka oczywiscie Roberto ;)

0

Na pewno miał szanse dużo się nauczyć nawet na treningach.

0

Ale mi groźba. Gdyby to powiedział Rakitic to miała by moc ;). Swoją droga coś niedawno było ale chyba fake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?