tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta No i podał i co z tego, do Grie Pilka nie dotarła więc jaka to setka? Mingueza podał na 16 więc gdzie tu setka?
4
@VamosRakieta 15 od razu. Jedyna sytuację pewna miał Leo, Dembele pół boiska przebiegł i go zablokowali, to nie jest 100-tka. Gra była nudna, bez pomysłu i na 15 podań. A kto Lenglet do składu dał wiedząc że jest elektryczny?
0
@jeyx77x kto ich wystawia?
0
@FDJ to jest sezon przejściowy. Koeman teraz obserwuję, patrzy i pomyśli po sezonie
0
@AlexDark00 no nie powinien, ale to że Barca gra to co gra to nie jego wina
0
@arasz1819 skomentuj proszę mecz. Głównie aspekty taktyczne Barcelony i ten zalążek pracy Koemana w szczególności.
0
@ShowMe każdy chyba chciałby lepić z takiej kadry. O trenerze Cadiz nie wspominając
0
@jeyx77x może skomentuj?
0
@Derean 5 setek? Ciekawe kur gdzie
0
@AlexDark00 A co on winien?
3
@Nihas A kto dał Lenglet do składu? Przypomnij mi?
0
@Kurkmen niech nie zapomną zabrać Koemana. Taktyka i arcymistrza trenerskiego :)
0
@xVENUMx 4 strzały. Proszę cię
2
Żenujący styl, co z tego że Cadiz wrzuciło z karnego, ale my nic nie graliśmy, wolno, na wieczne przyjmij oddaj. Przypomnę że graliśmy u siebie. Ja swojego zdania nie zmienię Koeman jest tylko człowiekiem który wybiera skład, nic więcej. Prdl sezonu przejściowego przestaje działać. Laporta i w składzie i na ławce musi zrobić spore zmiany.
5
A pamiętajcie, usłyszymy od Koemana, mieliśmy swoje szanse, pracujemy, blablabla
1
Przypominam ze Lenglet gra decyzja Koemana, przypominam że skład, i podobni taktykę wybiera Koeman. Ale wytłumaczmy to jeszcze raz, sezon przejściowy. Zalążek gowno gry widać :)
3
Pogratulować trzeba sztabowi za to co tworzy. Ale to dobrze, nie będzie balonika pompowanego.
0
Ale my padake gramy.
1
Trzeba dać na 2-0 i zapomnieć o tym meczu
0
@Leooo Obudził się :)
0
@ObiektywnyKibic121 Zobacz na skład Cadiz a FCB. tu nie da się za wiele zrobić. Zroszta Koeman nie wiele co tu zrobił. Ja bym usiadł na ławce dziś i byłby ten sam efekt. Poprostu wybrał skład i zakończył bym styl dzisiejszej Barcy
4
@Messibestplayerintheworld Był, wyglada faktycznie jakby sam sie przewrócił, ale z tylnej kamery jest wyraźna podcinka.
0
@Messibestplayerintheworld Jak nie, reka w drugiej polowie i brak karnego.
1
@Messibestplayerintheworld Czyta LR. Zawsze u nas wina sędziego :D
0
@JaroCoach Klop nie marudzi na sędziów, wszystko jest ok :)
0
@LUPR wg LR i ekspertow tak.
0
Ludzie wystarczy wygrać z AM i RM. Jak mamy mieć majstra to chyba sprawiedliwe? No chyba że mamy zdobyć mistrza licząc że RM będzie przegrywał z wszystkimi tylko nie z nami.
16
@DonMatteo901 budowlanka i prawdziwa faktura. On Debil czy takiego udaje?
0
@ObiektywnyKibic121 De Jong. Może RM dajmy napastnika? Mamy zdecydowanie lepszych.
1
@arasz1819 z chęcią odszczekam jak Koeman pokaże coś w meczu z RM. Na razie oceniam jak jest.