3

@FDJ cała kadra Barcy B. W końcu roznoszą 3 ligę.Alena na ławce też się mocno rozwija

0

@VamosRakieta poprpstu ludzie nie wierzą w Barcę. Z jednej strony porażka rywali daje cień szansy, ale z drugiej wiemy że LL jest niemożliwa w tym składzie

0

@ksobi pompujecie jak przed PSG. A później wyzwiska jak to wszystkich sprzedać.

1

Po co pompujecie balon? Co z tego że AM traci pkt. My też stracimy.

1

Pilka nie jest sprawiedliwa.

5

@SamuraJack Pomnóż 0 razy ilość zawodników, którzy odejdą.

0

@BarcaInfo Tylko , że Haaland kosztuje 75, a nie 180. 100 baniek Raiola przecież nie wezmie.

1

@Gomess Info od Domenecha "- Erling Haaland po tym sezonie nie będzie kontynuował swojej kariery w Borussii. Jego agent Mino Raiola zrobi wszystko, aby umieścić go latem w Barcelonie, gdyż chciałby znowu mieć dobre stosunki z Barcą - zaznaczył dziennikarz.
Jego zdaniem transfer norweskiego superstrzelca na Camp Nou jest "możliwy do zrealizowania", nawet mimo kłopotów finansowych Barcy i miałby kosztować około 75 milionów euro. " To jest z drugiej połowy Stycznia. Z początku Raiola zdementował.

5

Dla mnie Koeman nic specjalnego nie wdrożył i watpię by to się zmieniło. I nie chodzi mi o wyniki, a o założenia taktyczne, zespół gra piłkę opartą o indywidualności, a nie o gre zespołu. Messi zaczął grac lepiej to i zespół w bólach zaczął wygrywać ze środkiem tabeli. Lepszy zespół odcina Leo, FCB nie istnieje, a Koeman nie ma pomysłu co zrobić. Pressing jak za juniorów, biegają głupio i mało efektywnie, stałe fragmenty po obu stronach bramki nie istnieją, zero poprawy, na plus wdrożenie młodzików, ale jednak dla mnie więcej minusów.

6

@Tomo1989 Suarez jest/ był nasza najlepsza 9-tka.

0

@DonAndrzejos Raiola potwierdził, że jest sposób by Barca mimo problemów finansowych kupiła Haalanda

2

@Tomo1989 Mbappe jest zajeb. ale z roku na rok zaczyna mocno gwiazdorzyć, jak to Francuz. Wydaję mi się, że Norweg będzie stabilniejszy, a i chyba bardziej czystej 9-tki potrzebujemy

0

@Mns21 150 baniek, bedzie bardzo cieżko RM uzbierać taka kasę, ale nie niemożliwe.

0

@Messibestplayerintheworld też go chce u nas. Garcia, alaba, Araujo, Dest. Brzmi nieźle. Wszyscy za free

3

Depay nawet gdy się nie sprawdzi to Sprzedamy za dobre pieniądze. Jak Laporta go nie weźmie to idiota

0

@arasz1819 On sie czuje Dyktatorem, robi co chce i jak chce. Zobacz jak sie zachowuje w sejmie jak puszczaja mu nerwy. Wszystkich ma za morderców, bandytów itp. Chory człowiek.

2

@arasz1819 Na lewo go zaszczepili. Nie wierzy by tego nie zrobili.

1

@arasz1819 wcześniej nie wiem, ale teraz moim zdaniem jest zaszczepiony.

0

@arasz1819 Zaszczepiony?

0

@Rust_Cohle The Sun? Na prawdę?

0

@NaFazieHitman Nie jest to prawda, jest dużo informacji o Polakach tam żyjących i żyją względnie normalnie.

0

@szkutnik91 Redakcja wie lepiej , wklejajac info z gazet pokroju "Pudelek" nie rozumiem po co to robią. Mi się odechciewa oprócz LR czytać cokolwiek na tej stronie. Na LR wiem co jest, ale redakcja powinna trzymać poziom.

0

@NaFazieHitman Ja pójde dalej, było to zrobione z premedytacją. Jak to jest, że w Chinach jest względny spokój z Covid?

0

@Fake69 Tylko czy sztab tego nie widzi? W tym meczu każdy z piłkarzy tak grał. Nie Busi.

0

@Fake69 Cały mecz tak wyglądał. Nie umiemy grac pressingiem. NA pewno nie z zespołami z taką jakością. Robimy to bardzo głupio.

0

@lucas/catalan Ja nie mówię o decyzji aborcji, a o wypowiadaniu się starych pryków.

0

Pytanie czy Dest tak wypadł bo był słaby, czy, że nie wiedział jakie założenia są taktyczne, albo czy w ogóle takowe były? Mam wrażenie, że nasz mecz z PSG to tylko gra na zasadzie indywidualności. Ja nie widzę w naszych meczach jakiś założeń taktycznych, wszystko opiera się o ofensywną gre oraz duża ilość podań. Gra pressingiem to jakiś poziom Juniorów, biegają , ale głupio biegają, są daleko od piłkarzy rywali. De Jong po mezu wyglądał jakby maraton przebiegł, a sami widzieliśmy jak zagrał.

3

@DonMatteo901 Jakich niechcianych, teraz jest kompromis, można dokonywac aborcji w konkretnych przypadkach, a nie jak się chce, ale prawica wie lepiej, w szczególności faceci, którzy gówno wiedzą o tym co to znaczy ciąża.

1

@TheBigShow Ford gówno wort. Z dystansem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?