0

@mientusek1407 o czym ty piszesz chłopie. By odrobić 9pkt to trzeba wygrywać z wszystkimi. Znowu balonik pompujecie jak przed PSG. Nie ma szans na jakikolwiek puchar.

1

@VamosRakieta dobry klub nie dostaje od wszystkich dobrych i bardzo dobrych klubów. Pokaz mi dobry klub którego tak w Europie muca.

0

@Kapsel12 To jest podchwytliwe pytanie? Wszyscy sa utalentowani, ba wszyscy to geniusze.

0

@BarcaInfo Wszystko zależy od atmosfery, ale jak coś tam się tliło, tak teraz tego nie ma. Tu nie chodzi o porażkę, nawet o porażke 1-4, ale o styl, o to jak bardzo PSG było lepsze od nas. Oni mają nowego trenera, pake w obronie co najmniej średnią, pomoc dobrą, i bardzo mocną ofensywę, nie grało u nich dwóch podstawowych piłkarzy, a poziom był jakby Barca to był klub z Polski. Dramat, uśmiechy Koemana, info, że nic nie wygramy itp, ja na nic nie liczyłem, ale kur, aż taka różnica poziomów. ?

0

@Rewolucja123 ciężko by ktoś go zwolnił skoro jest dobrze, bo to okres przejściowy :)

1

Nie jestem na bieżąco, ale widzę , że w mediach syf jak zwykle po blamażu Barcelony. Zazwyczaj pod koniec sezonu to było, a teraz już w Lutym. Wszyscy się kłócą, każdy, każdego sprzedaję. Atmosfera katastrofa, czyli czekać teraz do Września na nowe. Oj to będzie długie 6 m-cy. Pozostaję się cieszyć, że mogłem to pokolenie obejrzeć na żywo kilka razy, a teraz kilka lat posuchy. Się poczeka, co zrobić, Polskiej piłki oglądać nie będę :)

2

To gdzie tu te pierdzielenie mediów, że matki sobie wyzywali?

1

@arkasath I dlatego gramy tak chujowy mecz jako zespół? My nie przegraliśmy przez 9-tke i 1 obrońce. Tylko jako zespół. W każdej formacji byliśmy klasę niżej.

0

@BarcaInfo Koeman podejdzie tak jak cały czas podchodzi. Okres przejściowy, nic nie wygramy, buduje sie zespół. Ja cały czas szukam fundamentów tej budowy, ale jestem za głupi na to.

0

@DaPi Już nie przesadzaj. Leo nakręca marketingowo, ale Barca to Barca.

0

@Dalhi 21 lat i ma czas :)

1

@tutka Podobno atmosfera przez Koemana jest bardzo dobra. Coś się zmieniło?

0

@BARCA_FOR_EVER My z 3 liga w dogrywce sie bijemy, a ty Remontade chcesz?

1

@Avatarr Albo 1-7

3

@amanter nie rozumieją ze jesteśmy w budowie :) może castorama?

0

@xSZYMONOx Jezu, twoja ortografia na poziomie Barcy

0

@Witekk10 trenują z Koemanem to pewnie.

0

@Chakalaka Już Suareza sprzedaliśmy. Wyszliśmy na tym jak wyszliśmy. Jest w innym zespole, a forma zaj. Czy ma lepszych piłkarzy obok siebie? Czy lepszy pomysł na zespół.

0

@arasz1819 nie to ty masz wybujane ego. Uważasz się za eksperta i tyle. Pep przegrał z Wisłą, a później już widziałeś co było. Pokaz mi taki wpierdol za jego czasów na początku budowy, Koeman z trudnymi nic nie ugrywa, popełnia straszne błędy taktyczne, zmian, rotacji. Ja nie widzę tu jakiegoś pomysłu na zmianę, to jest cały czas ta sama Barcelona, ale z dużo słabszymi piłkarzami. Poprawił jedno, mental. To mu trzeba oddać. Ale piłkarsko bez zmian. Zobacz bramkę Keana i zachowanie w polu karnym. To jest wypracowane przez trenera który ile jest w psg Miesiąc?

5

@Derean ale my mamy 19 letniego Desta, zaakceptuj. On buduję. Każdy mecz gramy tak samo, ale buduję. Zobacz stracona bramkę z wolnego. Kean wolny, 3 przed nim, jeden za nim. Jeden z piłkarzy wbiegał i zmylił Lenglet, to jest wypracowane, a Pokaż mi wypracowana nasza akcje, wrzutki, różne
Nie wiem jakiś aspekt taktyczny.

0

@arasz1819 Kibicuje Barcelonie 19 lat. I nikomu innemu, nie tylko z TV lapsa a i na kilku meczach byłem. Więc nie trafiłeś.

0

@arasz1819 trzy razy wygrał LM sędziami. I ty mnie pytasz ile Ja mam lat.? No nic oglądamy dalej przebudowę. Jeszcze 4 dobre zespoły w LL zostały trzymam kciuki może chociaż zremisuje

0

0

@BarcaInfo jest jakieś video? Średnio wierzę by Grie wyskoczył z tym tekstem

0

@mientusek1407 przypomnij mi kto go do składu dał?

0

@arasz1819 a czyli wróciłeś jednak ze to ta wielka budowa. Ok niech budują.

1

@BarcaInfo Nie wiem czy to prawda, ale czekam na tego pana. Nawet dzień po wyborach. Koeman mnie nie przekonuje, pewnie jestem wyjątkiem, moim zdaniem nie mamy aż tak słabej kadry by z Dobrymi zespołami przegrywać wszytko jak leci.

4

Leo w każdym meczu pokazuje, że przewyższa wszystkich i kilka klas. Problem jest w każdej z formacji, ale w szczególności widać to w pomocy i obronie. Bez środka pola, bez środka obrony nie da się rywalizować. Jedno mnie dziś ewidentnie zawiodło, pressing, nie rozumiem dlaczego gramy pessingiem tak rzadko. Wyszliśmy dziś przestraszeni.

0

@arasz1819 pierwszy raz sztab trenerski skrytykowałeś, chyba mogę umierać. A teraz zobacz na skład PSG i nasz i powiedz ze maja taka lepsza pakę by taktycznie tak zdecydowanie być lepszym.

1

@ksobi wiesz co gdyby PSG wykorzystało co miało to 8 by było. Nie ma czegoś takiego co by było gdyby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?